2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 311
    کد: 157824
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
    همزمان با هفته دولت در محله طبرسی شمالی صورت پذیرفت؛

    مسئولان شهری پای درد دل مردم

    همزمان با هفته دولت و با ابتکار استانداری خراسان رضوی نشستی با حضور جمعی از مسئولین شهری در مسجد حسین ابن علی(ع)، واقع در طبرسی شمالی 30 برگزار گردید.
    مسئولان شهری پای درد دل مردم

     این نشست علاوه بر حضور نمایندگانی از استانداری، تامین اجتماعی، مخابرات، شرکت گاز، آبفا، اداره ورزش و جوانان، میزبان نمایندگانی از شهرداری مشهد نیز بود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، از سوی شهرداری منطقه 3 مشهد نیز رامین رحیمی ازغد معاون اجرایی و هادی صالحی بایگی رئیس ناحیه 2 در این نشست حضور یافته بودند که در همین رابطه رحیمی با اشاره به ضرورتهای ارتباط مستمر با شهروندان اظهار کرد: شهرداری از آن دست سازمان هایی است که به دلیل نوع کارکردش ارتباطات گسترده ای در طول سال با شهروندان دارد و از این روزن حضور در نشست های مساجد نیز در ادامه همان روند است و اینکه سایر دستگاه ها نیز در این گپ و گفت ها حضور یابند بسیار مفید است چون عموماً شهروندان مطالبات خود از این نهادها را نیز از شهرداری می طلبند.
    وی با اعلام اینکه بخش عمده ای از درخواستهای مرتبط با شهرداری در این نشست به موضوعات ترافیک طبرسی، فضای سبز و رفت و روب معابر باز می گشت تصریح کرد: درخواستها یک به یک بررسی گردیدو در پایان مواردی که نیاز به بازدید میدانی داشت در نوبت بازدید قرار گرفت تا در محل به آنها پرداخته شود و سایر موارد نیز در همانجا پاسخگویی گردید.
    معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 3 درباره آخرین اقدامات شهرداری در محدوده طبرسی شمالی گفت: علاوه بر بحث زیرسازی و آسفالت معابر نامناسب این محدوده و ایجاد پارک و زمینه سازی برای اتصال طبرسی شمالی به رسالت شمالی که در این خصوص اقداماتی در دست انجام است، برای بحث ترافیک و زیباسازی بلوار اصلی طبرسی شمالی نیز همکاران منطقه 4 اقداماتی انجام داده اند که رضایتمندی شهروندان را در پی داشته و خواهان استمرار آن هستند.

    تعداد بازدید: 311
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر