5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد
    تعداد بازدید: 1293
    کد: 110003
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
    شهردار مطنقه3 در نشست محله طبرسی عنوان داشت؛

    مصداق کار جهادی، مدیریت در محدودیت است

    شهردار منطقه 3 مشهد در نشست با هیئت امنا و شورای اجتماعی محله طبرسی شمالی گفت: امروز مدیریت در محدودیت های اعتباری و امکانات از مصادیق کار جهادی است.
    مصداق کار جهادی، مدیریت در محدودیت است

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، نشست مشترک شهردار منطقه 3 با اعضای شورای اجتماعی محله و جمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی محله طبرسی، در حضور هیئت امنای مسجد محوری امام سجاد(ع) طبرسی شمالی 28 برگزار گردید.
    در این نشست حضار شرکت کننده با تقدیر از تلاش های موثر شهرداری در سال های اخیر در ایجاد تغییرات مناسب عمرانی و فرهنگی در این محله به برخی از موضوعات مورد توجه مردم این محدوده پرداخته و از جمله برای تمرکز بیشتر بر موضوعات جمع آوری پساب خانگی، جدول کشی و آسفالت، احداث فضای سبز، تعیین تکلیف تجاری ها و پلاک گذاری منازل در این معابر از شهردار منطقه درخواست رسیدگی سریع تر نمودند.

    امروز مدیریت در محدودیت های اعتباری و امکانات از مصادیق کار جهادی است
    مجتبی زمانیان وحیدی که میهمان ویژه این نشست بود با اشاره به این موضوع و در پاسخ به درخواست های مطرح شده در این نشست گفت: مفهوم مدیریت در شرایط سخت معنا می یابد و امروز که افتخار خدمت در منطقه 3 فراهم شده است به عینه این موضوع را درک میکنم چراکه با انبوهی از کاستی هایی روبه رو هستیم که توان و امکانات کنونی یارای برابری با آنها را ندارند و از این حیث مدیریت شرایط کنونی در محلات کم برخوردار به دلیل به توجهی هایی که در گذشته ها به آن شده است بسیار دشوار و پیچیده است.
    وی افزود: با این همه تلاش مجموعه شهرداری مشهد در چندسال اخیر مصروف پرداختن به معضلات این گونه محلات کمتر برخوردار شده است و رضایت امروز شما اعضای شورای اجتماعی محلات و هیئت امنای مسجد خوشحالی و اجر این تلاش هاست.
    شهردار منطقه 3 با اشاره به مشکلات اجرایی پیش روی مدیریت شهری برای انجام پروژه ها در این محلات گفت: موضوع آسفالت با جدیت در این محله در دست اقدام است و همانطور که خود نیز رصد نموده اید در یک ماه اخیر علاوه بر آسفالت 17 میلیارد ریالی خیابان های شهید سوختانلو و طبرسی 28 و 56، عملیات اجرایی پارک در خیابان شهید محبی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال به پایان رسیده است و هم اکنون پارک خیابان شهید نظام دوست 48 هم با یک میلیارد و 150 میلیون ریال در حال اتمام است که اینها گوشه ای از اقدامات کنونی منطقه در محله طبرسی است. هرچند در حال حاضر برای آسفالت برخی معابر دیگر این محله نیز آمادگی وجود دارد اما به دلیل عدم همراهی شهروندان در پیشگیری از جاری سازی پساب خانگی برای انجام زیرسازی های فنی قبل از آسفالت این فرآیند فعلاً متوقف مانده است که امید داریم با دخالت شورای اجتماعی و مساجد محوری محل این موضوع مرتفع و شهروندان همکاری جدی تری با شهرداری در این زمینه داشته باشند.

    تعیین تکلیف تجاری اصناف ضروری است
    وی با اعلام اینکه در سه ماهه تابستان بیش از 11هزار پلاک در معابر سطح منطقه نصب شده است افزود: روند پلاک گذاری در معابر این محدوده پس از ایام عزاداری از سر گرفته شده است و این روند به تدریج در همه معابر این محله استمرار خواهد داشت.
    زمانیان درباره درخواست بررسی مجوزهای تجاری مغازه های این محدوده که مالکان را برای تعیین تکلیف فراخوانی نموده است، نیز گفت: بنا نداریم مغازه داران را بیازاریم و هدف این است که وضعیت تجاری آنها تعیین تکلیف شود تا در این زمینه با مساعدت مورد نظر خود مالکان مجوزهای قانونی صادر شود.
    شهردار منطقه 3 در پایان نیز ابراز امیدواری کرد تا شهرداری بتواند با مشارکت جدی و فعال شهروندان هم در حوزه نظارت بر فعالیت ها و هم تسهیل فرآیند اجرایی اقدامات، در آینده نزدیک شاهد توسعه کیفی در این محله و سایر محلات کمتر برخوردار باشیم.

    تعداد بازدید: 1293
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر