2°C 
اوقات شرعی
 
     
   • Image
    Image

     

     

    صفحه ای برای  یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان

     

    جام جهانی روسیه 2018

    شکست آبرومند ایران مقابل قهرمان جهان/ خبری از غافلگیری نبود!

     تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ روز چهارشنبه در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه در ورزشگاه کازان به مصاف اسپانیا رفت که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود اسپانیا تمام شد. دیگو کاستا در دقیقه ۵۴ برای اسپانیا گلزنی کرد.

     ایران با این باخت ۳ امتیازی باقی ماند و به رده سوم جدول گروه B رفت. پرتغال و اسپانیا اول و دوم این گروه هستند. مراکش هم با قبول شکست برابر پرتغال از این مسابقات حذف شد.

    گزارش بازی در ذیل می آید:

    ترکیب تیم ملی ایران:
    بیرانوند، حاجی صفی، پورعلی گنجی، عزت اللهی، ابراهیمی، انصاریفرد، امیری، طارمی، حسینی، آزمون، رضاییان.

    ترکیب تیم ملی اسپانیا:
    دخیا، سرخیو راموس، جرارد پیکه، دنی کارواخال، یوردی آلبا، اینیستا، بوسکتس، لوکاس واسکز، ایسکو، داوید سیلوا و دیگو کاستا.

    در دقیقه ۲ اولین خطای بازی روی سعید عزت اللهی رخ داد.

    بازی دو تیم در دقایق ابتدایی متعادل است. ایران با ترکیبی دفاعی، در یک سوم دفاعی خود متمرکز است.

    اولین شوت بازی توسط بازیکنان اسپانیا زده شد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

    در دقیقه ۵ بازیکنان تیم ملی ایران حمله خطرناکی را روی دروازه اسپانیا تدارک دیدند که این حمله به یک ضربه کاشته کنار محوطه جریمه اسپانیا ختم شد. این ضربه ایستگاهی هم در برگشت با شوت وحید امیری به اوت رفت.

    در دقیقه ۸ سردار آزمون با سرخیو راموس برای زدن ضربه سر به هوا پرید که داور خطای راموس را اعلام کرد. راموس هم به شدت به داور اروگوئه ای اعتراض کرد.

    در دقیقه ۱۰ یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه ایران و نزدیک به خط برای اسپانیا به دست آمد. سانتر خطرناک اسپانیا بعد از برخورد با سر پیکه و کاستا راهی اوت شد.

    در دقیقه ۱۲ سردار آزمون روی بوسکتس مرتکب خطا شد. اعتراض احسان حاج صفی کاپیتان ایران به داور با واکنش تند داور و تذکر جدی وی به حاج صفی روبرو شد.

    برنامه ایران تجمع در جلوی دروازه است و ملی پوشان با تعداد زیاد در حال دفاع هستند. اسپانیا برای بازکردن این گره دفاعی، به ارسال توپهای بلند روی آورد.
    در دقیقه ۱۷ امید ابراهیمی پاس بسیار خوبی را برای مهدی طارمی فرستاد. طارمی که تصور می کرد در آفساید است لحظه ای مکث کرد ولی در ادامه توپی را روی دروازه اسپانیا ارسال کرد که هیچ بازیکنی نبود تا از این توپ استفاده کند.

    شوت داوید سیلوا به سمت دروازه ایران توسط سیدمجید حسینی دفع شد.

    ضربه کاشته راموس در دقیقه ۲۲ به دیوار دفاعی ایران خورد و در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

    سردار آزمون در دقیقه ۲۳ روی بوسکتس مرتکب خطا شد. سیلوا پشت این توپ قرار گرفت و ضربه او را علیرضا بیرانوند از آن خود کرد.

    باوجود حملات اسپانیا، دفاع منسجم تیم ملی اجازه نفوذ به بازیکنان اسپانیا در ۳۰ دقیقه اول نداده است.

    در دقیقه ۳۰ تیکی تاکای بازیکنان اسپانیا با محوریت اینیستا روی دروازه ایران سانتر شد که بعد از یک رفت و برگشت، سیلوا توپ را از محوطه شش قدم ایران به بالای دروازه زد.

    در دقیقه ۳۶، پاسکاری عالی بازیکنان ایران و حرکت زیبای مهدی طارمی توپ را به رامین رضاییان در سمت راست رساند که سانتر رامین هم با دفع بازیکنان اسپانیا راهی کرنر شد.

    در دقیقه ۳۷ احسان حاج صفی در برخورد با یکی دیگر از بازیکنان ایران دچار مصدومیت شد. کی روش هم از میلاد محمدی خواست خودش را اماده ورود به زمین کند ولی حاج صفی به بازی بازگشت.

    در دقیقه ۳۹ دیگو کاستا عمدا و در شرایطی که درگیر بازی نبود، ضربه ای به پای علیرضا بیرانوند زد ودروازه بان ایران روی زمین افتاد و لحظاتی بین بازیکنان دو تیم درگیری ایجاد شد. باوجود اینکه بازیکنان ایران توپ را به بیرون زده بودند، اسپانیایی ها از انجام بازی جوانمردانه خودداری کردند.

    یک دقیقه بعد اسپانیا صاحب بهترین موقعیت خود در محوطه جریمه ایران شد ولی عزت اللهی خودش را جلوی شوت سیلوا قرار داد و مانع گلزنی اسپانیا شود.

    سیلوا ستاره تیم اسپانیا در این نیمه بود. او در دقیقه ۲+۴۵ شوت دیگری را به سمت دروازه ایران زد که بعد از برخورد با یکی از بازیکنان کشورمان به کرنر رفت.

    نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که همانند نیمه اول، اسپانیا مالک توپ و میدان است.

    در دقیقه ۴۹ اسپانیا صاحب یک ضربه کرنر شد. ضربه سر پیکه را بازیکنان ایران از روی خط برگردانند. لحظاتی بعد بوسکتس از پشت محوطه جریمه شوتزنی کرد که بیرانوند یکبار توپ را دفع کرد و در برگشت واسکز با دروازه بان ایران برخورد کرد و این خطر هم رفع شد.
    حملات تیم اسپانیا در نیمه دوم از سمت راست تیم ایران و از جایی که رامین رضاییان بازی می کرد، متمرکز است.

    در دقیقه ۵۳ کریم انصاریفرد از پشت محوطه جریمه اسپانیا اقدام به شوتزنی کرد که توپ وی با اختلاف بسیار کم به اوت رفت. این بهترین موقعیت ایران در این بازی بود.

    یک دقیقه بعد، اسپانیا توسط کاستا در محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت شد. رامین رضاییان قصد دور کردن توپ از جلوی پای کاستا را داشت که توپ وی به پای مهاجم اسپانیا خورد و وارد دروازه بیرانوند شد.

    ایران بعد از گل بازی شجاعانه تری ارائه کرد. در دقیقه ۶۰ سانتر امید ابراهیمی از سمت راست زمین با ضربه سر مهدی طارمی همراه شد که این ضربه با اختلاف کم از کنار دروازه اسپانیا بیرون رفت.

    تیم ایران پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد. رامین رضاییان این توپ را ارسال کرد و سعید عزت اللهی موفق شد این توپ را به گل تبدیل کند اما داور این گل را رد کرد. بازیکنان ایران در حال شادی بودند ولی داور روی رای خود پافشاری کرد. بعد از بازبینی صحنه داور تایید کرد که عزت اللهی در آفساید بوده و این گل مردود شد.

    ایران بازی شجاعانه ای را در دستور کار قرار داد و توسط وحید امیری و کریم انصاریفرد به اسپانیا فشار می آورد.

    در دقیقه ۶۹ احسان حاج صفی بعد از مصدومیت مجدد از زمین خارج شد و میلاد محمدی جای او را گرفت.

    در دقیقه ۷۰ بازیکنان اسپانیا به صورت برنامه ریزی شده کرنر را داخل محوطه ایران آوردند و به سمت دروازه شوت کردند. رامین رضاییان خودش را جلوی توپ انداخت و روی خط آنرا نگه داشت. علیرضا بیرانوند و سعید عزت اللهی هم خودشان را جلوی توپ انداختند و در نهایت داور به سود ایران خطا گرفت.

    در دقیقه ۷۵ علیرضا جهانبخش به جای کریم انصاریفرد وارد زمین شد و بازوبند کاپیتانی را گرفت.

    در دقیقه ۷۶ سانتر وحید امیری روی دروازه اسپانیا از جلوی پای طارمی عبور کرد.

    وحید امیری بازیکن تیم ملی ایران از داور بازی کارت گرفت.

    وحید امیری ستاره ایران در دقایق پایانی است. او بعد از لایی انداختن به پیکه مدافع اسپانیا توپ بسیار خوبی را روی دروازه حریف سانتر کرد که ضربه سر مهدی طارمی از بالای دروازه بیرون رفت.

    در دقیقه ۸۶ سامان قدوس به جای وحید امیری به زمین آمد. امیری عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه داشت و دوندگی او در زمین مشهود بود.

    در دقایق پایانی، اسپانیا بازی را آرام کرد تا از برتری اش محافظت کند.

    امید ابراهیمی در دقیقه ۹۲ از داور بازی کارت زرد گرفت.

    تلاش ایران برای جبران نتیجه ثمری نداشت و بازی با همان یک گل تمام شد.

       
    *******************************************************************

    پرتغال مراکش را حذف کرد/ رونالدو صدر را از ایران گرفت

    تیم ملی فوتبال پرتغال در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ روز چهارشنبه به مصاف مراکش رفت که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرتغال به اتمام رسید. در این مسابقه که در ورزشگاه لوژنیکی مسکو برگزار شد، کریستیانو رونالدو (۵) برای پرتغال گلزنی کرد.

    حذف مراکش و نزدیک شدن رونالدو به علی دایی
    تیم ملی فوتبال مراکش با قبول شکست برابر پرتغال، از رقابتهای جام جهانی حذف شد. این تیم در نخستین بازی خود در این رقابتها برابر ایران با یک گل مغلوب شده بود. رونالدو هم با به ثمر رساندن یک گل، تعداد گل های ملی خود را به ۸۵ گل رساند و بعد از علی دایی در رده دومین گلزنان برتر دنیا قرار گرفت. فاصله رونالدو با علی دایی ۲۴ گل است.

    نیمه اول
    این بازی هنوز شروع نشده بود که رونالدو با یک ضربه سر ارسالی از کرنر در دقیقه ۵ توانست دروازه مراکش را باز کند و پرتغال را پیش اندازد. باخت در این مسابقه برای مراکش به منزله حذف از جام جهانی بود برای همین این تیم بعد از دریافت گل بازی هجومی را در دستور کار قرار داد.

    بهترین فرصتهای مراکش برای گلزنی در نیمه نخست در دقیقه ۱۲ و ۱۸ به ترتیب روی ضربه سر مهدی بن عطیه و شوت حکیم زیاش به دست آمد که این توپها راه به دروازه پرتغال نبرد. پرتغال هم در دقیقه ۳۹ فرصت خوبی برای گلزنی داشت که این موقعیت از دست رفت تا ۴۵ دقیقه اول با همان یک گل به پایان برسد.

    نیمه دوم
    در دقایق ابتدایی نیمه دوم پرتغال می توانست روی شوت رونالدو به گل دوم خود برسد که این شوت با اختلاف زیاد از بالای دروازه مراکش به بیرون رفت. در دقیقه ۵۷ یونس بالحندا بازیکن مراکش ضربه سری را به سمت دروازه حریف زد ولی دروازه بان پرتغال این توپ را دفع کرد.

    مراکش در این نیمه برتری محسوسی نسبت به پرتغال داشت و مالکیت توپ در اختیار این تیم آفریقایی بود. نماینده آفریقا در ۱۵ دقیقه پایانی فشار را برای پرتغال بیشتر کرد ولی این فشارها ثمری نداشت. حتی در دقیقه ۷۸ ضربه سر یکی از بازیکنان مراکش در آستانه ورود به دروازه حریف بود ولی ثمری نداشت. در دقیقه ۹۰ هم حکیم زیاش در محوطه جریمه پرتغال شوتی را به سمت دروازه این تیم زد ولی بعد از برخورد با مدافع حریف به کرنر رفت. در دقیقه ۹۴ هم شوت مهدی بن عطیه از داخل محوطه جریمه پرتغال به اوت رفت.

    پرتغال صدر را از ایران گرفت
    پرتغال با این برد ۴ امتیازی شد و جای ایران را در صدر جدول گروه B گرفت. در دیگر بازی این گروه تیم های اسپانیا و ایران از ساعت ۲۲:۳۰ در شهر کازان به مصاف هم خواهند رفت.


    ********************************************************************

    اروگوئه عربستان را شکست داد/ سعودی‌ها به همراه مصر حذف شدند!

     

     دیدار تیم های ملی فوتبال اروگوئه و عربستان از ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه شب در ورزشگاه روستوف آره‌نا برگزار شد که اروگوئه با یک گل به برتری رسید.

     

    لوئیس سوارز (۲۳) گل اروگوئه را وارد دروازه عربستان کرد.

    اروگوئه که موفق شده بود در نخستین بازی خود مصر را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد در این مسابقه نیز تهاجمی وارد زمین شد تا بتواند در همان نیمه اول کار عربستان را یکسره کند. لوئیس سوارز در دقیقه ۲۳ توانست روی ارسال یک کرنر و اشتباه محرز دروازه بان عربستان اروگوئه را به هدفش برساند. این اولین گل سوارز در جام جهانی روسیه بود.

    عربستان در نیمه دوم تلاش کرد با ارائه یک بازی رو به جلو نتیجه را جبران کند تا بتواند امیدهای خود را با کسب امتیاز در این دیدار زنده نگه دارد اما تلاش نماینده قاره آسیا با وجود حملات جسته و گریخته موجب گلزنی این تیم نشد تا سوارز و هم تیمی هایش با کسب ۶ امتیاز همراه با تیم ملی روسیه صعود خود را از گروه A جام جهانی روسیه قطعی کند.

    در دیگر بازی این گروه تیم ملی روسیه موفق شده بود شب گذشته از سد تیم ملی مصر بگذرد و به عنوان اولین تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برسد.

    به این ترتیب از گروه A، روسیه و اروگوئه صعود خود را با ۶ امتیاز قطعی کردند و مصر با محمد صلاح به همراه عربستان از جام کنار رفتند.

    تکلیف صدرنشین این گروه بعد از بازی روسیه با اروگوئه مشخص خواهد شد.

     
    ******************************************************************

    کی‌روش: باسربالا زمین راترک کردیم/ازحمله به پرتغال خجالت نمی‌کشیم

    کارلوس کی روش پس از شکست یک بر صفر چهارشنبه شب تیم ملی فوتبال ایران برابر اسپانیا در نشست خبری به خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز می خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم. آنها با روحیه عالی مقابل قهرمان جهان بازی کردند. قبلا گفته بودم که آماده رقابت در جام جهانی هستیم. به نظرم منصفانه این بود که در دیدار برابر اسپانیا نتیجه بهتری می گرفتیم.

    سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تبریک به هیرو و تیم اسپانیا خاطرنشان کرد: حریف ما سبک بازی فوق العاده ای دارد. به سرمربی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم. از طرف خودم و بازیکنان از اسپانیا تشکر می کنم چون چیزهای زیادی یاد گرفتیم. هدف ما این بود که بتوانیم در آخر بازی به گل برسیم که موفق نشدیم.

    کی روش با تاکید بر اینکه تیمش می توانست برابر اسپانیا نتیجه بهتری کسب کند در مورد دیدار سوم مرحله مقدماتی برابر پرتغال گفت: ما یک فینال برابر اسپانیا داشتیم و یک فینال هم برابر پرتغال پیش رو خواهیم داشت که باید برای موفقیت در این دیدار تلاش کنیم.

    وی از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر اسپانیا تمجید کرد و گفت: آنها در این بازی خودشان را قربانی کردند تا نتیجه بگیرند. با این حال تلاش آنها به پیروزی و امتیاز ختم نشد. باید برای دیدار با پرتغال روحیه جنگندگی مان را حفظ کنیم چون می خواهیم به دور بعد صعود کنیم.

    سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تمجید از عملکرد این تیم در دیدار برابر اسپانیا گفت: در این دیدار خوب بازی کردیم و سه موقعیت خوب برای گلزنی داشتیم. ضمن اینکه داور هم چند خطا که به سود ما بود را اعلام نمی کرد.

    کی روش در واکنش به پرسش خبرنگار روسیه ای در مورد عملکرد سردار آزمون گفت: نمی خواهم در مورد تک تک بازیکنان صحبت کنم. ما یک تیم هستیم و فرد مهم نیست. با این حال روسیه متعلق به اروپاست و سردار هم در اروپا بازی می کند.

    وی در ادامه با تاکید بر اینکه این بازی برای بازیکنان ایران یک برد بود گفت: می خواستیم برنده شویم و یا یاد بگیریم. ما از دیدار برابر اسپانیا خیلی چیزها یاد گرفتیم. این بازی برای بازیکنان و ایران یک برد بود.

    کی روش در مورد دیدار با تیم ملی کشورش در آخرین دیدار مرحله مقدماتی نیز گفت: اگر فرصت داشته باشیم حمله می کنیم و اصلا خجالت نمی کشیم. ما تلاش می کنیم که برابر پرتغال به پیروزی برسیم. هدف ما مثل همیشه پیروزی است و تلاش می کنیم به این مهم دست پیدا کنیم چرا که هدفمان مشخص است.

    سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: درست است که ما برابر اسپانیا باختیم اما با احترام زمین را ترک کردیم. بازیکنانم سرشان پایین نبود و مورد تشویق قرار گرفتند. آنها می توانند به این عملکردشان افتخار کنند. اگر تلاش کنیم و به دور بعد صعود کنیم باید مقابل بازیکنان ایران تعظیم کرد.

    کارلوس کی روش با بیان اینکه «هنوز زنده هستیم» ادامه داد: ما به رویاپردازی خود ادامه خواهیم داد. ما برابر اسپانیا نشان دادیم که برای تحت فشار قراردادن حریف آماده هستیم. شکی نیست که اسپانیا زیبا بازی کرد اما ما مستحق نتیجه بهتری بودیم.

    وی در مورد اینکه تیمش فرصت آماده سازی نداشته است گفت: آمریکا باید به این موضوع پاسخ دهد چرا که فرصت آماده سازی را از ایران گرفته است. به بازیکنانم افتخار می کنم. اینکه هواداران هم لذت بردند نشان می دهد بازیکنان خوب عمل کرده اند.    *******************************************************************

    هیرو: بازی سختی برابر ایران داشتیم/ نیمه دوم با نقشه جدید آمدیم!

     

    فرناندو هیرو پس از پیروزی یک بر صفر برابر تیم ملی ایران اظهار داشت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ در نیمه اول کاملاً بر بازی مسلط بودیم و چندین موقعیت گل را از دست دادیم، اما در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و با نقشه‌ای جدید وارد زمین شدیم و توانستیم در ۱۵ دقیقه اول بر بازی مسلط و به گل هم دست پیدا کنیم.

    وی تأکید کرد: انتظار بازی سخت برابر ایران را داشتم و در همین خصوص هم با بازیکنانم صحبت کرده بودم. جام‌جهانی همیشه چنین شرایطی دارد و من از این تجربه برخوردار بودم.

    هیرو در خصوص شرایط تیم ملی ایران گفت: کاملاً این تیم را آنالیز کرده بودیم، آنها ۱۲ بازی بود که نباخته بودند و کی‌روش هفت سال است که با تیم ملی ایران کار می‌کند، این تیم دارای شخصیت بالایی است، حریف بسیار سرسختی برای ما بود، دیدید که ما تلاش زیادی کردیم و توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

    سرمربی تیم فوتبال اسپانیا در پایان خاطرنشان کرد: از عملکرد بازیکنان و نتیجه‌ای که به دست آوردیم، راضی هستیم و بازی از فردا خود را آماده دیدار برابر مراکش کرده تا بتوانیم در آن بازی هم به پیروزی دست پیدا کنیم.

    سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا خاطرنشان کرد: همه بازیکنان در لحظات بد و خوب کنار هم هستند و با هم برنده می شوند و با هم شکست می خورند. اینجا جام جهانی است و شرایط سخت است. برای همین همه تحت فشار قرار می گیریم.

    وی در ادامه به شرایط بازیکنان ایران اشاره کرد و گفت: بازیکنان ایران از نظر فیزیکی قدرتمند هستند و به آسانی فرصت به حریف نمی‌دهند. من به عملکرد تک تک بازیکنانم افتخار می‌کنم. در یک هفته گذشته گفته بودم که این بازی، یک دیدار بسیار سخت خواهد بود، چون حریف‌مان از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند بود. با این حال باید از این پیروزی لذت ببریم.

    هیرو در مورد اینکه تیمش باید بهتر از این بازی کند گفت: تا به حال هیچ تیم بزرگی نتوانسته راحت برنده شود. این نشان می دهد که کار در جام جهانی سخت است. ایران دوازده بازی پشت سرهم نباخته است. آنها حریف سختی بودند و از نتیجه ای که برابر ایران کسب کردیم راضی هستم.    ************************************************************

    یادداشت سردبیر مارکا (معتبرترین نشریه ورزشی جهان): در ستایش ایران؛ چقدر خوشحالیم از گل اتفاقی کاستا!

     

     

    هر تیم به همان سبکی که می تواند و قابلیتش را دارد بازی می کند. کی روش تیمی برای نباختن ساخته و این میسر نمی شود مگر با عدم دریافت گل. ایران کی روش مثل یک صخره است و هر از چند گاهی نیز این قابلیت را دارد که حریفش را به ترس و وحشت بیندازد.
    اسپانیا این را می دانست اما تماشای بازی ایران از تلویزیون یک چیز است و تجربه کردن آن درون زمین، چیزی دیگر. اسپانیا امشب برابر ایران به بیهوده ترین شکل ممکن بازی کرد. مثل کسی که حفره ای می کند، آن را دوباره پر می کند و بار دیگر شروع به کندن می کند.
    حملات از راست بد، از مرکز زمین بدتر و از سمت چپ اصلا خطری ایجاد نمی شد. این کار همینطور تکرار می شد. در مقابل اما یازده بازیکن شجاع و غیر قابل نفوذ ایران حضور داشتند که کتاب شان را از بر بودند. کتاب ایران تنها یک سرفصل داشت، ایجاد لایه های دفاعی متعدد سازمان یافته، بدون توجه به اینکه مابقی دنیا چه فکری در موردشان می کنند.
    داشتن یک دنیا اعتماد به نفس، به ایرانی ها کمک کرده بود تا بدون کوچکترین اضطرابی، ماموریت خود را انجام دهند.
    اسپانیا این سبک بازی ایران را می دانست و آن را از قبل از بازی پذیرفته بود ولی از کمبود منابع برای شکست تاکتیک ایران رنج می برد. سانتر از مرکز زمین کم بود. خلاقیت های انفرادی به ندرت دیده می شد و تنها یک گل اتفاقی از دیگو کاستا روی ریباند بود که به داد لاروخا رسید.
    در مقطعی تاریخی قرار داریم که دیگر کسی اینگونه گل ها را حتی جشن هم نمی گیرد ولی شرایط بازی به گونه ای پیش رفته بود که هیچ یک از بازیکنان و حتی خود ما هم نمی توانیم از کسب پیروزی به این شکل و با چنین گلی، احساس شرم کنیم.
    باید گفت که پیروزی به این شکل هم قابل قبول است و باید آن را جشن گرفت اما این گل کاستا نباید این مساله را پنهان کند که اسپانیا فاصله زیادی با روزهای اوج خود دارد. اسپانیا نه در دفاع و نه در حمله خوب نبود. در عقب زمین فضاهای خالی زیادی به ایران داده شد و هر چه زمان می گذشت، این وحشت بیشتر می شد که ایران هر لحظه به گل تساوی دست خواهد یافت.
    اسپانیا این پیروزی را بدون استایل همیشگی خود به دست آورد و آن را جشن گرفت. هرچند ما امشب مالک زمین بودیم ولی ایران اصلا به توپ نیازی نداشت و آن را با میل خود به ما تقدیم کرده بود. در بازی عمقی نمی توان گفت که حتی برتر از ایران بودیم.
    هر چه زمان می گذشت، به کسب پیروزی با همان یک گل هم قانع می شدیم و برای مان دیگر مهم نبود که کاستا گلی اتفاقی را به ثمر رسانده است. بله، یک گل اتفاقی و ما چقدر خوشحالیم.


    ********************************************************

    حواشی و اظهارنظرهای فوتبالی

    #  سایت AFC: «ایران بازی خوب و جنگنده‌ای را مقابل اسپانیا که سابقه قهرمانی جهان را دارد به نمایش گذاشت اما تنها از یک باخت خفیف و کم گل رنج برد. حالا ایران در گروه خود در رده سوم قراردارد و برای صعود باید پرتغال را شکست دهد.».

    # "ایسکو" بازیکن ملی پوش اسپانیا: «دیدار سختی بود چون حریف کاملا بسته بازی می‌کرد. ما برای نفوذ به محوطه جریمه حریف به دردسر افتادیم. در نهایت تیم ایران را از طریق ویدئوهایی که در اختیارمان گذاشته شده بود شناختیم. می‌دانستیم که این تیم کم حمله می‌کند اما در ضربات آزاد خیلی خطرناک است. در نهایت توانستیم یک پیروزی خیلی مهم را به دست بیاوریم و صدرنشین شویم. اکنون باید منتظر دیدار بعدی باشیم تا جایگاه نخست‌مان را تثبیت کنیم.پیروزی در دیدار برابر ایران اهمیت زیادی داشت. برابر تیمی بازی می‌کردیم که دفاعی بازی می‌کرد و وقت‌کشی می‌کرد. ۹۰ دقیقه این چنین بازی کردن خیلی سخت است. این نیز بخشی از فوتبال است و هر تیم به روش متفاوتی بازی می‌کند. باید خود را برای همه چیز آماده کنیم. ما در دقایق پایانی مقابل ایران به خوبی دفاع کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم. پیروزی برابر تیمی که بسته بازی می‌کند آسان به دست نمی‌آید.»

    # "کاستا" بازیکن ملی پوش اسپانیا : «بازی سختی بود. حریف خیلی دفاعی بازی می‌کرد. ما توانستیم پیروز شویم و این اتفاق برابر یک تیم خیلی دفاعی رخ داد.من آرام بودم هیچ برخوردی با دروازه‌بان حریف نداشتم. در به ثمر رسیدن این گل کمی خوش‌شانس بودم.»

    # اظهارات "پیکه" مدافع بارسلونا درباره اعتراض‌های کارلوس کی‌روش به VAR: « داور خط پرچم را بالا زد و اعلام کرد که گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده و VAR نیز آن را تایید کرد. بدون وار نیز آفساید کاملا آشکار بود. کی‌روش کار خود را انجام می‌دهد. او برای این بازی برنامه‌ریزی کرده بود و ما را به دردسر انداخت. ایرانی‌ها دفاعی بازی می‌کنند و از همه بازیکنان‌شان برای دفاع کردن استفاده می‌کنند به همین خاطر گلزنی برابر این تیم سخت است. در نهایت در یک حرکت که خطر زیادی نداشت، دیگو کاستا آن گل را به ثمر رساند. ایران پس از دریافت گل تهاجمی بازی کرد و کمی ما را به دردسر انداخت.»

    # روزنامه دیلی میل نوشت: تیم ملی فوتبال اسپانیا هرچند مالکیت توپ زیادی برابر ایران داشت ولی با خوش‌شانسی توانست ایران را شکست دهد. گل نسبتا شانسی دیگو کاستا و البته گل ایران که با کمک VAR مردود اعلام شد، نشان از صلابت تیم ملی فوتبال ایران داشت.

    #روزنامه کیکر آلمان نوشت: تیم ملی فوتبال ایران کار را برای اسپانیا بسیار سخت کرد و تا یک قدمی توقف و حتی شکست این تیم هم پیش رفت اما در نهایت این تیم اسپانیا بود که توانست برنده بازی شود.

    # روزنامه گاردین نوشت: تیم ملی فوتبال اسپانیا با عنصر شانس موفق به شکست تیم بدشانس ایران شد. ایران در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست تحسین برانگیز بازی کند.

    # شبکه تلویزیونی دانمارک: برای ایران کلاه از سر بر می داریم. باید افتخار کرد به تیمی که در آسیا بهترین شکل بازی را انجام می دهد.

    # شبکه TRT ترکیه:باید برای تیم ایران احترام خاصی قائل شد. آنها هنوز شانس اول هستند که از گروهشان صعود کنند؛ آنهم از گروهی که همه می گفتند دشوار است.

    # سایت گل: دیگو کاستا دیوار و قلب ایران را شکست تا اسپانیای لرزان جام جهانی را پیش ببرد.

    سایت IOL آفریقای جنوبی: گل شانسی دیه گو کاستا به اسپانیا کمک کرد تا از ایرانِ سرسخت عبور کند.

    برخی بازیکنان تیم ملی ایران به دنبال عوض کرددن پیراهن شان با بازیکنان اسپانیا بودند که کریم انصاریفرد توانست پیراهن کاپیتان اسپانیا را بگیرد.    ********************************************
    برنامه بازی‌های روز هشتم جام جهانی

     

    * ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه - پرو؛ ورزشگاه اکاترینبورگ

    * ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا - دانمارک ورزشگاه سامارا

    *ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

     

     


    1. مسجد نصیرالملک شیراز(  18دی95)                                                                  2.چمستان ایلمات مازندران( 19 دی 95)                                                            3.دشت بزرگ  یوانگ یانگ چین( 23 دی 95)                                                                     4.مسجد خشتی جنه در کشور مالی( 25 دی 95

    5.دره ی    پرتشــایر  اسکاتلند(26دی95                6.رودخانه     لوریه در کشور فرانسه(27دی95                  7.پارک ملی   ماسایی مارا   در کشور  کنیا( 28 دی 95)                                                                                         8.باغ شازده   ماهان  کرمان  ( 29 دی 95)      

    9.کرونوال در کشورانگلستان(  30دی95)                                                                          10 .مسجد پوترا در کشور مالزی( 2 بهمن95)                                                            11 .جزایر فارو  از زیباترین کشورهای اروپـا( 4بهمن95)                 12.کشمیربهشت گمشده هند و پاکستان( 6 بهمن 95)  

     13.دیواره بزرگ مرجانی  استرالیا( 7بهمن95)                             14.دهکده جهان نما  استان گلستان( 10بهمن95)                                       15.ورود حضرت امام به ایران( 12بهمن95)                                                                                         16. رشته کوه دولومیت ایتالیا15بهمن95)      

    17.چاه چاند بائوری هند17بهمن95)             18.غار یخی چما   در استان  چهارمحال19بهمن95)        19.غار موزه وزیری در تهران21بهمن95)                 20.شهرباستانی ماچوپیچو  در کشور پرو24بهمن95) 

    21. باغراه ویستریا در ژاپن27بهمن95)            22. کویر مصر اصفهان(2 اسفند 95)                 23. جزایر لفوتون نروژ (5 اسفند 95)                             24. مسجد قل شریف تاتارستان  روسیه (9 اسفند 95)

    26. روستای بوژان  نیشابور (14اسفند 95)         27. آبشار ایگواسو آرژانتین (18اسفند 95)           28. دریاچه فیوا  در کشورنپال (21اسفند 95)                       29. ایران مهد غذاهای رنگین جهان (24 اسفند 95

     30.یزد  پایتخت خشتی جهان (25اسفند 95)     31.دریاچه بِلِد در اسلونی16فروردین96)             32.ساحل مخفی ماریتا مکزیک2 اردیبهشت96)                33.پل  کاپیلانو  کانادا 6 اردیبهشت96) 

    34. باغ ماژرول  مراکش16اردیبهشت96)     35.صخره طلایی میانمار 26 اردیبهشت96)       36.نووسیبریک روسیه 6 خرداد 96)                            37. مسجد دیان مالزی  4خرداد96) 

    38.قله کلیمانجارو  در آفریقا  18شهریور96)         39.قله چیمبارزو در آمریکای جنوبی    (6 مهر 96)        40.مالد یو بهشت آسیایی    (10 آبان96)                     41. پارک ملی جاسپر    کانادا (26 آذر96)  

    42. آنتارکتیکا قاره قطب جنوب  18دیماه96)  

     

     

    تعداد بازدید :8659
    ناشناس
    22/09/1395  08:23
    پاسخ 16 2
    سلام بسیار زیبا در صورت امکان عکسهای بیشتری بگذارید
    همکار
    24/12/1395  10:01
    1 0
    با سلام
    آقا نکن این کار رو...
    این عکس غذاها آدم رو به هوس میندازه...
    به به از این تنوع رنگ و دستپخت..
    الحق ایران پایتخت غذاهای رنگین ...
    ناشناس
    22/09/1395  13:42
    پاسخ 12 1
    با سلام و عرض خداقوت- حرکت بسیار جالبی بود. امید که ادامه دار باشد.
    همکار
    22/09/1395  13:51
    پاسخ 5 3
    با سلام متاسفانه بیشتر عکسها از جنگ و مریضیه لااقل چند تا عکس زیبای طبیعت میگذاشتید
    علی کهن
    23/09/1395  12:13
    5 0
    با سلام و احترام
    ان شاء الله زین پس تصاویر به صورت پرونده ای به یکی از مناطق زیبای جهان اختصاص می یابد.
    ناشناس
    23/09/1395  09:14
    پاسخ 5 1
    باسلام و خداقوت و عرض ادب و احترام : تصاویر مربوط به غار لاسکو - ساحل غزه - سورتمه در روسیه- موتورسوار در ترکیه خیلی جذاب هستند تصاویری که باعث آرامش و نشاط روحیه برای پرسنل محترم شهرداری خواهد شد بیشتر در سایت نشان دهید که باعث شود خستگی جسمانی از آنان دور شود و با روحیه و انرژی بیشتری مشغول انجام وظیفه شوند. ممنون از زحمات شما همکاران گرامی
    ناشناس
    24/09/1395  08:29
    پاسخ 8 0
    با سلام- عالی بود - واقعا انرژی گرفتم - احسنت به این آفرینش
    ناشناس
    24/09/1395  08:52
    پاسخ 4 0
    با سلام و عرض خدا قوت . سپاس از ایده جالبتون . خیلی بهتر میشه اگر برای این بخش هم آرشیو ایجاد بشه . به امید ایده های خلاقانه تر .
    همکار
    24/09/1395  12:13
    پاسخ 3 0
    سلام خداقوت تصاویر خیلی قشنگی بودند نرفتیم به طبیعت اما طبیعت و رودخانه اومد محل کارمان اگر تصاویر مربوط به پرندگان و حیوانات و فصول مختلف سال و تصاویر طنزگونه را هم نشان دهید جذابتر می شود از زحمات شما همکاران محترم سپاسگزاریم .
    دوست
    28/09/1395  08:22
    پاسخ 5 0
    با سلام
    ضمن قدر دانی از بارگذاری آرشیو های زیبا خواهشمند است اولویت انتخاب تصاویر را به معرفی جاذبه های دیدنی ایران عزیزمان که قطعا خیلی از ما هنوز با این زیبایی ها آشنا نیستیم اختصاص دهید . مناطقی مثل ماسال و یا طبیعت بکر و زیبای غرب کشور عزیزمان که قطعا اگر زیبا تر از مناطق معرفی شده گذشته نباشد کمتر هم نیست همچنین با معرفی مناطق زیبای کشور عزیزمان همکاران ترغیب به بازدید از زیبایی های کشورمان خواهند شد.
    علی کهن
    28/09/1395  08:44
    2 0
    با سلام و احترام
    ان شاء الله در آینده نزدیک
    ناشناس
    15/10/1395  08:00
    0 0
    آفرین به "جمعی از همکاران" که فرانسه را بجای آلمان نوشتید.
    جمعی از همکاران
    28/09/1395  09:01
    پاسخ 3 0
    باسلام و عرض ادب و احترام و خداقوت : خیلی مناظر فرانسه زیبا و جذاب بود از شما خیلی سپاسگزاریم بازهم از این نمونه ها را نشان دهید ادامه داشته باشد.
    ناشناس
    29/09/1395  09:35
    پاسخ 2 0
    با عرض ادب بسیار زیبا متشگرم
    ناشناس
    30/09/1395  13:03
    1 0
    باسلام تشکر از اظهار نظر برادر کهن
    جمیعا"
    01/10/1395  08:54
    پاسخ 3 0
    باسلام و خداقوت خیلی مناظر دلچسب و جذابی بود آرامش خاصی گرفتیم بازهم ادامه داشته باشد . سپاسگزاریم
    هشت
    01/10/1395  09:22
    پاسخ 3 0
    چقدر با سلیقه , ممنون
    همکار
    01/10/1395  10:09
    پاسخ 2 0
    مگه بهشت غیر از اینه آخه
    ناشناس
    01/10/1395  13:50
    پاسخ 2 0
    با تشکر از شهرداری منطقه سه بابت زحمات فراوان.
    ناشناس
    01/10/1395  14:07
    پاسخ 2 0
    با سلام و احترام فوق العاده زیبا ست ممنون
    ناشناس
    01/10/1395  14:10
    پاسخ 1 0
    با سلام وخسته نباشید در کشور خودمان هم خیلی مناظر بکر و جاذبه های دیدنی وزیبا وجود دارد لطفا ان ها راکشف کنید
    همکار
    02/10/1395  08:51
    پاسخ 1 0
    از جاذبه های توسکانی به مرکز زیبایی های این استان و شهر بسیار زیبای فلورانس اشاره نکردین.
    جمعی از پرسنل
    02/10/1395  09:29
    پاسخ 2 0
    باسلام و عرض ادب و احترام : بازهم از مناظر طبیعی کشورها تصاویرش را نشان دهید خیلی جذاب و هنری و تاریخی هستند . متشکریم
    همکار
    02/10/1395  09:31
    پاسخ 2 0
    سلام خداقوت
    بسیار کار زیبا و پسندیده ای هست خدا توفیقتان بدهد
    همکار
    03/10/1395  17:10
    پاسخ 2 0
    سلام و عرض ادب. با تشکر و سپاس فراو ان از زحمات شهرداری محترم منطقه سه. بسیار کار پسندیده و قابل تحسین است. تماشای این مناظر خستگی را رفع می کند
    همکار
    04/10/1395  07:55
    پاسخ 2 0
    با سلام
    خدا قوت بردار خسته نباشی.
    ناشناس
    04/10/1395  08:11
    پاسخ 2 0
    با سلام وخدا قوت بسیار عالی
    همکار
    04/10/1395  09:06
    پاسخ 3 0
    با سلام ممنون از این تصاویر زیبا و انرژی بخش
    حسینی
    04/10/1395  12:42
    پاسخ 4 0
    کارتون عالی و در خور ستایشه.دستمریزاد
    همکار
    06/10/1395  08:36
    پاسخ 0 0
    از دیگر جاذبه های شهر زیبای بارسلونا پارک گوئل و ورزشگاه بسیار زیبای نیو کمپ میباشد.
    همکار
    06/10/1395  08:52
    پاسخ 2 0
    باسلام و خداقوت و عرض ادب و احترام : تصاویر کلیسای ساگراد فامیلیا در شهر بارسلونای اسپانیا خیلی خیلی جذاب و دیدنی است کاشکی می شد پرسنل محترم شهرداری را جهت دیدن این مناظر مذهبی دیدنی به آنجا می بردند و از نزدیک مشاهده می کردند تا خستگی کار از بدنشان خارج و روحیه ای قوی بدست آورندخیلی قشنگ است باز هم از این گونه مکان های مذهبی بسیار جذاب را نشان دهید . خیلی ممنون از زحمات شما همکاران ارجمند .
    طبیعت زیبای خدا را خیلی دوست دارم
    06/10/1395  09:43
    پاسخ 1 0
    سلام خسته نباشید : ویکتوریا خیلی زیباست طبیعت خداوند خیلی جذاب است بازهم از این گونه تصاویر بسیار جذاب را نشان دهید با تشکر فراوان اجرکم عندا...
    بهروزی مقدم
    07/10/1395  09:01
    پاسخ 1 0
    تصاویر آبشار فوق العاده زیبا و جذاب بود، انشالله به طور مستمر ادامه یابد. سپاس
    همکار
    08/10/1395  07:58
    پاسخ 2 0
    بسیار زیبا و مبتکرانه- متشکریم
    همکار
    08/10/1395  11:21
    پاسخ 1 0
    با سلام و عرض خداقوت
    اینکه آدم بتونه هر روز به یک مکان در جهان سفر کنه خیلی عالیه- فکر خلاقانه ای بود. این سفرهای روزانه انرژی اولیه واسه آغاز روز ایجاد می کنه و زیبایی های طبیعت انسان رو به این فکر وادار می کنه که در برابر خداوند خشوع داشته باشد و به خود مغرور نشود. و تبارک الله احسن الخالقین
    ناشناس
    08/10/1395  11:23
    پاسخ 0 0
    با سلام - ضمن تشکر از زحماتتون یک درخواست از شما دارم. اینکه از تصاویر آسمانی و کهکشانها و اعماق دریا عکسهایی تهیه بفرمایید و اطلاعاتی در اختیار خوانندگان بگذارید تا یادآوری شود به همگان که دنیاهایی به جز دنیای زمینی وجود دارد. و این باعث می شود که انسان به وجود خودش فخر نفروشد.
    پرسنل
    08/10/1395  12:02
    پاسخ 1 0
    سلام خداقوت خیلی قشنگ و زیباست از شما متشکریم
    امیری
    08/10/1395  12:30
    پاسخ 0 0
    تصاویر زیبایی بود.اگر امکان دانلود هم باشه عالی میشه.بازم ممنون
    علی کهن
    09/10/1395  09:28
    1 0
    با سلام و عرض ادب
    بر روی عکس کلیک بفرمایید تا تصویر با کیفیت نهایی آن دانلود شود.
    همکار2
    08/10/1395  13:47
    پاسخ 1 0
    بسیار زیبا وعالی میباشد متشکرم
    همکار
    08/10/1395  14:10
    پاسخ 2 0
    اگر به واسطه مشغله کاری روزی موفق به سرزدن به پورتال منطقه 3 نمیشم خیلی ناراحتم چون میدونم تصاویر بسیار زیبایی رو از دست دادم لطفا برای این تصاویر آرشیوی تهیه کنید تا دیگه استرس ندیدن تصاویر زیبا رو نداشته باشیم
    علی کهن
    09/10/1395  09:30
    3 0
    با سلام و سپاس
    در حال حاضر امکان زیرساختی آن به دلیل مشکلات فنی سازمان فاوا وجود ندارد.
    بررسی می شود در صورت امکان و رفع مشکلات آرشیو تهیه خواهد شد.
    همکار منطقه3
    09/10/1395  09:42
    پاسخ 0 0
    خیلی خوبه ولی بهتره ازمناطق زیبائی ایران عزیز خودمان بگذارید بخصوص کلات نادر
    همکار منطقه
    09/10/1395  11:32
    پاسخ 0 0
    با سلام
    بسیار کار پسندیده وعالی صورت گرفته است . ایران عزیز خودمان هم مناظر زیبای دارد از آن هم تصاویر تهیه وبه نمایش بذارید با تشکر از زحمات شما
    ناشناس
    09/10/1395  11:43
    پاسخ 0 1
    سلام خداقوت خیلی بناهای هندوستان زیباست باز هم از کشور هند تصاویری را نشان دهید . با تشکر از زحمات شما همکاران ارجمند
    بهروزی مقدم
    09/10/1395  11:55
    پاسخ 3 1
    تمامی این تصاویر زیبا که از ابتدا تا کنون گذاشته شده یک پیام به همه ی ما میده، اینکه خشکی و سبزی در کنار طراوت آب زنده و زیباست، آب را درست مصرف کنیم و در حفظ میحط زیستمان کوشا باشیم.
    باران
    09/10/1395  15:44
    پاسخ 0 0
    عای بود
    باران
    11/10/1395  15:36
    پاسخ 0 0
    سلام و خدا قوت ایران عزیز خودمان هم مناظر زیبای دارد از آن هم تصاویر تهیه وبه نمایش بگذارید.
    علی کهن
    12/10/1395  10:44
    5 0
    با سلام و سپاس از توجه شما
    همانطور که جنابعالی و سایر دوستان نیز کراراً تاکید نموده اند در ایران نیز مناظر طبیعی زیبایی وجود دارد که میتوان آن را معرفی نمود.
    اما با توجه به اینکه در معرفی جاذبه ها عکس های باکیفیت نیاز است متاسفانه تصاویر موجود از جاذبه های ایران چندان مناسب نیست.
    ضمناً یکی از آفات معرفی اماکن دیدنی ایران در سالهای اخیر، متاسفانه خروج آن مکان از حالت طبیعی و بکر است که این امر طبیعت ایران را با مخاطره روبه رو ساخته است.
    بنابراین معرفی جاذبه های جهان علاوه بر دانش افزایی آفات و مشکلات فوق را نیز ندارد...
    با این همه به دلیل درخواست همکاران و احترام به رای و نظر دوستان عزیز هفته ای یک روز را به مناظر طبیعی ایران اختصاص خواهیم داد.
    الیاس
    12/10/1395  10:25
    پاسخ 2 0
    سلام : خداقوت ، رودخانه دوئرو که از اسپانیا سرچشمه گرفته و تمامی سرزمینش خیلی سرسبز و خرم و با نشاط است مانند یک بهشت خیلی زیباست بازهم از این گونه بهشت های خداوند را در سایت نشان دهید خیلی ممنون
    س
    12/10/1395  13:21
    پاسخ 2 0
    سلام خیلی ممنون که از منا ظر زیبای ایران عزیزمان گذاشتید
    اسماعیل زاده
    15/10/1395  14:06
    پاسخ 0 0
    جالب بود ... ان شا الله یه سفر فراهم بشه از نزدیک بریم ببینیم ...
    یوسف
    16/10/1395  09:12
    پاسخ 1 0
    سلام : خداقوت مناظر یخی خیلی هنرمندانه و جذاب بودند باعث شور و نشاط و سرزندگی در انسان های می شود . سپاسگزاریم.
    ناشناس
    16/10/1395  10:59
    پاسخ 1 0
    بسیار زیبا و جذاب بود .
    ناشناس
    18/10/1395  09:54
    پاسخ 1 0
    سلام
    اگر مقدور هست عکسهای بیشتری از مجسمه های یخی قرار دهید
    باتشکر
    ناشناس
    18/10/1395  10:55
    پاسخ 1 0
    سلام و عرض ادب : مسجد نصیرالملک شیراز دارای معماری برجسته و پرشکوهی است مرحبا به معمارانش که نقش های جاودانی در تاریخ بشریت از خودشان به جا گذاشته اند .
    ناشناس
    19/10/1395  12:26
    پاسخ 2 0
    سلام خداقوت مناظر با صفایی بود روح و روان آدمی را تازه می نماید از تصاویر دیدنی شهر شیراز و اصفهان و همدان نیز نشان دهید با عرض سپاس فراوان از شما همکار خیلی خوب
    اکبر
    20/10/1395  12:40
    پاسخ 1 0
    باسلام و عرض تسلیت به ملت شریف ایران وقتی به تلاش های آیت الله هاشمی رفسنجانی نگاه می کنیم در خود احساس شرمنده گی می نمائیم که انسانهای قهرمانی نظیر ایشان چقدر تحمل شکنجه ساواکی های بی رحم و از خدا بی خبر را و درکنار آن قهرمان جبهه جنگ حق علیه باطل و در مکتب تشیع مبارز خستگی ناپذیر که یک دم از تلاش نایستاده اند مرحبا به این گونه افراد ممتاز که در طول تاریخ بشریت تعدادشان اندک می باشد روح ایشان شاد باد و خداوند رحمان ورحیم پشت و پناهش باد
    هلن
    26/10/1395  12:51
    پاسخ 2 0
    سلام خسته نباشید پرتشایر اروپا خیلی جذاب و قشنگ است واقعا" دیدن این تصاویر خستگی بین کار را از بین می برد و انرژی مضاعفی بدست می آوریم بازهم از این گونه تصاویر بسیار جذاب نشان دهید . ممنون
    ناشناس
    28/10/1395  08:12
    پاسخ 1 0
    سلام خداقوت : رودخانه لوریه بسیاربسیار زیباست ساختمان های آن خیلی هنرمندانه و گل کاری و چمن کاری و آبهایی که در فضای سبز آن با پل های بر روی آن خودنمایی می نمایند واقعا" جذاب و دلرباست از شما متشکریم
    ناشناس
    28/10/1395  13:02
    پاسخ 2 0
    سلام خسته نباشید تصاویر حیوانات خیلی زیبا بود مخصوصا" شیری که گاو وحشی را بالای سرش برده جهت شکار و پلنگی که با چهار فرزندش ایستانده اند خیلی تصاویر جذابی بود ممنون
    همکار
    29/10/1395  13:40
    پاسخ 2 0
    با سلام وخسته نباشید از زحمات شما
    باغ شاهزاده ماهان کرمان واقعا دیدنی هست توصیه میکنم همکاران اگر قصد سفر به جنوب کشور را داشتن واز مسیر کرمان برند اینجای دیدنی را ببیند
    شازده ماهان
    30/10/1395  07:37
    پاسخ 2 0
    سلام و عرض ادب و احترام : باغ شازده ماهان کرمان یک اثر تاریخی با معماری و نقوش خیلی جذابی است که هنر ایرانیان را بطور برجسته آشکار می نماید . هنر نزد ایرانیان ست و بس خیلی جذاب و هنرمندانه بود متشکریم .
    ناشناس
    30/10/1395  09:20
    پاسخ 2 0
    عالی-خسته نباشید
    جزایر فارو
    06/11/1395  08:15
    پاسخ 2 0
    سلام خداقوت : جزایر فارو در اروپا خیلی خیلی زیبا و با نشاط است مجددا" از این گونه تصاویر بسیار زیبا و جذاب نشان دهید خیلی ممنون
    بهشت خدا در زمین
    06/11/1395  09:09
    پاسخ 3 0
    سلام خسته نباشید کشمیر نگو بهشت خدا برروی زمین است خیلی با طراوت و با نشاط و جذاب است واقعا" زیبایی خدارا در طبیعتی که آفریده می شود متوجه شد
    کشمیر
    06/11/1395  12:33
    پاسخ 7 0
    سلام چقدر زیباست تصاویر کشمیر. من به شخصه فکر نمیکردم چنین مکانهای زیبا و در عین حال همساز با طبیعت در کشوری مثل پاکستان وجود داشته باشه. واقعا ممنون از انتخابهاتون که هم از طرفی باعث ارامش فکری میشن، و هم ظرفیت ذهنی و روحی ما رو در ارتباط با دنیایی که نمیشناسیم اما حتی گاهی در همین نزدیکی ماست به طرز شگفت انگیزی گسترش میدن.
    همکار
    07/11/1395  08:37
    پاسخ 2 0
    باسلام واحترام
    جناب آقای کهن واقعاً خسته نباشین تصاویرزیبایی که درسایت گذاشتین بعد یک تایم کاری خسته کننده روحیه انسان را جلا می دهد.
    مرجان
    09/11/1395  09:21
    پاسخ 1 0
    سلام خداقوت یکی از صفات خدا جمیل است این جمیل بودنش را در طبیعتی که آفریده نیز می توانیم مشاهده نمائیم در قعر اقیانوس ها با انواع گیاهان و موجودات و مرجانهای زیبایی که در این آبها خودنمایی می کنند واقعا" خداوند زیباست و تمام چیزهایی را هم که آفریده زیباست الحمدا... رب العالمین
    همکار
    12/11/1395  10:57
    پاسخ 0 0
    با سلام و عرض خداقوت همیشگی
    ممنون بابت همسانی عکس ها با ایام سال و تشکر از یادآوری خاطرات زیبای دهه فجر. واقعا مردم ایران اگر بخواهند می توانند یکدل و یک سخن باشند. دلم برای امام تنگ شده است. موقع انقلاب من سن کمی داشتم ولی احساس همدلی مردم با امام را حتی از روی عکسها می توان فهمید. درود بر روح پرفتوح امام دلها (کاش تمام مسئولین کمی به فکر دل مردم هم بودند)
    ز - ب
    12/11/1395  13:46
    پاسخ 1 1
    سلام و خداقوت با تبریک به مناسبت بازگشت حضرت امام خمینی ( ره ) به ایران در سال 1357 و آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یکی از خاطرات تلخ در زمان طاغوت در دوران ابتدایی بودیم که یک شاگردی مدادش از روی نیمکت به روی زمین افتاد و می خواست با دستان کودکانه و معصومش آنرا بردارد معلم با قساوت هرچه تمامتر با مشتی گره کرده به سر طفل معصوم می زد که اون پائین چکار می کنی و با اشک چشم توضیح می داد که مدادم را از روی زمین برداشتم و بعدها همان معلم همسایه این طفل بود و آبرویش در بین جمعی از بین رفت و از کرده خویش پشیمان گردید زیرا این شخص الان یک ویراستار و نویسنده کتاب کودکان می باشد .در زمان طاغوت اگر دانش آموزی نمره ای را که مد نظر آن معلم بود نمی آورد مداد لای انگشتهایش می گذاشتند یا با یک سطل زباله بر روی سرش و باید با یک پا روی زمین می ایستاد و یا با خط کش های آهنی خیلی نازک به کف دست های کودکان معصوم می زدند . یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف برسرما عشق من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد ستم مانده هنوز رو تن ما .........
    منطقه سه
    17/11/1395  10:14
    پاسخ 1 0
    سلام و خداقوت واقئا خسته نباشید خیلی زحمت کشیدید
    باند بائوری
    18/11/1395  07:45
    پاسخ 1 0
    سلام : خداقوت چاه باند بائوری در هند خیلی جذاب و زیباست آفرین بر کسانی که دراین امر دخیل بوده اند واقع هنرمندانی برجسته در طول تاریخ بشریتند.
    ناشناس
    24/11/1395  13:31
    پاسخ 0 0
    با سلام و خسته نباشید
    بسیار زیباست
    ناشناس
    01/12/1395  08:49
    پاسخ 1 0
    سلام :
    با توجه به اینکه در فصل زمستان هستیم لطفا عکسهای بیشتری از مجسمه های یخی بگذارید
    باتشکر
    رضا محترم
    04/12/1395  14:05
    پاسخ 3 0
    درود فراوان به جناب آقای کهن
    ای کاش تصاویر زیبا هر روز ارسال میگردید.خواهشمندیم در صورت امکان نحوه ارسال تصاویر ، مثل روزهای ابتدایی صورت پذیرد.باتشکر از شما سرور ارجمند و مسئولین محترم شهرداری منطقه سه که مجوز این اقدام زیبا را فراهم نموده اند.
    علیرضا
    23/12/1395  11:16
    پاسخ 1 1
    با سلام و خسته نباشید به آقای کهن
    باتوجه به فرارسیدن ایام عید نوروز و مسافرتهای عیدانه خواهشمندم تصاویر هرروز و از اماکن دیدنی ایران باشد تا همکاران برای مسافرت اطلاعات بیشتری نسبت به کشور خودمان داشته باشند. با تشکر
    عاشق غذاهای خوشمزه
    24/12/1395  10:54
    پاسخ 1 0
    این تصاویر خوشگل غذاها که گذاشتین خیلی عالی بود.
    همکار
    29/01/1396  09:45
    پاسخ 0 0
    سلام چرا بعد سال تصاویر دریاچه بلد هست جدید نگذاشتید
    همکار
    04/02/1396  11:09
    پاسخ 0 0
    سلام و عرض ادب. ممنون و متشکر از زحمات شما. واقعا با دیدن این تصاویر رفع خستگی می شود.
    رسول
    27/02/1396  09:51
    پاسخ 0 0
    سلام
    میگم یه لحظه فکرکنید، اگر این صخره طلایی در ایران بود تا حالا چقدرش باقی مونده...خخخخخخخخ
    همکار
    20/04/1396  08:19
    پاسخ 0 0
    سلام وقت بخیرو با تشکر از شما چرا تصاویر مدتی هست عوض نمیشه
    همکار
    18/05/1396  09:56
    پاسخ 0 0
    سلام چرا تصاویر به روز رسانی نمیشود شاید این برنامه گذاشتن تصاویر جمع شده خیلی در روحیه و رفع خستگی تاثیر با نگاه کردن به این مناظر یک مقدار از فشار کار کمتر میشد لطفا دوباره مثل روال قبل تصاویر مناظر و جاهای دیدنی به روز شود با تشکر
    سعید
    22/06/1396  12:01
    پاسخ 0 0
    اقا خیلی عالی است ممنون
    علی کهن
    11/11/1396  08:27
    0 0
    با سلام و عرض ادب و پوزش
    اصلاح شد
    ناصر عظیمی
    25/10/1396  12:17
    پاسخ 0 0
    با سپاس وقدر دانی از آرشیو عکس ها بسیار زیبا ودیدنی بود فقط 3 مورد ، اشتباها عکس هارا جایگذاری نموده اید 1-آبشار ایگواسو آرژانتین-2-دریاچه بلد در اسلونی3-نووسیبریک روسیه لطفا در صورت امکان نسبت به اصلاح آن اقدام شود بسیار لذت بخش بود با سپاس فراوان
    محمد اسماعیل پور
    03/12/1396  10:47
    پاسخ 0 0
    با سلام؛
    عالی بودن، فقط کاش زیرنویس می کردین که هر عکس مربوط به کدام کشور و کدام منطقه است؛
    حسین باقری-منطقه ده -اداره نظارت
    09/08/1397  08:18
    پاسخ 0 0
    جناب آقای کهن
    باسلام وضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین ، به استحضار میرساند چرا قسمت تصاویر بروز رسانی نمی گردد ، از سال 96 به این طرف حتی یک تصویر جدید گذاشته نشده است ، لطفاً در این مورد تجدید نظر بفرمائید وطبق معمول روال گذشته تصاویر جدید هر ماه یکبار حداقل بار گزاری فرمائید تا همکاران استفاده نمایند با تشکر