اوقات شرعی
 • چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 542
    کد: 77995
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
    شهردار منطقه سه اعلام کرد؛

    2میلیارد و 800 میلیون ریال برای جدول گذاری معابر منطقه سه

    شهردار منطقه سه مشهد از بهبود وضعیت با تعویض و مرمت 7026متر طول از جداول معابر این منطقه در سال جاری خبر داد.
    2میلیارد و 800 میلیون ریال برای جدول گذاری معابر منطقه سه

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، علی یوسف زاده با اشاره به اینکه این عملیات با تلاش واحد عمران شهری این منطقه انجام پذیرفته است، جدول‌‌گذاری معابر و خیابان‌ها را به لحاظ تأثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم ارزیابی کرد و گفت:‌ این مهم همواره مورد توجه و تأکید مجموعه‌ی مدیریت شهری بوده است که کار با کیفیت و مناسب و ماندگار ارائه گردد.
    وی، هدف از اجرای عملیات جدول‌گذاری را، روان‌سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان ذکر کرد و گفت:‌ ساماندهی، بهسازی و زیباسازی فضاهای شهری، مناسب‌سازی پیاده‌روها و جدول‌گذاری حاشیه‌ی خیابان‌ها، ارتقای کیفی معابر و افزایش خدمت‌رسانی به شهروندان، از دیگر اهداف این‌گونه خدمات است.
    وی افزود: ایجاد زیبایی بصری، تلطیف محیط و رفع مشکلات منطقه در گرو نگاه دقیق علمی و متکی به روحیه خدمت‌رسانی و خدمت‌گذاری است و در این راستا باید در توسعه منطقه به گونه‌ای عمل و رفتار کنیم که فرهنگ اسلامی و ایرانی همراه با زیباسازی در آن رعایت شود و بر همین اساس و با توجه به موقعیت منطقه در هسته زائرپذیر پایتخت معنوی ایران، لزوم آراستگی محیط و انجام اقدامات اساسی در این راستا دو چندان شده است.
    وی با بیان اینکه این اقدامات با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 800میلیون ریال صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: این اقدام از طریق بازدید و اولویت بندی کارشناسان و همچنین درخواست‌های مطرح شده در نشست های هفتگی با مردم در مساجد و پیام‌های 137 و در راستای افزایش سطح کیفی معابر برنامه‌ریزی شده است.
    وی در ادامه عنوان کرد: از ابتدای سال 94 تاکنون در تمامی معابری که آسفالت انجام پذیرفته است جداول فرسوده تعویض و تلاش شده است تا با اصلاح شیب این جدول ها از سرازیرشدن روان آب ها به خیابان پیشگیری شود.
    یوسف زاده در پایان از شهروندان درخواست کرد تا نسبت به پساب خانگی و معضلات آن برای معابر حساس باشند و توصیه کرد: جداول و کانال های انتقال آب که توسط شهرداری احداث می گردد به منظور جمع آوری نزولات جوی و آب های سطحی است و توان جمع آوری پساب خانگی را خصوصاً در ایام بارندگی ندارد و از این رو با توجه به اینکه در بخش اعظم منطقه طرح اگو انجام شده است خواهش ما از شهروندان این است که تمام اتصالات منازل خود به معابر شهری را مسدود نمایند تا روند خدمت رسانی در این حوزه با وقفه روبه رو نشود.

     

    تعداد بازدید: 542
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر