12°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 228
    کد: 155165
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

    برگزاری جشن بزرگ کودکانه با حضور 4هزار شهروند منطقه3

    جشن بزرگ کودکانه با مشارکت بیمه پاسارگاد و پیش دبستانی تبارک، و در حضور بیش از 4 هزار نفر از ساکنان محله بلال برگزار شد.
    برگزاری جشن بزرگ کودکانه با حضور 4هزار شهروند منطقه3

     همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر ویژه برنامه‌هایی در محله بلال با محوریت ارزش وجودی دختران و مفهوم صحیح خوشبختی برگزار گردید.
    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان با اعلام این خبر اظهار داشت: جشن بزرگ دختران به مناسبت زادروز کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) از سری برنامه‌های دهه ‌کرامت شهرداری منطقه3مشهد با عنوان «جشن بزرگ کودکانه» در بوستان فجر برگزار ‌شد.
    وی با اشاره به توجه ویژه شهرداری به فعالیتهای فرهنگی افزود: وجود بارگاه مقدس حضرت رضا(ع) در شهر مشهد با عث شده است تا یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری توجه ویژه به مناسبتهای ملی مذهبی و ایجاد شور ونشاط و فضای معنوی در بین شهروندان باشد.
    شهردار منطقه 3 استقبال 4000 نفری شهروندان ساکن در محله بلال را در این جشن گواه موفقیت این گونه برنامه ها در حاشیه شهر دانست و گفت: هرچند حوزه های فرهنگی و اجتماعی در شهرها متولیان متعددی دارد اما شهرداری یکی از رسالت های ویژه خود را تمرکز بر نشاط و شادابی شهروندان قلمداد نموده و در این راستا اقدام به برگزاری برنامه های شاد و مهیج برای اهالی مشهدالرضا(ع) می نماید تا از این روزن همبستگی و شور اجتماعی را به بالاترین سطح ممکن برساند.
    گفتنی است در این جشن شخصیت های محبوب کودکان همچون قلقلی، جناب خان و عمو ورزش و چند چهره برجسته موسیقی و طنز شهر به اجرای نمایش پرداختند.

     

     

      جشن بزرگ کودکانه در محله بلال
     

     

    تعداد بازدید: 228
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر