5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 140
    کد: 137912
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
    شهردار منطقه3 مشهد خبر داد؛

    بهسازی پیاده رو بلوار رسالت جنوبی در حال اتمام است

    شهردار منطقه3 اعلام کرد: عملیات بهسازی معابر سطح منطقه سه روند اجرایی خود را دنبال می کند و از هم اینک بهسازی پیاده روی خیابان رسالت جنوبی در حال انجام است.
    بهسازی پیاده رو بلوار رسالت جنوبی در حال اتمام است

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان با اعلام این خبر افزود : با توجه به تردد روزانه شهروندان و لزوم فراهم نمودن بستر مناسب در راستای توجه به بحث عبور و مرورعابرین پیاده، از ابتدای سال جاری منطقه3 اجرای عملیات جدول گذاری و پیاده رو سازی خیابان رسالت جنوبی را در دستور کار خود قرار داده است.
    شهردار منطقه 3 مشهد، اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی سطح شهر برکسی پوشیده نسیت و تلاش مدیریت شهری حتی در شرایط مالی نامناسب نیز همین بوده است که هیچ پروژه ای متوقف نشود.
    وی ساماندهی معابر و نهرهای سطح خیابان و همچنین زیباسازی فضای شهری و مناسب ‌سازی پیاده‌روها و جداول حاشیه خیابان‌ رسالت را که یکی از خیابان های قدیمی منطقه است از دلایل عمده ی اجرای پروژه در این معبر دانست و تصریح کرد: در موضوع بهسازی پیاده روها صرفاً عملیات عمرانی نیست که ملاک است بلکه تحصیل حریم ها و رعایت عقب نشینی و میزان تردد عابرین نیز مدنظر است و از این روست که ضلع شمالی معبر رسالت جنوبی حدفاصل تقاطع غیرهمسطح رسالت(نوغان) تا چهارراه گاز در برنامه ی اجرایی منطقه ما قرار گرفته است.
    مجتبی زمانیان، زمان آغازعملیات پیاده روسازی و کف فرش 4 هزار متر مربع پیاده روی خیابان رسالت را ابتدای سال 96 اعلام کرد و افزود:عملیات پیادره رو سازی در این معبر تا کنون بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم تا یک ماه آینده کار عملیات اجرایی آن خاتمه یابد.
    وی همچنین ادامه داد: برای انجام عملیات بهسازی معابر و پیاده رو سازی این معبر بیش از 354 میلیون تومان از محل اعتبارات حوزه ی شهرسازی هزینه شده است.
    شهردار منطقه3 مشهد ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک سایر معابر اصلی و شریان های پر تردد سطح منطقه نیز شاهد عملیات بهسازی پیاده روها خواهند بود.

    تعداد بازدید: 140
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر