اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 549
    کد: 130109
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
    شهردار منطقه3 مشهد خبر داد؛

    اتمام عملیات نرده گذاری ضلع شمالی مسیل دروی

    در راستای افزایش ایمنی حاشیه مسیل ها و تقاطع های غیرهمسطح سطح منطقه 3، نرده گذاری حاشیه کال دروی در محدوده بوستان بهار به سرانجام رسید.
     اتمام عملیات نرده گذاری ضلع شمالی مسیل دروی

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3شهرداری مشهد، بخش اعظم کانال معروف به دروی که کار انتقال آب از انتهای خیابان ابوطالب تا محدوده طبرسی شمالی را پوشش می دهد پس از جداره سازی موفق سالهای گذشته مجهز به نرده های محفاظ شد تا علاوه بر بهبود سیمای شهری، بهداشت محیط و امنیت شهروندان نیز به طور چشمگیری افزایش یابد.
    مجتبی زمانیان وحیدی شهردار منطقه3 مشهد، با اعلام این خبر افزود: بهسازی کال‌ها و مسیل‌ها علاوه بر هدایت آب‌های سطحی، موجب زیباسازی و بهسازی محیط شهری خواهد شد و به تبع آن مشکلات ناشی از تجمع آلودگی در کال‌های مخروبه کاهش خواهد یافت.
    وی با بیان این مطلب افزود: عملیات نرده گذاری بر روی ضلع شمالی کال دروی حدفاصل رسالت تا خواجه ربیع با صرف اعتباری بالغ بر 5میلیارد و 600میلیون ریال انجام پذیرفته است و با توجه به احداث بوستان خطی در این محدوده فضایی مناسب برای شهروندان محلات بلال و دروی فراهم آورده است.
    وی ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه شامل 4500 متر طول نرده‌گذاری حاشیه کال بوده است که درچند ماهه اخیر، آغاز و با تلاش حوزه عمران منطقه هفته  گذشته به پایان رسید.
    شهردار منطقه3 مشهد، با تاکید بر اینکه رعایت موارد ایمنی و بهداشتی اصلی ترین دلیل نرده گذاری در این محدوده بوده است تصریح کرد: بهسازی کال‌ها و مسیل‌ها علاوه بر هدایت آب‌های سطحی، موجب زیباسازی و بهسازی محیط شهری خواهد شد و به تبع آن مشکلات ناشی از تجمع آلودگی در کال‌های مخروبه کاهش خواهد یافت.

    تعداد بازدید: 549
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر