0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 298
    کد: 159326
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

    نواخته شدن زنگ مهر در دبیرستان شاهد زکیه منطقه3

    همزمان با سراسر کشور ، زنگ شروع سال تحصیلی جدید در ناحیه یک مشهد با حضور ، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل اموزش و پرورش خراسان رضوی، شهردار منطقه 3 و ریاست اموزش و پرورش ناحیه یک در دبیرستان شاهد زکیه نواخته شد .
    نواخته شدن زنگ مهر در دبیرستان شاهد زکیه منطقه3

     به گزارش روابط عمومی منطقه3 شهداری مشهد، سید رضا خاتم پور رئیس اموزش و پرورش ناحیه یک ، در آیین باز گشایی مدارس این ناحیه گفت : امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به مدد شهدای عزیز به مجد و اقتدار رسیده است و توانسته ، دنیا را در تسخیر علمی خود در آورد . توان نظامی و قدرت بازدارندگی ایران ، باعث اضطراب دشمنان اسلام و استکبار شده است .

    وی افزود : اگر مرز های دفاع مقدس از کشور در سالیان قبل در مرز های ایران بوده ، اکنون فرسخها پیشرفت داشته است . دشمن می خواهد آنچه را به دست اورده ایم را به ثمن بخس بگذارد تا جوانان ما را به چالش بکشد .

    خاتم پور با عنوان نمودن پرسش مهر برای دانش اموزان ناحیه یک اظهار کرد: شناسایی دستاورد های نظام مقدس در چهل سال گذشته و احصاء این افتخارات از مطالباتی است که برای سال تحصیلی آتی در نظر گرفته شده است . یقینا این عمل موجب شادی و خشنودی ائمه و شهدای عزیز و امام راحل قرار خواهد گرفت .

    رئیس اموزش و پرورش ناحیه یک ادامه داد : آموزش اداب زیارت حضرت رضا (ع) و یادگیری مهارت های زندگی از مواردی است که این اداره در نظر دارد به کمک مدیران و معلمان ، در سال تحصیلی 98-97 اجرا نماید .

    شهردار منطقه3 نیز که در این مراسم حضور داشت ضمن تبریک سال جدید تحصیلی بر ضرورت آگاه سازی آحاد دانش آموزان درباره حقوق شهروندی تاکید کرد و درباره اقدامات شهرداری در استقبال از مهر گفت:ما برای برپایی هرچه باشکوه تر این ایام کوشش های مجدانه ای داشته ایم و از هفته ها قبل برنامه ریزی این موضوع آغاز شده است و از جمله شست شوی مدارس، رنگ آمیزی معابر منتهی به مدارس، دیوار نویسی و نقاشی مدارس و مشارکت در برگزاری مراسم های روز نخست مدارس از جمله مهمترین اقداماتی بوده است که در استقبال از مهر 97 در دستور کار قرار داشته است که هدف اصلی از ورود مدیریت شهری مشهد به این حوزه، بهبود شرایط تحصیلی دانش آموزان محلات کم برخوردار شهر بوده است.

    وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان تربیت‌کننده نسل‌های آینده کشور هستند اظهار داشت: همه‌ کسانی که برای بسترسازی مناسب در راستای رشد و نمو دانش‌آموزان تلاش می‌کنند قابل‌ احترام بوده و شایسته قدردانی هستند از این‌ رو هر خدمت و اقدامی که برای تقویت زیرساخت‌های این نهاد مهم انجام دهیم دارای اهمیت است.

    تعداد بازدید: 298
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر