10°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 333
    کد: 152045
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

    تلاش شهرداری برای تسهیل شرایط زندگی خانواده همکاران دارای فرزند معلول

    مشاور شهردار مشهد در امور بانوان و شهردار منطقه 3 با حضور در منزل حسین آذرکمال از همکارانی که دارای 2 فرزند معلول است از نزدیک در جریان کم و کیف مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.
    تلاش شهرداری برای تسهیل شرایط زندگی خانواده همکاران دارای فرزند معلول

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، در این دیدار که به منظور سرکشی و دلجویی از خانواده این همکار با ابتکار مشاور شهردار مشهد در امور بانوان صورت پذیرفت، آذرکمال از کارکنان شاغل در منطقه 3 که دارای دو فرزند معلول جسمی و ذهنی بود، از دشورای های زندگی و مسائل و مشکلات پیش روی این خانواده سخن گفت.
    زری جراح مشاور  شهردار مشهد در امور بانوان نیز با ابلاغ سلام و آروزی سلامتی شهردار مشهد برای این خانواده اظهار داشت: تمایل مدیریت شهری گره گشایی از مسائل و مشکلات کارکنان شهرداری است.
    وی افزود: این دیدارها به منظور ایجاد انگیزه و حمایت از خانواده های همکار که دارای فرزند معلول می باشند در جریان است و تلاش داریم بخشی از معضلات این گونه خانواده ها را بکاهیم تا همکاران مان با آرامش بیشتری در محیط کاری حضور یابند.
    جراح با تمجید از صبر و بردباری پدر و مادر این دو معلول گفت: صبر و بردباری شما در حفظ و نگهداری کودکان معلول تان به رم دشوارهای فراوان و متعدد روحی و روانی آن ستودنی است.
    مشاور شهردار مشهد در امور بانوان با اعلام اینکه علاوه بر بسته های حمایتی که توسط اداره رفاه شهرداری مشهد برای این گونه خانواده ها در نظر گرفته می شود، رایزنی هایی برای بهبود شرایط کاری والدین این گونه افراد معلول نیز در نظر گرفته خواهد شد تا از دشواری های روحی وروانی آنها به واسطه حضور در مشاغل سخت کاسته شود.
    گفتنی است در پایان این دیدار نیز به رسم یادبود هدایی به این خانواده اهدا شد.

     

     

     


    گزارش تصویری 

    تعداد بازدید: 333
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر