10°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 461
    کد: 154151
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۰

    بهبود شرایط مجتمع مسکونی جامعه در آخرین نقطه محدوده شهری

    هم اکنون در محدوده ی مجتمع مسکونی جامعه که در آخرین نقطه پیش از حریم شهری قرار گرفته است، علاوه بر استقرار سالن بحران بهمن و بوستان نسترن اقداماتی نیز برای ساماندهی اراضی رها در شرف انجام است.
    بهبود شرایط مجتمع مسکونی جامعه در آخرین نقطه محدوده شهری

     رسیدگی به درخواست بیش از 300 خانوار از اهالی مجتمع مسکونی جامعه واقع در محله بهمن زمینه ساز حضور عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و شهردار منطقه 3 مشهد در این مجتمع گردید.
    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، در این بازدید که با محوریت رسیدگی به مسائل و مشکلات اهالی ساکن در مجتمع مسکونی جامعه واقع در بلوار 22بهمن44 منطقه 3 برگزار گردید، علاوه بر زمانیان شهردار منطقه3، شهناز رمارم عضو کمیته نظارتی منطقه نیز حضور داشت که در گفتگوی نزدیک با شهروندان ساکن در این مجتمع در جریان کم و کیف مسائل آنها قرار گرفت.
    از عمده مسائل مطرح شده در این بازدید می توان به موضوعات متنوعی مانند فضای سبز، زمین ورزشی و فضایی برای اقدامات فرهنگی اشاره کرد که به عنوان مطالبات عمده اهالی این مجتمع انعکاس یافته بود.
    رمارم هم در این بازدید از اعلام آمادگی شورای پنجم و شهرداری مشهد برای حل مسائل این محدوده در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا با همراهی مدیر منطقه 3 این روند با سرعت بیشتری مختوم به نتیجه شود.
    مجتبی زمانیان پیرامون درخواست اهالی برای جمع آوری متناوب زباله های مجموعه مسکونی جامعه، با اعلام اینکه حمل زباله از مجتمع های مسکونی قاعده مند و طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشمول انعقاد قراداد با حوزه ی خدمات شهری است از هیئت مدیره این مجتمع خواست تا در این خصوص اقدام نمایند.
    شهردار منطقه 3 همچنین با اشاره به اینکه هم اکنون در این محدوده علاوه بر استقرار سالن بحران بهمن و بوستان نسترن اقداماتی نیز برای ساماندهی اراضی رها در شرف انجام است تاکید کرد که بیش از گذشته به این مجموعه مسکونی توجه خواهد شد تا بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن مسائل و مشکلات انرا مرتفع ساخت.

     

      گزارش تصویری بازدید شهردار منطقه و عضو شورای اسلامی شهر مشهد از مجتمع مسکونی جامعه

     

    تعداد بازدید: 461
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر