5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 674
    کد: 145255
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
    شهردار منطقه3 مشهد خبر داد؛

    آسفالت 100 هزار متر مربع از معابر منطقه 3

    شهردار منطقه 3 میزان آسفالت را بیش از 100هزار مترمربع عنوان کرد و اعتبارات هزینه شده برای این پروژه را 2 میلیارد تومان اعلام کرد.
    آسفالت 100 هزار متر مربع از معابر منطقه 3

     به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به رغم تمام محدودیت های موجود، عملیات عمرانی در منطقه سه شهرداری با جدیت پیگیری شده است .
    شهردار منطقه 3 مشهد با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 100هزار مترمربع از معابر منطقه آسفالت شده است گفت: با توجه به گستردگی کاستی ها در منطقه 3، این میزان عملیات عموماً در معابر خاکی و در محلات کم برخوردار اجرایی شده است.
    وی با تاکید بر اولویت معابر خاکی برای آسفالت گفت: البته که بسیاری از معابر سطح منطقه 3 نیازمند بازپیرایی و همچنین روکش آسفالت هستند، اما با توجه به اینکه بخشی از معابر منطقه هنوز حداقل های شهری را نیز ندارند کماکان اولویت آسفالت با معابر خاکی است.
    وی همچنین با اشاره به اعتبار 2 میلیارد تومانی هزینه شده از ابتدای سال 96 در این منطقه تصریح کرد: عمده معابری که خاکی هستند در محدوده ناحیه منفصل 4 است که از ابتدای سال تاکنون خیابان های شهید کشمیری 3، 17، 34، 62، 64 طبق اولویت بندی ها تسطیح، جدول گذاری و آسفالت شده اند.
    وی عملیات روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان های شیخ صدوق و رسالت جنوبی را نیز به عنوان دیگر اقدامات انجام گرفته در ماههای اخیر برای بهبود فضای سکونت شهروندان منطقه 3 عنوان کرد.
    مجتبی زمانیان ابراز امیدواری کرد که با عبور از شرایط مالی نامساعد کنونی شهرداری مشهد در سالهای آتی بتوان خدمات گسترده تر و شایان توجه تری به شهروندان این منطقه ارائه کرد.

    تعداد بازدید: 674
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر