10°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد
    تعداد بازدید: 462
    کد: 109853
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۷/۲۴

    حضور سرزده مدیران ارشد شهرداری در محلات کم برخوردار منطقه3

    شهردار و رئیس حوزه شهردار مشهد به صورت سرزده در مساجد محلات کم برخوردار منطقه 3 حضور یافته و از نزدیک پیرامون مسائل و مشکلات و کاستی های این محلات با روحانیون و هیئت امنای این مساجد به گفتگو پرداختند.
    حضور سرزده مدیران ارشد شهرداری در محلات کم برخوردار منطقه3

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، در این بازدید که به صورت سرزده  صورت گرفت شهردار مشهد با حضور در مسجد و حوزه علمیه منتظر المهدی(عج) خیابان فتاح  واقع در محله رسالت و دیدار با رئیس حوزه و امام جماعت این مسجد از نزدیک پیرامون مسائل مرتبط با حوزه خدمت رسانی شهرداری به گفتگو پرداخت.
    همچنین در بازدید از محدوده مسجد نیز سید صولت مرتضوی شهردار مشهد، پیرامون برخی درخواست های شهروندان از جمله جدول گذاری و آسفالت و احداث فضای سبز مناسب که با وقفه طولانی مدت همراه شده است از مدیر منطقه 3 خواست تا به فوریت نسبت به رفع این کاستی ها اقدام عاجل را به عمل آورد.
    حضور مجید پیراسته مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد نیز در مسجدالرضا(ع) واقع در طبرسی شمالی 56 هم دیگر نشست و بازدید روزهای گذشته از محلات کم برخوردار منطقه 3 بود که در این نشست علاوه بر مشاور شهردار، غلامحسین صاحبی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهرمشهد و زمانیان وحیدی شهردار منطقه 3 نیز پاسخگوی برخی مسائل و مشکلات اهالی محله طبرسی شمالی بودند.
    زمانیان وحیدی با اشاره به این دیدارها و بازدیدهای پس از آن و تاثیر مثبت آن در بهبود فرآیند خدمت رسانی به این محلات تصریح کرد: حضور شهردار و رئیس حوزه ایشان در محلات کم برخوردار منطقه 3 به صورت سرزده علاوه بر رصد میدانی اقدامات و مسائل و مشکلات این محدوده ها، موجب ایجاد حس تعلق خاطر شهروندان نسبت به مدیران شهری برای توجه ویژه تر به این محلات نیز می شود.
    شهردار منطقه 3 با اشاره به تصمیمات عمرانی و فنی اتخاذ شده در این دیدارها تاکید کرد: شهرداری منطقه 3 با توجه به حجم بالای عمرانی اقدامات در سالهای اخیر همواره به دلیل گستردگی کاستی ها از رسیدگی فراگیر به همه محلات کم برخوردار معذور بوده است که در همین راستا حضور این چنینی مدیران ارشد شهری در این محدوده ها برای تخصیص اعتبارات ویژه به این محلات موثر خواهد بود.
    گقتنی است در پایان این دیدارها که با استقبال گرم هیئت امنا و روحانیون حوزه علمیه منتظر المهدی(عج) و مسجد الرضا(ع) همراه بود، از اقدامات چشمگیر شهرداری به عنوان پیشروترین نهاد خدمت رسان در محلات کم برخوردار شهر به خصوص در سالهای اخیر تقدیر شد و همچنین در بازدیدهای پایانی این نشست ها برای ادامه روند مطلوب خدمت رسانی کنونی مدیران شهری تا رفع کامل کاستی ها ازمحدوده های حاشیه شهر تاکید شد.

     

    تعداد بازدید: 462
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر