12°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 44
    کد: 158810
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

    خیابان آیت الله شیرازی سیاه پوش عزای حسینی

    خدمات رسانی 24 ساعته در خیابان آیت الله شیرازی که یکی از شریان های اصلی منتهی به آستان مقدس رضوی است در کنار نصب بیش از 600 پرده از آمادگی منطقه برای استقبال از ایام تاسوعا و عاشورا خبر می دهد.
    خیابان آیت الله شیرازی سیاه پوش عزای حسینی

    زمانیان بر مناسب سازی محیط شهری در راستای ایجاد فضای معنوی در شهر همزمان با ماه محرم تاکید کرد و ادامه داد: شهرداری منطقه سه با مشارکت شهروندان اقدام به نصب بنرهایی مرتبط با ایام شهادت با مضمون پیام های اخلاقی و اعلام مراسمات رسمی در سطح محلات نموده است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، مجتبی زمانیان ضمن عرض تسلیت ایام محرم و سوگواری، گفت: همزمان با این ایام، 6 هزار متر مربع پرده مشکی در سطح منطقه نصب گردیده است.
    شهردار منطقه 3 با اشاره به ضرورت توجه ویژه به معابر منتهی به حرم مطهر رضوی با اعلام اینکه بیش از 200 پرچم بیرقی در این خیابان اکران شده است اظهار داشت: خیابان آیت الله شیرازی یکی از شریان های مهم ارتباطی برای دسترسی به حرم مطهر است و همواره مورد توجه ویژه ی مدیریت شهری قرار دارد از این رو در تمامی مناسبت های مذهبی و ملی علاوه بر آذین بندی و فضاسازی آن خدمات رسانی ویژه ای نیز برای رضایتمندی بیشتر شهروندان و زائرین در آن انجام می پذیرد.
    زمانیان، همچنین به اکران بیش از 300 پرچم آویز مشکی در خیابان های شهید هاشمی نژاد، شهید کاشانی، رسالت، شهید کشمیری و مهرگان اشاره کرد و افزود: تمام تلاش خادمان مردم در شهرداری مشهد، ضمن حفظ و نگهداشت قوانین به عنوان ضامن نظم اجتماعی برخورد سلیمانه توام با خدمت رسانی ویژه به عزاداران بوده است تا خدای نکرده خللی در انجام این مهم به وجود نیاید.

     

    تعداد بازدید: 44
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر