10°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 388
    کد: 153998
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۷

    تکمیل طرح پیاده روسازی بلوار گاز در انتظار طرح بهساز

    عدم اجرای بخشی از پیاده روی خیابان گاز دغدغه ای است که شهروندان این محدوده درباره عدم اجرای آن و کم و کیف اقدامات آتی به کرات از شهرداری پیگیری نموده اند.
    تکمیل طرح پیاده روسازی بلوار گاز در انتظار طرح بهساز

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، یکی از معابر پرتردد و تجاری منطقه 3 بلوار گاز است که با توجه به استقرار نمایشگاه ها و خدمات خودرویی یکی از پرترافیک ترین محدوده های منطقه 3 نیز محسوب می شود که در سالهای گذشته معابر آن پیاده روسازی شده است و تنها بخشی از آن باقیمانده که این امر منتج به نارضایتی هایی در این خصوص شده است.
    علی کهن، سخنگو و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد ، با اعلام اینکه پیاده روسازی در شهر بر مبنای طرح بهساز حوزه معاونت شهرسازی انجام می شود گفت: طرح به سازی که برای شهرداری منطقه 3 تعریف شده بود تا همان منطقه ای است که به سازی انجام شده البته مدتی است که درخواست طرح به سازی مسیر یاد شده را به حوزه معاونت شهرسازی شهرداری ارائه داده ایم اما هنوز موافقت با اجرای این طرح به ما ابلاغ نشده است، از طرفی به دلیل این که در این منطقه تعداد زیادی نمایشگاه و تعمیرگاه خودرو وجود دارد اجرای این طرح بعد از ابلاغ طرح به سازی نیاز به صرف زمان زیادی دارد.
    وی تصریح می کند: برای اجرای طرح به سازی در این محل نیاز به عقب نشینی در برخی معابر وجود دارد که باید هماهنگی های لازم برای این عقب نشینی ها نیز انجام شود.
    کهن در پاسخ به این سوال که چه میزان از خیابان گاز نیاز به به سازی دارد می گوید: تنها قسمتی از خیابان گاز که تا امروز طرح به سازی آن انجام نشده در حد فاصل مسلم تا رسالت است که باید به سازی شود، ضمن این که برای این مهم باید معارض ها را از میان برداریم و در غیر این صورت به سازی ممکن نیست.

    به سازی 4 میلیاردی طی 7سال
    مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 3 بیان می کند: در مواردی که معارضی وجود نداشته پیاده روسازی ها را انجام داده ایم و تقریبا می توان گفت در کل منطقه 3 ، 27 هزار متر مربع عملیات به سازی انجام شده است و در هفت سال اخیر چهار میلیارد تومان برای به سازی هزینه شده است.
    وی درباره میزان هزینه مورد نیاز برای به سازی این محل می گوید: در صورتی که اعتبارات لازم به این موضوع اختصاص داده شود می توان ادامه به سازی را که حدود هفتصد میلیون هزینه دارد، انجام داد.

    نصب روشنایی پس از اتمام به سازی
    وی در پاسخ به دلیل عدم اقدام شهرداری برای نصب روشنایی در این مسیر می گوید: زمانی برای نصب روشنایی ها اقدام می کنیم که طرح به ساز اجرا شده باشد، در غیر این صورت این وظیفه بر عهده اداره برق است.
    کهن می گوید: برای پیگیری بیشتر به سازی این منطقه دوباره درخواست بررسی این موضوع را به معاون اجرایی شهرداری منطقه 3 انتقال می دهیم تا بررسی های مجدد را انجام دهیم و در صورت امکان و بعد از جذب بودجه مناسب برای به سازی این منطقه نیز اقدام کنیم.

    تعداد بازدید: 388
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر