0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 1137
    کد: 71983
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
    نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی؛

    امروز تلفیق مدیریت شهری و مدیریت جهادی راهگشاست

    حسین‌زاده بحرینی اظهار کرد: ارائه خدمات مناسب و ارزان به ساکنان شهرها هدف مشترک تمام مدیران شهری است.
    امروز تلفیق مدیریت شهری و مدیریت جهادی راهگشاست

     به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، حجت الاسلام دکتر حسین زاده بحرینی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی که به مسجد حضرت ولیعصر(عج) واقع در خیابان بهمن 16 دعوت شده بود در سخنانی بر ضرورت ارتباط مداوم مسئولین و شهروندان تاکید کرد و گفت: مسئولین خادمان مردم هستند و ما نیز که به واسطه آرای شما عزیزان راهی مجلس شده ایم بیش از سایرین موظف به حضور و پاسخگویی مستقیم به شما شهروندان هستیم.
    وی همچنین درباره اقدامات فعلی شهرداری مشهد و روند جاری اقدامات عمرانی و خدماتی در شهر مشهد تصریح کرد: امروز کار مدیران شهری با توجه به کسری منابع اعتباری بسیار سخت تر و دشوارتر از گذشته است. مدیریت جهادی امروزه به معنای آن است که مدیران سازمان‌ها و نهادها با حداقل امکانات در اختیار، بیشترین بازده را به ارمغان آورند. از این رو شهرداری به عنوان متولی اصلی مدیریت شهری باید تلفیقی از بهره وری و صرفه جویی را در کنار توسعه بکار گیرد تا آبادانی در شهرها چشمگیر تر شود.


    حسین‌زاده بحرینی اظهار کرد: ارائه خدمات مناسب و ارزان به ساکنان شهرها هدف مشترک تمام مدیران شهری است.
    وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ پروژه در مناطق کم برخوردار شهر مشهد در حال اجراست، گفت: ساخت سالن های ورزشی، بهسازی فضای سبز و کال های حاشیه شهر و بهبود خدمات شهری جزء مهم ترین مواردی است که ان شاء الله شهروندان از نتایج آن آگاه و بهره برداری خواهند کرد.
    نماینده مردم مشهد در مجلس نهم، نقش خود و سایر نمایندگان شهر مشهد را نظارت بر حسن اجرای این اقدامات عنوان نمود و گفت: ما نمانیدگان شهر نیز همه اقدامات را از نزدیک رصد می نماییم. چرا که اعتقاد ما این است که نقش نمایندگان نیز نظارت برای هر چه بهتر اجرا شدن برنامه های بهسازی حاشیه شهر مشهد است.
    دکتر حسین‌زاده بحرینی با ابراز رضایت از حضور در جمع شهروندان محله بهمن گفت: درخواست های کلان شما در باب اراضی رها شده متعلق به آستان قدس و طرح اگو را پیگیری خواهم نمود و درباره درخواست های موردی مانند آسفالت و فضای سبز و غیره نیز شهردار که در زمینه همراهی با شهروندان منطقه سوابق موثر و درخشانی دارد طی بازدیدی از محل رسیدگی خواهند نمود و نتایج آن را نیز شخصاً بررسی و به اطلاع خواهم رساند.


    شهروندان سخنگوی امین مدیران شهری هستند
    علی یوسف زاده نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این محدوده گفت: در طول سال گذشته و سه ماهه نخست سال جاری اکثر معابر اصلی این محله آسفالت شده است و هم اکنون نیز دو طرح بزرگ کانال سازی برای جمع‌آوری آبهای سطحی در خیابان 22 بهمن در حال تکمیل است. همچنین احداث ایستگاه دوچرخه نیز مانند بسیاری از معابر برخوردار شهری طی سال جاری به پایان خواهد رسید.
    شهردار منطقه سه در خصوص ویژگی های نشست در مساجد نیز اذعان کرد: در بدو امر حضور در مساجد و پاسخگویی به شهروندان امری دشوار می نمود ولی امروز که نتایج و اثرات مثبت آن در تقویت نظارت اجتماعی و همراهی و همدلی شهروندان با مدیران شهری را می بینیم آرامش خاطر مناسبی داریم. چون اطمینان داریم که شهروندان از وضعیت اقدامات آگاه و نارسایی های منطقی را نیز صبورانه می پذیرند و در این بار خود سخنگوی امین مدیریت شهری نیز هستند.
    وی درباره درخواست های مطرح شده برای موضوع آسفالت و فرسودگی آنها نیز گفت: در این باره حق با شماست و در حد توان و مقدورات این موضوعات پیگیری خواهد شد. هر چند تخریب و فرسایش آسفالت تا زمان رهاسازی فاضلاب خانگی به معابر به صروت مداوم استمرار خواهد داشت و این امر نیازمند به فرهنگ سازی مناسب برای ممانعت از این دست اقدامات است.


    علی یوسف زاده در پایان سخنانش با تمجید از حضور فعال نماینده مردمی شهر مشهد در مساجد حاشیه شهر گفت: در 9 ماهه گذشته این چهارمین حضور دکتر بحرینی در منطقه ماست که به واسطه حضور موثر ایشان بخش زیادی از سایر مسئولین در حوزه های آب و فاضلاب، مخابرات، انتظامی و امنیتی و ... نیز برای پاسخگویی بی واسطه با شهروندان آستین همت را بالا زده اند و اثرات خیر این حضور در نقاط مختلف منطقه قابل رویت است.
    علی کهن

     

    عکاس : حسن زرنگیان
    ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

     

    تعداد بازدید: 1137
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر