10°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 376
    کد: 154224
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

    پایان بازپیرایی میدان‌راه‌آهن تا آخر تابستان

    طرح بازپیرایی میدان راه‌آهن مشهد قرار بود تا پیش از نوروز سال ٩٧ به پایان برسد، اما این کار به تأخیر افتاد. شهردار منطقه٣ مشهد در‌این‌باره اظهار می‌کند: صرف نظر از بازسازی المان، عملیات اجرایی میدان حدود دو ماه زمان می‌برد و امیدواریم تا پایان تابستان، بازپیرایی میدان به طور کامل انجام شود.
    پایان بازپیرایی میدان‌راه‌آهن تا آخر تابستان

     مجتبی زمانیان‌وحیدی می‌گوید: از مدت‌ها قبل به‌دلیل احداث ایستگاه قطارشهری در میدان راه‌آهن، محوطه این میدان از حالت قدیمی خارج شد و بخش شایان‌توجهی از آن به‌صورت یک کارگاه ساختمانی درآمد.
    او بیان می‌کند: پس‌از اینکه قطار شهری به فرودگاه متصل شد، این امکان را برای راه‌آهن فراهم کردیم تا مسافرانی نیز که از‌طریق خطوط ریلی به مشهد می‌آیند، بتوانند از خدمات قطار شهری استفاده کنند. از سال گذشته، عملیات اجرایی شرکت قطارشهری به پایان رسید و زمینی که در‌اختیارشان بود آزاد و برای بازپیرایی آماده شد.
    شهردار منطقه٣ مشهد اظهار می‌کند: میدان راه‌آهن به‌دلیل اینکه یکی از ورودی‌های شهر است، بسیار بااهمیت است، زیرا مسافران پس‌از خروج از محوطه راه‌آهن، میدان را می‌بینند و باید در این منطقه فضای مناسب شهری داشته باشیم.
    وی با بیان اینکه المان میدان نیز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ساخته شده و قرار بر بازسازی و نوسازی آن است، می‌‎گوید: از ابتدای هفته، بازسازی المان آغاز و به‌دنبال آن، عملیات اجرایی میدان هم شروع و تکمیل می‌شود.
    زمانیان درباره علت تأخیر در شروع عملیات اجرایی بیان می‌کند: ابتدا قرار بر این بود که طرح بازپیرایی میدان راه‌آهن تا پیش از نوروز‌٩٧ کامل شود، اما نقشه‌هایی که مشاور تهیه کرده بود، با تأخیر آماده شد و به این ترتیب باید کار را از اسفند شروع می‌کردیم که آن زمان، اوج ورود مسافران به شهر بود و امکان اتمام کار وجود نداشت. اگر هم شروع به کار می‌کردیم، فقط نارضایتی مردم را در پی داشت؛ به همین دلیل، این محل را به‌صورت موقت سامان‌دهی کردیم تا پس از مدتی، کار را تکمیل کنیم.

    تعداد بازدید: 376
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر