اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 365
    کد: 155104
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۵

    بازدید3ساعته معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پروژه های اجرایی منطقه3

    پروژه های در حال احداث در بوستان های بهار، سیس آباد، شهرک امید، باغو واقع در انتهای یوسف زاه ۶ و پارک خطی دروی از پروژه های فضای سبز منطقه 3 بود که در این روز از آنها بازدید به عمل آمد.
    بازدید 3 ساعته معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پروژه های اجرایی منطقه 3

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهری در منطقه 3 مجالی برای بررسی پروژه های در دست اجرای شهرداری در این منطقه پرحاشیه شهر بود که در این راستا کاظمی در بازدیدی 3 ساعته از نزدیک شاهد اقدامات اجرایی منطقه در حوزه های فضای سبز و خدمات شهری بود.
    خلیل الله کاظمی در بازدید از پروژه های فضای سبز محدوده بلوار رسالت شمالی که مورد تاکید شهردار مشهد نیز بوده است، با اعلام اینکه باید مراحل احداث فضای سبز در بوستان هایی که پروژه عمرانی آنها اتمام یافته است دستور داد تا منطقه به فوریت پیگیر احداث فضای سبز بوستان ها شود.
    وی همچنین در حاشیه بازدید از پروژه های حاشیه کال دروی ضمن ابراز رضایت از سرعت عمل اقدامات انجام شده در خصوص تخصیص مبلغ یک میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه ها موافقت نمود.
    کاظمی همچنین مبلغ 2 میلیارد ریال را نیز برای تسریع در روند احداث بوستان های باغو واقع در محله خواجه ربیع و شهید نظام دوست واقع در محله طبرسی شمالی داد تا بهره برداری از این پروژه ها سریع تر از گذشته مختوم به نتیجه شود.
    معاون شهردار مشهد در خصوص اعلام نیاز سازمان آتش نشانی برای احداث ایستگاه در خیابان مقداد، پس از بازدید از ملکی متعلق به شهرداری در مقداد 7 نسبت به رایزنی جهت اقدامات لازم برای احداث این ایستگاه قول مساعد داد.
    وی در حاشیه بازدید از بوستان های این منطقه با اعطای اعتبار برای خرید و نصب 4 سری وسایل بازی کودکان موافقت نمود.
    همچنین معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد با اعلام اینکه باید روند اقدامات خدمات شهری در رفت و روب معابر با کیفیت بالا صورت پذیرد از ناوگان نوسازی شده خدمات شهری منطقه 3 نیز بازدید به عمل آورد.
    پایان بخش این بازدید، حضور در بوستان بهار و واکاوی آخرین اقدامات صورت گرفته در این بوستان خصوصاً سایت درحال احداث بانوان به وسعت 3هکتار و نیز فاز 4 این بوستان به متراژ 50هزار مترمربع بود که دکتر کاظمی پیرامون تسریع روند برای کاشت فضای سبز فاز 4 دستورات لازم را به مدیران همراه خود داد.


     بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد از پروژه های منطقه 3

    تعداد بازدید: 365
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر