0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 115
    کد: 157740
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

    آذین بندی منطقه 3 در دهه ولایت

    همزمان با فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر شهرداری منطقه سه مبادرت به اکران پرچم، بنر و ریسه های رنگی در سطح منطقه نموده است.
    آذین بندی منطقه 3 در دهه ولایت

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، مجتبی زمانیان ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: شهرداری منطقه سه همزمان با فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر و آغاز دهه ولایت به منظور زیباسازی فضای سطح منطقه اقدام به نصب 6 هزار متر ریسه رنگی و پرده الوان مزین به نام حضرت علی(ع) و تبریک اعیاد قربان و غدیر در سطح منطقه نموده است.
    شهردار منطقه 3 با اشاره به ضرورت توجه ویژه به معابر منتهی به حرم مطهر رضوی با اعلام اینکه بیش از 200 پرچم بیرقی در این خیابان اکران شده است اظهار داشت: خیابان آیت الله شیرازی یکی از شریان های مهم ارتباطی برای دسترسی به حرم مطهر است و همواره مورد توجه ویژه ی مدیریت شهری قرار دارد از این رو در تمامی مناسبت های مذهبی و ملی علاوه بر آذین بندی و فضاسازی آن خدمات رسانی ویژه ای نیز برای رضایتمندی بیشتر شهروندان و زائرین در آن انجام می پذیرد.
    زمانیان همچنین به اکران بیش از 600 عدد بنر مناسبتی ویژه نصب بر سردرب مغازه های خیابان های آیت الله شیرازی و هاشمی نژاد اشاره کرد و افزود: امسال برای نخستین بار تمامی مغازه های در مسیر معابر منتهی به حرم مطهر رضوی مزین به پرچم های مناسبتی شده اند که این امر فضاسازی متمایزی در این محدوده ها را در پی داشته است.

    شهردار منطقه3 مشهد، همچنین به اکران بیش از 300 پرچم آویز در خیابان های شهید هاشمی نژاد، شهید کاشانی، رسالت، شهید کشمیری و مهرگان اشاره کرد و افزود: بیش از 6000 مترطول ریسه رنگی نیز در شریان های اصلی منطقه و در محلات خواجه ربیع، گاز، مهرگان و.. نصب شده است که این همه حال و هوای این روزهای منطقه 3 را دگرگون ساخته است.

    تعداد بازدید: 115
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر