5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 709
    کد: 154387
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۳

    کمبود آسفالت و پارک در مهرگان و پاسخ شهرداری

    جمعی از شهروندان ساکن در محله مهرگان با طرح این موضوع که «در شهرک مهرگان نه پارک داریم و نه فضای سبز و نه آسفالت درست و..» خواهان پاسخگویی شهرداری در این زمینه گردیدند.
    کمبود آسفالت و پارک در مهرگان و پاسخ شهرداری

     برای پیگیری پیامک و تماس های اهالی شهرک مهرگان «علی کهن» سخنگو و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 3، به خراسان رضوی این چنین گفت: در زمانی که شهرک مهرگان به شهرداری تحویل شد، بدون هیچ گونه پارک و فضای سبز بود اما طی 5 سال اخیر بوستان کوچکی در ابتدای این شهرک و در ابتدای بولوار امام رضا(ع) به بهره برداری رسید.
    وی ادامه داد: برای افزایش سرانه فضای سبز در این شهرک نیز گل آرایی و فضا سازی در آیلندهای میانی و کناری در حال انجام است.
    وی تصریح کرد: اواخر خرداد نیز بوستان 9 هکتاری آسمان در این شهرک به بهره برداری رسید که در این بوستان نیز از کاشت چمن به دلیل مصرف بالای آب خودداری شده و به جای آن گیاهان پوششی رونده کاشته شده است.
    کهن افزود: برای فضای سبز دو مخزن بزرگ آبیاری در نظر گرفته شده که یکی در بوستان آسمان و دیگری در فاز دوم شهرک تعبیه شده است.

    اختصاص 2 ست لوازم ورزشی برای 2 پارک
    وی اعلام کرد: یک پارک کوچک در بافت جمعیتی مهرگان وجود دارد که قرار است یک «ست» لوازم بازی کودکان در این پارک و یک ست نیز در پارک 9 هکتاری تعبیه شود.
    سخنگوی شهرداری منطقه 3 با اشاره به کمبود فضای سبز و پارک در فاز دوم شهرک مهرگان ابراز کرد: در فاز دوم شهرک مهرگان معارضاتی وجود دارد و بخشی از زمین های مد نظر هنوز توسط راه و شهرسازی به شهرداری تحویل داده نشده است اما به محض اتمام معارضات و تحویل زمین ها، عملیات ساخت یک بوستان در فاز دوم این شهرک آغاز خواهد شد.
    وی درباره مشکل آسفالت در این شهرک نیز گفت: راه و شهرسازی قبل از تحویل فاز اول شهرک مهرگان، 90 درصد معابر این شهرک را آسفالت کرده بود اما هم اکنون بخشی از معابر فاز دوم همچنان خاکی است که این مسئله نیز به دلیل ادامه کار پروژه های ساختمانی مسکن مهر است.
    وی افزود: در فاز اول بخش هایی از آسفالت نیازمند لکه گیری است که از این میان نیاز 3 معبر پررفت و آمد به لکه گیری بیشتر است که لکه گیری این سه معبر نیز در همین ماه انجام خواهد شد.
    کهن تصریح کرد: هم اکنون معابر خاکی زیادی در منطقه 3 شهرداری مشهد قرار دارد که آسفالت این معابر از اولویت بیشتری در مقایسه با آسفالت باقی معابر شهرک مهرگان برخوردار است.

    تعداد بازدید: 709
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر