اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 637
    کد: 148386
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
    شهردار منطقه3 مشهد خبر داد؛

    آسفالت 220 هزار مترمربع از معابر منطقه 3 در سال96

    « با وجود گستردگی کاستی ها در حاشیه شهر مشهد با تلاش مدیریت شهری در سالهای اخیر از فاصله بین متن و حاشیه شهر کاسته شده است .»
    آسفالت 220 هزار مترمربع از معابر منطقه 3 در سال96

     به گزارش روابط عمومی منطقه3 شهرداری مشهد، این مطلب را شهردار منطقه 3 مشهد عنوان کرد و افزود: شهرداری منطقه طی چند سال گذشته اقدامات گسترده ای را در راستای محدود کردن کاستی های محلات حاشیه ای منطقه انجام داده است به طوری که در سال 92 نزدیک به 6 میلیارد تومان هزینه آسفالت معابر خاکی و همچنین لکه گیری و روکش آسفالت شده است.
    مجتبی زمانیان وحیدی با اعلام اینکه در سال 96 بیش از 26981 تُن آسفالت در سال جاری در معابر منطقه 3 پهن شده است گفت: وجود بسیاری از معابر خاکی و نامناسب در منطقه موجب شده است تا تمرکز جدی بر عملیات اجرایی آسفالت در محلات خصوصاً کم برخوردار وجود داشته باشد و این منجر به بهسازی بیش از 229338 مترمربع از معابر منطقه شده است.
    وی در ادامه درباره وضعیت آسفالت معابر در سالهای گذشته نیز اشاره ای به عملکرد منطقه در سال 93 داشت و تصریح کرد: در این سال بیش از 3 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آسفالت معابر، یک میلیارد و 6500 میلیون تومان صرف جدول گذاری و رقمی بالغ بر یک میلیارد و 6855 میلیون تومان برای احداث کانال و بهسازی پیاده روها هزینه شده است که موجب تغییرات اساسی در این محلات کم برخوردار شهر شده است.
    زمانیان وحیدی همچنین از ادامه این روند در سال 94 خبر داد و تصریح کرد: در سال 94 نیز اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 800 میلیون تومان برای جدول گذاری، کانال کشی، بهسازی پیاده رو و آسفالت این محدوده ها هزینه شد، که در مقایسه با سال گذشته از رشد 100درصدی برخوردار شده است.
    شهردار منطقه3 مشهد اعتبارات حوزه آسفالت را در سال 95 بالغ بر 6 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: تلاش همکاران ما در سال گذشته نیز منجر به انجام بیش از 445 هزار مترمربع آسفالت در محلات پیرامونی منطقه شده است.
    وی متذکر شد: اعتبارات در حوزه زیرسازی و آسفالت در سال 96 به دوبخش دولتی و اعتبارات شهرداری تقسیم شده است که این امر منجر به
    شهردار منطقه 3 مشهد افرود: پیاده روسازی های بلوار رسالت و هاشمی نژاد نیز در سال جاری پیگیری شد و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای این معابر هزینه شده است.
    زمانیان در ادامه با اذعان به ضرورت تسریع در خدمت رسانی به شهروندان بخصوص محلات کم برخوردار شهر مشهد گفت: با تلاش های صورت گرفته شده در سالهای اخیر، می توان گفت که امروز فاصله ی میان حاشیه و متن شهر کاسته شده است و تسریع در این روند علاوه بر مشارکت فعال و پویای شهروندان، عزم و همکاری همه دستگاه های حوزه مدیریت شهری را می طلبد تا شهری شایسته زائرین و مجاورین آقا علی ابن موسی الرضا(ع) ساخته شود.

    تعداد بازدید: 637
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر