0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 73
    کد: 155700
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
    شهناز رمارم در جشن میلاد امام رضا در محله طبرسی شمالی گفت؛

    ما پیرو مکتب انبیاء هستیم و در برابر مشکلات سرخم نمی کنیم

    جشن میلاد امام مهربانی ها در مسجد امام سجاد(ع) محله طبرسی شمالی، با حضور عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار گردید.
    ما پیرو مکتب انبیاء هستیم و در برابر مشکلات سرخم نمی کنیم

     به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، شهناز رمارم که در مسجد امام سجاد(ع) محله طبرسی شمالی حضور یافته بود در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و تبریک اعیاد دهه کرامت به شهروندان اظهار داشت: تلاش شورای پنجم شهر مشهد با همه محدودیت های مالی این بوده است که این گونه برنامه ها با قوت در شهر استمرار یابد. هر چند باور ما این است که مشارکت مردم در بزرگداشت مراسمات مذهبی موثرتر و سازنده تر است، به همین دلیل سعی شده است تا تصدی گری شهرداری در این امور به حداقل برسد و به عنوان پشتیبان برنامه های مساجد اقدام شود.
    عضو شورای اسلامی شهر گریزی به شرایط کنونی کشور و مشکلات و معضلات کشور زد و با انتقاد از بدعهدی های غربی ها در حوزه ی سیاست خارجی از صبوری مردم ایران تمجید کرد و خاطرنشان ساخت: ما در شورای پنجم شهر هم قسم شده ایم تا به جز خدمت به مردم دلمشغولی دیگری نداشته باشیم حتی در این شرایط که استکبار جهانی تمام تلاش خود را برای نابودی این کشور به کار گرفته است.
    وی افزود: ما دست پروده مکتب انبیاء و اولیاء هستیم و با مددجستن از حضرت رضا(ع) از این گردنه سخت نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.
    وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا این دست برنامه های مردمی در مراسمات مذهبی استمرار یابد و ره توشه ی مناسبی برای مومنین و مومنات باشد.
    گفتنی است این جشن با مشارکت شهرداری منطقه 3 و با حضور بیش از 800 نفر از شهروندان ساکن در طبرسی شمالی 30 برگزار گردید که در آن علاوه بر نورافشانی و اجرای برنامه های متنوع طنز و نمایش، نوجوانان گروه سرود خدام المهدی محله طبرسی نیز حال و هوایی دلنشین به این مراسم بخشیدند.

    تعداد بازدید: 73
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر