اوقات شرعی
 • پنج شنبه،01 اسفند 1398
 • ورود
 
     
   • پیشخوان روزنامه های ایران و استان
    پیشخوان روزنامه های ایران و استان

    با توجه به اتمام مسئولیت حقیر در روابط عمومی شهرداری منطقه 3 این صفحه دیگر بروزرسانی نخواهد شد. 

     

     

     سلام سینما!

      دندان هایی سفید و درخشان!

      مراقب زیبایی ات باش!

      

     


    میلاد شمس الشموس ،حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارکباد

     

     

    مناظره امام رضا علیه السلام با علمای ادیان مختلف

    مأمون به وزیر خود، فضل بن سهل، دستور داد صابی - بزرگ صائبین - و هربذ اکبر - بزرگ آتش پرستان - و علمای زرتشت و نسطاس رومی و علمای ادیان دیگر را جمع کند تا با آنها سخنی را در میان بگذارد.
    فضل بن سهل همه‌ی آنها را جمع کرد. مأمون به آنها گفت:« من پسر عمویی دارم که می‌خواهم با او مناظره کنید. فردا صبح همه شما نزد من حاضر شوید.»
    فضل نوفلی روایت می‌کند که:
    ما نزد حضرت رضا علیه السلام نشسته بودیم که یاسر، خادمش، وارد شد و عرض کرد:« آقای من! مأمون خدمت شما سلام می‌رساند و می‌گوید فردا علمای ادیان مختلف نزد ما جلسه‌ای تشکیل می‌دهند؛ شما هم تشریف بیاورید.»

      

    امام فرمود:« به مأمون سلام برسان و بگو من منظور تو را می‌دانم و انشاء الله فردا صبح در مجلس تو خواهم بود. »
    وقتی یاسر رفت، امام به من فرمود:« آیا می‌ترسی آنها دلایل مرا رد کنند و مرا محکوم نمایند؟»
    من گفتم:« فدایتان گردم! بله؛ چون آنها اهل مجادله و انکار هستند و هر چه را شما بگویید قبول ندارند. اگر بگویید خدا یکی است، می‌گویند چرا؟ اگر بگویید محمد صلی الله علیه و اله و سلم رسول خداست، می‌گویند رسالتش را ثابت کن. و بالاخره هر دلیلی بیاورید با مغلطه و سفسطه رد می‌کنند. از آنها بپرهیزید!»

    امام فرمود: « مأمون از کار خود پشیمان خواهد شد. من با علمای تورات با تورات خودشان، با علمای انجیل با انجیل خودشان، با علمای زبور با زبور خودشان، با صائبین به زبان عبرانی، با هرابذه به فارسی، و با علمای رومی به زبان رومی استدلال خواهم کرد و همه‌ی آنها را مجاب خواهم نمود. و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.»
    فردا صبح حضرت رضا علیه السلام وضو گرفت و از منزل خارج شد. وقتی وارد مجلس شد، دید علمای ادیان و عده‌ای از بنی‌هاشم و بزرگان و کارگزاران حکومتی نزد مأمون نشسته‌اند. با ورود امام، مأمون و همه حاضرین به پا خاستند.

    مأمون امام را کنار خود نشاند، مدّتی با او گرم صحبت شد و سپس به جاثلیق گفت: « ای جاثلیق! ایشان پسر عموی من، علی بن موسی الرضا، از فرزندان فاطمه، دختر پیامبراسلام، و علی بن ابیطالب است. دوست دارم با او بحث کنی اما انصاف را هم رعایت نمایی.»
    جاثلیق گفت:« ای امیرمؤمنان! چگونه بحث کنم با مردی که می‌خواهد با من از کتابی سخن گوید که من آنرا قبول ندارم و از سخنان پیامبری برای من دلیل بیاورد که به او ایمان ندارم؟!»

    حضرت رضا علیه السلام در کمال آرامش فرمود:« ای نصرانی! اگر من با انجیلی که تو قبول داری، با تو بحث کنم، آیا می‌پذیری؟»
    جاثلیق گفت: « مگر من می‌توانم آنچه را انجیل بگوید، رد کنم؟ بله؛ به خدا قسم، حتی اگر خوشایندم نباشد و به ضررم تمام شود، هر چه انجیل بگوید قبول دارم.»
    امام فرمود:« اینک هر چه می‌خواهی بپرس!»
    جاثلیق گفت:« درباره‌ی نبوّت حضرت عیسی چه می گویی؟»

    امام فرمود:« به نبوت حضرت عیسی و کتابش اعتقاد دارم ولی به عیسایی که نبوّت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم را انکار کند، ایمان ندارم.»
    جاثلیق پرسید:« آیا شاهدی وجود دارد که حضرت عیسی به آمدن محمد مژده داده است؟»
    امام فرمود:« آیا یوحنای دیلمی را قبول داری؟»
    جاثلیق گفت: « به به! نزدیکترین دوست مسیح!»
    امام فرمود:« آیا یوحنا نگفت عیسی مرا به دین محمد صلی الله علیه و آله وسلم مژده داد و خبر داد که بعد از او ظهور خواهد کرد؟ و آیا یوحنا این مژده را به یاران خود نگفت؟ و آیا آنها به محمد ایمان نیاوردند؟!»
    جاثلیق گفت:« بله، ولی ما پیامبر عرب نمی شناسیم.»
     


    امام شروع کرد به خواندن سفر سوم انجیل تا رسید به نام مبارک محمد صلی الله علیه و اله و سلم. بعد فرمود:« ای نصرانی! به حق مسیح و مادرش سوگند، آیا من عالم به انجیل هستم؟»
    گفت: « آری »

    امام مطالب مربوط به حضرت رسول اکرم و اهل بیت و امتش را از انجیل قرائت کرد و سپس پرسید:« ای نصرانی، در برابر این گفته‌های انجیل چه می‌گویی؟! اگر انجیل را قبول نکنی و حضرت عیسی و حضرت موسی را تکذیب کنی که قتلت واجب است!»
    جاثلیق گفت: « من به مطالب انجیل ایمان دارم.»
    سپس از حضرت رضا علیه السلام اسامی حواریون (یاران نزدیک حضرت عیسی) را پرسید.

    امام نام آنها را یک به یک بیان کرد و سپس فرمود:« اما ما به عیسای شما به جهت ضعفی که در عبادت و روزه و نماز داشت، اعتراض داریم!»
    جاثلیق عصبانی شد و گفت: « من گمان می کردم امروز در میان ملت اسلام ، از شما داناتر کسی نیست! عیسی همه‌ی شب‌ها بیدار بود و روزها روزه می‌گرفت و در عبادت هرگز کوتاهی نمی‌نمود!»
    امام فوراً فرمود:« اگر چنین است، حضرت عیسی برای چه کسی نماز می‌خواند و روزه می‌گرفت؟! شما که می‌گویید عیسی خداست!»
    جاثلیق چیزی نگفت.

    امام فرمود:« ای جاثلیق! من زنده کردن مردگان را به دست حضرت عیسی علیه السلام را انکار نمی‌کنم، ولی او به اذن خداوند مردگان را زنده می‌کرد.»
    جاثلیق گفت:« زنده کردن مرده از افعال خداوند است و هر کس چنین کند یا کر و کور را شفا دهد، شایسته عبادت است.»
    امام فرمود:« الیسع (یکی از پیامبران) نیز مانند حضرت عیسی، مردگان را زنده می‌کرد و کورها را شفا می‌داد و روی آب راه می‌رفت، ولی امت او هرگز او را خدای خود ندانستند. حضرت حزقیل( یکی دیگر از پیامبران) سی و پنج هزار مرده را در یک روز زنده کرد؛ در حالی‌که شصت سال بود از دنیا رفته بودند و این مطلب در تورات هست. ای راس الجالوت! آیا این مطلب در تورات نیست؟»
    گفت:« چرا.»
    امام فرمود: « قریش نزد رسول خدا آمدند و گفتند:« مردگان را زنده کن!» رسول اکرم امیرالمؤمنین علی علیه السلام را خواست و فرمود: « به گورستان برو و افرادی را که اینها نام می‌برند، صدا بزن و بگو محمد می‌گوید به اذن خداوند از جای خود حرکت کنید!» آنان زنده شدند و به رسالت پیامبر اسلام اقرار کردند.
    آری، پیامبر اسلام بیماران و دیوانگان را شفا می‌داد و با حیوانات سخن می‌گفت ولی ما مسلمان‌ها او را خدای خود نگرفتیم. همچنین یکی از انبیاء بنی اسرائیل به امر خداوند به یک مشت استخوان پوسیده خطاب کرد که « به اذن خداوند از جای خود حرکت کنید.» آنها همه زنده شدند. ابراهیم خلیل پرندگانی را قطعه قطعه کرد و آنها را کوبید و هر قسمت را سر کوهی قرار داد؛ وقتی آنها را خواند، همه زنده شدند.
    حضرت موسی با هفتاد نفر از برگزیدگان امّت خود به کوه طور رفت و آنها در اثر درخواست نابجای خود که گفتند می‌خواهیم خدا را ببینیم، به وسیله‌ی صاعقه‌ای هلاک شدند. آن‌گاه حضرت موسی دعا کرد و آنها زنده شدند. زنده کردن مردگان به دست پیامبران الهی نمونه‌های بسیار دارد.
    من این داستان ها را نقل کردم تا نتوانی آنها را رد کنی. آیا هر کس مردگان را زنده کند باید پرستش شود؟ اگر چنین است پس همه‌ی این پیامبران باید پرستش شوند. چه می گویی؟!»
    جاثلیق گفت:« حق به جانب تو است و خدایی جز خدای یگانه نیست.»
     

     

     سپس امام رضا علیه السلام به راس الجالوت رو کرد و فرمود:« تو را به حق آن ده آیه‌ای که بر حضرت موسی علیه السلام نازل شد، آیا خبر محمد صلی الله علیه و آله وسلم را در تورات ندیده‌ای؟»
    رأس الجالوت گفت: « چرا.»

     امام پرسید:« آیا در انجیل گفتار عیسی علیه السلام را دیده ای که فرمود « من به‌زودی نزد خدای خود می‌روم و بعد از من " فارقلیطا" خواهد آمد و به حقانیّت من گواهی خواهد داد، همان‌گونه که من به حقانیّت او گواهی می‌دهم؟»
    جاثلیق گفت:« آری؛ این سخنان در انجیل هست.»
    امام فرمود:« به شما بگویم انجیلی را که گم کردید، در کجا یافتید؟»
    جاثلیق گفت:« ما فقط یک روز آن را گم کردیم و دوباره بدون هیچ کم‌و‌کاستی پیدایش نمودیم.»

    امام فرمود:« اطلاع تو نسبت به انجیل بسیار کم است. اگر آن را فقط یک روز گم کرده‌اید، چرا در آن این همه اختلاف است؟ بدان هنگامی که انجیل از میان شما گم شد، نصاری دور هم جمع شدند تا ببینند چه باید بکنند.
    «لوقا» و «مرقابوس» گفتند انجیل در سینه‌ی ما محفوظ است، آن را خواهیم نوشت.
    سپس با «یوحنا» و «متی» دور هم جمع شدند و این چهار انجیل را نوشتند. لذا اناجیل چهارگانه با هم اختلاف دارد.»
    جاثلیق گفت:« من امروز فهمیدم که مطلب از چه قرار بوده؛ و بر فهم و علم من افزوده شد.»

    سپس امام رضا علیه السلام نمونه‌هایی از اختلاف میان انجیل‌ها را بیان فرمود؛ به طوری که جاثلیق گفت:« لوقا و مرقابوس و متی در مورد حضرت مسیح، شهادت دروغ داده‌اند.»
    سپس گفت: « ای دانشمند مسلمانان! مرا معاف بدار و بگذار دیگران سؤالات خود را مطرح کنند که به مسیح سوگند، در میان علمای مسلمانان، کسی مانند شما نیست.»

    مناظره حضرت با رأس الجالوت:
    امام رضا علیه السلام رو به رأس الجالوت، بزرگ یهودیان، کرد و فرمود: «تو می‌پرسی یا من بپرسم؟»
    گفت:« من می‌پرسم؛ ولی باید از تورات و انجیل یا زبور داود و صحف ابراهیم و موسی با من صحبت کنید. شما نبوت حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم را چگونه اثبات می کنید؟»
    فرمود: « موسی بن عمران و عیسی بن مریم و داود به نبوت او شهادت داده اند.»

    راس الجالوت گفت: « کجا؟»
    امام فرمود:« مگر حضرت موسی به بنی اسرائیل وصیّت نکرد که به زودی پیغمبری از برادران شما خواهد آمد؛ او را تصدیق کنید؟»
    گفت:« بله؛ این سخن موسی است.»
    امام فرمود: « آیا از برادران بنی اسرائیل پیغمبری جز محمد آمده است؟»
    گفت: « نه »
    امام فرمود:« مگر در تورات نیامده که نور از کوه طور و کوه ساعیر و کوه فاران ظهور کرد؟»
    گفت:« بله؛ اما تفسیرش چیست؟»

    امام فرمود:« ظهور نور در طور سینا همان وحی خداوند است بر موسی علیه السلام و روشنی کوه ساعیر همان وحی است به حضرت عیسی علیه السلام؛ و مقصود از نوری که از کوه فاران آمده، رسالت حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم است. زیرا فاران نام یکی از کوه های اطراف مکه است که رسول خدا از آنجا مبعوث شده است.»

    سپس حضرت رضا علیه السلام نمونه‌هایی از مژده‌های پیامبران را که در تورات آمده ذکر کرد و از قول « شعیای پیغمبر » و « حیقوق پیغمبر » نشانه‌های حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم را بیان فرمود و از کتاب زبور داود، قسمتی را برای راس الجالوت خواند که تنها درباره‌ی حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم صدق می‌کرد.

    سپس فرمود:« ای رأس الجالوت! من از تو می‌پرسم دلیل نبوت حضرت موسی علیه السلام چیست؟ »
    راس الجالوت گفت:« شکافتن دریا، تبدیل عصا به اژدها، جاری‌کردن آب از سنگ، انتشار نور از انگشت‌ها و معجزات دیگرش. »
    امام فرمود: « راست گفتی. اگر کارهای خارق العاده دلیل بر نبوت حضرت موسی است، پس چرا شما به نبوت حضرت عیسی اقرار نمی‌کنید؛ در صورتی که او مرده‌ها را زنده می کرد، بیماران صعب العلاج را شفا می داد و از گل پرنده می‌ساخت و به آنها جان می‌بخشید؟»
    راس الجالوت گفت:« ما این معجزات را از عیسی ندیده‌ایم. »
    امام فرمود:« شما معجزات موسی را هم ندیده‌اید، فقط از اصحابش شنیده اید.»
    رأس الجالوت از جواب عاجز شد و چیزی نگفت.

    امام رضا علیه السلام فرمود:« جریان حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم هم چنین است. او کتابی نخواند و سر کلاس معلّمی حاضر نشد، ولی کتابی آورد که از گذشتگان و آیندگان تا روز قیامت خبر می‌دهد. او از اسرار مردم خبر می‌داد و معجزاتی فراوان و غیر قابل شمارش داشت.»

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه 

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه

    4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه 

    3شنبه

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه 

    3شنبه

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه

     4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه

    4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه 

    4شنبه

    5شنبه

    شنبه

    یکشنبه

    2شنبه

    3شنبه 

    4شنبه

    5شنبه

     

     

     

         

    تعداد بازدید :141378
    همکار منطقه دیگر
    08:07  1398/05/24
    پاسخ 2 0
    خدمت شما همکار محترم خسته نباشید عرض می کنم و از اینکه به روز رسانی روزنامه ها به روز بود تشکر می کنم. هر جا که می روید و هستید موفق و موید باشید
    همکار
    08:09  1398/06/28
    0 0
    سلام و خداقوت
    بابت تلاش های تان در اطلاعرسانی که یکی از وظایف اصلی روابط عمومی هاست از شما تشکر دارم. ان شالله هرجا مشغول به کار هستید موفق و پیروز باشید.
    مهدی
    08:39  1398/06/28
    0 0
    با سلام و احترام
    بنده هم به نوبه ی خود از شما و اقدام شایسته تان تقدیر و تشکر دارم.
    خداوند پشت و پناهتان باشد
    ناشناس
    08:55  1398/05/16
    پاسخ 3 1
    سلام
    به روز رسانی روزنامه ها چرا بدین وضعیت شده است.بگذارید این حرکت زیبایتان ادامه داشته باشد و تغییرات احتمالی خللی در روند این اقدامات ایجاد نکند.
    کافی
    12:11  1398/05/07
    پاسخ 6 4
    درگذشته یکی از کارهای خوب منطقه به روز بودن روزنامه ها بود متاسفانه در اثر بی نظمی این کار خوب از دست رفته برای بینظمان متاسفم
    طوسی
    14:03  1398/05/05
    پاسخ 3 1
    باسلام مدتی است که روزنامه ها بروز رسانی نشده است
    سرباز
    11:44  1398/04/27
    پاسخ 1 0
    سایت بسیار عالی در استان خراسان جنوبی از همراهان قدیمی شما هستیم.
    همکار
    10:45  1398/03/27
    پاسخ 1 0
    سلام خدا قوت در صوت امکان روزنامه ایران و ایران ورزشی را ولو با تاخیر در سایت قرار دهید
    علی کهن
    07:26  1398/04/04
    1 0
    سلام و درود
    متاسفانه ممکن نیست. حقیر به جز بارگزاری روزنامه ها که غالباً در دقایق آغازین روز انجام می شود امورات قابل پیگیری دیگری نیز دارم که امکان بررسی و بارگزاری روزنامه بعد از این ساعات برای بنده میسر نیست!
    همکار
    11:10  1398/03/06
    پاسخ 6 0
    با عرض سلام وخسته نباشید.
    اگر امکان داره محبت کنید روزنامه های ورزشی مثل خبر ورزشی وغیره هم بارگذاری کنید.
    ممنون از آقای کهن
    علی کهن
    07:24  1398/03/12
    2 1
    سلام و درود
    به کرات خدمت همکاران محترم عرض کرده ام که نسخه الکترونیکی این روزنامه ها غالباً ظهر به بعد منتشر می شود و امکان بارگزاری صبحگاهی نیست!
    همکار
    13:18  1398/02/31
    پاسخ 0 0
    اگه میشه لطفا زودتر بزارین الان ساعت 13:30 ولی هنوز خبری نیست
    ببخشید البته شمام سرتون شلوغه
    ناشناس
    09:15  1398/02/29
    پاسخ 2 1
    سلام
    ایران ورزشی را ارائه نمی کنید .روزنامه خوبی است. ضمناً اگه ممکنه برخی مجلات هم بگذارید باتشکر
    علی کهن
    07:27  1398/02/30
    2 2
    سلام و درود
    بسیاری از روزنامه ها به دلیل وضعیت بغرنج کاغذ یا چاپ نمی شوند یا از تعداد صفحات کاسته اند و یا نسخه الکترونیکی خود را 24 ساعت با تاخیر ارائه می دهند. روزنامه ایران و همه ی زیرمجموعه اش دارای چنین شرایطی هستند.
    درباره مجلات هم قبلاً توضیح داده شده که نسخه الکترونیکی به روز ندارند!!!
    ناشناس
    09:27  1398/02/16
    پاسخ 2 0
    سلام
    خدا قوت بارگذاری روزنامه خراسان ناقص است.تمام صفحات روزنامه خراسان رویت نمیشود.لطفا به صورت کامل ارائه نمایید.باتشکر
    ناشناس
    07:35  1398/02/22
    2 1
    با تشکر از زحمات شما
    ناشناس
    16:06  1398/02/07
    پاسخ 0 1
    باسلام با تشکر از زحمات شما به دلیل بارگذاری روزنامه .فقط کل روزنامه ها بارگذاری نمی شود مثلا روزنامه خراسان به غیر از نیازمندیها 33 صفحه است لیکن 12 صفحه بارگذاری می نمایید. در صورت امکان به صورت کامل ارائه نمایید.
    همکار منطقه یک
    09:38  1398/02/03
    پاسخ 2 1
    سلام خداقوت از اینکه زحمت میکشید تشکر
    من دیگه به سایت شما معتادشدم خخخخ
    امروزکه آپدیت نکردی خمارروزنامه ام
    mahdi
    22:47  1397/12/21
    پاسخ 2 4
    با سلام لطفا بروز باشید
    ناشناس
    11:47  1397/12/05
    پاسخ 2 1
    درود بر شما
    چرا روزنامه خراسان به صورت ناقص ارائه میگردد.ضمیمه خراسان رضوی یعنی اخبار مربوط به استان و نیز خراسان ورزشی ضمیمه نیست.باتشکر
    علی کهن
    09:01  1397/12/15
    1 0
    سلام و درود
    حق باشماست لیکن متاسفانه این روزها بسیار به لحاظ کاری روزهای پرکار و شلوغی است و زمان کافی برای آپلود جداگانه روزنامه خراسان ندارم. ان شاء الله از هفته آینده تلاش می شود این موضوع مرتفع شود
    ناشناس
    15:25  1397/10/17
    پاسخ 0 0
    باسلام. لطفا روزنامه ها را بارگذاری نمایید.دو روز است که روزنامه ها مشاهده نمیشود
    علی کهن
    10:29  1397/10/20
    2 0
    با سلام و احترام
    ان شاء الله از شنبه 22 دی مجددا ً طبق روال بارگزاری انجام خواهد شد.
    ناشناس
    09:59  1397/10/08
    پاسخ 0 0
    با سلام
    تشکر از بازگشت مجدد روزنامه جهان صنعت
    ناشناس
    12:58  1397/07/10
    پاسخ 1 10
    سلام
    چرا در تحلیل دلایل افت قیمت دلار صحبت از موشکهای سپاه که عامل اصلی بود نکردید ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
    علی کهن
    07:35  1397/07/12
    5 1
    با سلام و احترام
    تحلیل متعلق به یک سایت اقتصادی بود و نگارنده متن به دلایل اصلی و اقتصادی این سقوط پرداخت.
    ناشناس
    09:36  1397/06/21
    پاسخ 0 0
    سلام ممنون از زحماتتون اگه روزنامه شهرداری تهران (همشهری) رو هم برای اطلاع از اقدامات شهرداری در تهران بگذارید تشکر می کنم
    علی کهن
    09:53  1397/06/31
    0 0
    سلام و درود
    در حال حاضر نسخه الکترونیکی روزانه ی روزنامه همشهری منتشر نمی شود. همچنین نسخه های الکترونیکی موجود مجله موفقیت نیز بسیار قدیمی است و همخوانی با نیازها و شرایط امروز ندارد!!
    ناشناس
    13:53  1397/06/12
    پاسخ 0 0
    سلام
    روزبخیر
    چرا دو روز است که روزنامه ها بارگذاری نمی شود.باتشکر
    kafi
    11:53  1397/05/21
    پاسخ 0 0
    سلام ممنون از زحمات ارزشمند شما لطفا بفرمایید چرا روزنامه شرق و اعتماد ارائه نمیشود ؟
    علی کهن
    10:08  1397/05/22
    2 0
    سلام و سپاس
    نسخه های الکترونیک این روزنامه ها دچار اختلال شده است به نظر با توجه به کمبود کاغذ و نداشتن پشتوانه مالی دولتی، بنا دارند تا نسخه الکترونیکی را همانند خود روزنامه به صورت اشتراک به مشترکان بدهند.
    ناشناس
    08:03  1397/05/20
    پاسخ 0 0
    چرا بخش ورزشی روزنامه خراسان را حذف نمودید.
    رضا محترم
    09:53  1397/05/16
    پاسخ 1 0
    درود بیکران به سرور ارجمند جناب آقای علی کهن .
    سپاس از بزرگواریتان بابت ارائه نسخه الکترونیکی روزنامه ها . هر یک از ما علاقه مند به ایجاد فضای آرام و شادی بخشی برای خود و خانواده مان هستیم . در این میان ما به نوبه خود میتوانیم این بستر را هر چند اندک برای دیگران هم فراهم نماییم .لیکن پیشنهاد میگردد در صورت امکان نسخه الکترونیکی مجله های شادکامی و موفقیت (هر چند مربوط به تاریخ های گذشته) را به کارکنان ارائه نمایید.بدون شک اقدام ارزشمند شما در این راه به کارکنان محترم شهرداری نتیجه مثبت در کارایی و نیز زندگی آنان بوجود خواهد آورد.
    عمرتان پایدار و گام هایتان استوار
    علی کهن
    08:17  1397/06/10
    0 0
    سلام و درود
    متاسفانه نسخه الکترونیکی مناسبی تاکنون یافت نشده است. لهذا اگر این امکان فراهم گردید در این خصوص اقدام خواهد شد.
    رضا
    14:02  1397/05/14
    پاسخ 0 0
    چرا روزنامه مشهدی صبح امروز توی لیستتون نیست؟
    ناشناس
    07:11  1397/04/07
    پاسخ 5 0
    باسلام به عزیزان منتقد در بروز رسانی روزنامه ها .اگر قدری منصفانه برخورد کنیم بهتر است.شرایطی فراهم گردیده و محبتی به کارکنان منطقه و دیگر قسمتهای شهرداری شده که میتوانند برخی روزنامه را به صورت الکترونیکی دریافت نمایند.حال اگر بنا باشد ما این لطف ارائه شده را وظیفه افراد بدانیم فکر میکنم کم لطفی است.
    ناشناس
    08:19  1397/03/30
    پاسخ 0 0
    بسیار عالی
    همکار
    10:11  1397/03/17
    پاسخ 2 8
    باسلام عرض احترام برای جه خیلی ازمواقع بروز نیست من تعجب ازهمکارانی این همه به به وچه چه میزنن همون روزنامه کاغذی خیلی بهتر بود
    همکار
    08:15  1397/03/06
    پاسخ 5 0
    سلام و خدا قوت خدمت همکاران محترم روابط عمومی منطقه 3. ممنون بابت مطالب علمی و مفیدی که هر روز زحمتشو میکشین . و ممنون بابت اینکه خیلی سریعتر از سایر مراکز و مناطق ، روزنامه رو بروز میکنین
    ناشناس
    09:46  1397/03/03
    پاسخ 0 0
    با عرض سلام و وقت بخیر
    لطفا روزنامه جهان صنعت رو مجددا در لیست روزنامه ها قرار دهید. با سپاس
    علی کهن
    12:03  1397/03/03
    0 0
    سلام و درود
    نسخه الکترونیکی این روزنامه چند روزی است که بروزرسانی نمی شود به همین دلیل روزنامه اقتصادی "شروع" جایگزین آن گردید.
    رسول غلامپور
    07:43  1397/02/31
    پاسخ 2 0
    درود بر شما
    علی کهن
    09:48  1397/03/02
    0 0
    لطفتان مستدام
    ایمان
    09:59  1397/02/17
    پاسخ 3 2
    سلام و خداقوت
    لطفا زمان بارگزاری روزنامه ها رو مثل سابق به زیر ساعت 9 بیارید، الان دیگه اکثر اوقات 10 صبح به بعد میزارید.
    با تشکر از شما
    ناشناس
    12:28  1396/12/23
    پاسخ 3 0
    با عرض سلام
    لطفا ضمائم روزنامه خراسان را هم بارگذاری کنید
    علی کهن
    09:02  1396/12/23
    پاسخ 3 0
    سلام و درود
    هدف از راه اندازی این صفحه اطلاع رسانی صرف بوده است.
    هم اکنون بروزرسانی روزنامه ها که هدف اصلی این صفحه بوده بیش از 95 درصد اوقات سال در حال انجام است.
    اعمال نظرات دوستان بعضاً نیازمند زیرساخت فنی است. امکانات فنی سازمان فاوا برای تغییرات در پرتال ها بسیار محدود است و با تغییرات هم مخالفت می شود.
    اگر مقصود شما از نظرات، بروزرسانی مجلات متفرقه است که با توجه به ماهیت آنها که باید تولید شود بسیار زمان بر است و با توجه به کمبود نیرو در منطقه ما در حوزه روابط عمومی حقیر زمان کافی برای بروزرسانی مستمر این بخش را ندارم و فعلا به همین صورت اقدام میشود.
    همکار منطقه دیگر!
    10:56  1396/12/21
    پاسخ 0 2
    جناب کهن، عرض پوزش شما بیشتر از بقیه پستهایی هست که گذاشته شده است.لطفا نظرات را اعمال کنید.
    باقری منطقه ده
    10:32  1396/09/26
    پاسخ 0 0
    باسلام وتشکر از زحمت شما
    مدت دوسه روزی می باشد که روزنامه ها بروز نمی باشد ؟
    علی کهن
    09:04  1396/09/28
    0 0
    با سلام و احترام
    حق با جنابعالی است.
    ضمن پوزش، مجدداً طبق روال گذشته استمرار خواهد یافت.
    همکار
    11:03  1396/09/02
    پاسخ 0 0
    سلام چرا تصاویر به روز رسانی نمیشه مطالب مجله های علمی هم مدتی که تغییر نکرده لطفا رسیدگی نمایید
    همکار یک منطقه دیگر
    12:17  1396/05/25
    پاسخ 1 0
    با سلام
    چندین بار در چند روز گذشته وارد این صفحه شدم، اما روزنامه ها به روز نمی شود.قبلا خیلی به روز بودین.چطور شده؟
    سید عباس قلمشاهی
    11:52  1396/05/17
    پاسخ 0 0
    با سلام وخسته نباشید به شما وهمگی همکاران محترم با تشکر واحترام وخسته نباشید جمیعا وکلا کارتان بسیار عالی وپسندیده بازهم خیلی ممنون وتشکر از زحمتی که می کشید در خصوص لینک روزنامه های کشور التماس دعا وآرزوی سلامتی
    همکار
    10:14  1396/03/20
    پاسخ 2 0
    با تشکر چرا مجلات علمی بروز رسانی نمیشود
    ناشناس
    17:51  1396/03/29
    1 0
    با سلام لطفا بروزکنید روزنامه هارو مثلا96/3/29ممنون
    همکار
    12:46  1396/02/26
    پاسخ 0 6
    سلام مشخص شد که طرفدار آقای رو حانی هستین مسئول سایت لطفا کلیه روزنامه ها رو بارگذاری کنید مثل قبل با تشکر
    علی کهن
    09:47  1396/02/27
    8 0
    سلام بر شما
    دلیل اصلی بارگزاری روزنامه ها در سایت نیز دسترسی آسان همکاران به روزنامه های کشوری و فضای باز رسانه ای بوده است.
    در چند روز اخیر مشکلات فنی برای بارگزاری مطالب از سوی سازمان فاوا وجود داشته است با این همه تلاش شده مانند 6 ماه که از آغاز بارگزاری روزنامه ها در سایت می گذرد روند بی طرفی فارغ از گرایشات سیاسی استمرار یابد.
    ضمناً نگرش سیاسی روزنامه ها ارتباطی به بارگزاری آنها ندارد. با این همه و صرفا جهت استحضارحضرتعالی، سنخ شناسی روزنامه های درحال بارگزاری در سایت به شرح ذیل است:
    4 روزنامه نزدیک به اصولگرایان و 3 روزنامه نزدیک به اصلاح طلبان ، یک روزنامه مستقل و 2 روزنامه ورزشی
    همکار
    11:30  1396/02/02
    پاسخ 0 0
    با سلام
    بعضی روزها مثل امروز شنبه 96/02/02 که روزنامه ها به روزرسانی نمیشه کلافه میشیم . ضمن سپاس از زحمات شما .خدا قوت
    علی کهن
    08:03  1396/02/03
    1 0
    با سلام و احترام
    و سپاس از لطف شما
    دلیل عدم بروزرسانی روز گذشته شلوغی بیش از حد سرور شهرداری به دلیل ثبت نام همکاران در سامانه جام بود.
    همکار منطقه 10
    11:20  1396/01/28
    پاسخ 1 0
    باسلام وخسته نباشید خدمت شما آقای کهن جهت اطلاع حدود یک هفته است که روزنامه خراسان باز نمی شود.در صورتی که روزنامه های دیگر این مشکل را ندارد.
    علی کهن
    13:19  1396/01/29
    1 0
    با سلام و احترام
    در صورتی که فایل باز نمی شود آنرا در محیط گوگل کروم و یا فایرفاکس باز نمایید تا مشکل حل شود.
    در عین حال نرم افزار ویرایش روزنامه تغیر کرد.
    باقری منطقه ده
    09:15  1396/01/15
    پاسخ 0 0
    باسلام وعرض تبریک سال جدید به شما جناب آقای کهن روزنامه مورخ 15-1-96 خراسان باز نمی شود
    همکار
    16:15  1395/12/23
    پاسخ 0 0
    سلام.بسیار ممنون.بابا تو دیگه کی هستی ؛علی آقا جان گلی
    ایمان
    08:23  1395/11/14
    پاسخ 0 0
    با سلام و خسته نباشید
    روزنامه سراسری جام جم رو هم اگر ممکن است در سایت قرار بدهید ، عالی است
    با تشکر از زحمات شما
    علی کهن
    08:25  1395/11/18
    0 0
    سلام و احترام
    متاسفانه روزنامه جام جم نسخه الکترونیکی بروز ندارد...
    ناشناس
    10:24  1395/11/11
    پاسخ 3 0
    درود بیکران به جناب آقای کهن
    احتراماً چرا تصاویر زیبا دیگر ارسال نمیگردد ؟ باتشکر
    علی کهن
    08:38  1395/11/12
    3 0
    با سلام و احترام
    به علت برگزاری ملاقات مردمی شهردار محترم مشهد در منطقه زمان کافی برای انجام این کار وجود نداشت. ان شاء الله از امروز مجدداً...
    ناشناس
    10:52  1395/11/05
    پاسخ 1 0
    جناب آقای کهن
    درود بی پایان به شما سرور ارجمند
    چگونه میشود تصاویر ارسالی زیبا از نقاط مختلف ایران و جهان ذخیره شود؟
    علی کهن
    08:36  1395/11/06
    5 0
    با سلام و سپاس از الطاف شما
    اگر بر روی هر یک از تصاویر کلیک بفرمایید تصویر با کیفیت کامل خود قابل ذخیره سازی است، ضمناً فایل زیپ تصاویر نیز در پایین همان صفحه قرار گرفته است و با کلیک روی آن می توانید فایل را دریافت کنید.
    ناشناس
    13:18  1395/10/27
    پاسخ 2 0
    با سلام و خسته نباشید-
    لطفا روزنامه خراسان رو هم به روز رسانی کنید-ظاهرا از همه دیرتر به روز میشه
    با تشکر
    علی کهن
    09:21  1395/10/28
    3 0
    با سلام و احترام
    با توجه به حجم بالاتر روزنامه خراسان به دلیل قرار دادن نیازمندی ها و ضمایم روزنامه به درخواست همکاران در آن، بارگزاری این روزنامه نسبت به سایر روزنامه ها زمان بر است. با این همه چشم. سعی می شود همه با هم بارگزاری شود.
    ناشناس
    07:31  1395/10/27
    پاسخ 17 0
    فیلتر نشین صلوات
    همکار
    11:17  1395/10/29
    8 0
    اللهم صلی علی محمد و آل محمد
    همکار
    11:22  1395/10/29
    3 1
    شما که زحمت میکشید و تصاویر رو برای دانلود گذاشتین، لطفا توضیحاتش رو هم در قالب تصویر بذارین که متوجه ویژگیهای مکان بشیم.
    ناشناس
    07:46  1395/10/26
    پاسخ 4 0
    سایت خدمت شرمت بادکه چوب لای چرخ عزیزان زحمت کش وخدوم منطقه 3 گذاشتید
    منصفانه
    08:36  1395/10/14
    پاسخ 6 6
    باسلام : اگه اون همکار محترمی که گله می گرد اینقدر بی کارید که روزنامه در ساعت اداری می خونید بیکاری کارمندان بستگی به کار اداره داره نه شخص موردنظر کار که بفرستند همکاران محترم آمده اند که کار کنند تا ساعت 2 حالا چی کار باشد چی نباشد وقتشان می گذرد چی بهتر زمانی که لابه لای کارها کمی وقت اضافی می آید برای رفع خستگی روزنامه هم بخوانند هم زیارت هم سیاحت
    ناشناس
    14:22  1395/10/12
    پاسخ 6 0
    با سلام
    اقدام به جا و شایسته ای بود سپاس
    همکار
    12:37  1395/10/11
    پاسخ 5 0
    با سلام و تشکر از گذاشتن تصاویر زیبا لطفا مجله ها رو هم جدید کنید
    ناشناس
    09:32  1395/10/07
    پاسخ 7 22
    باسلام واحترام
    واقعا باعث تاسفه یعنی اینقدر بیکار شدین که دنبال روزنامه خوندن شدین- اینجا محل کاره نه تفریح و روزنامه خوندن(روزنامه غیر ساعت اداری بخون)-من بارها دیدم که امور نظارتی که باید در هنگام بحران از قبیل آب گرفتگی معابر وهمچنین نظارت بر پروژه ها باید درمحل باشن و مشکل مردم حل کنن سرشون توی جدول و روزنامه بوده. لطفا همکارا درست فکر کنید والبته تشکر می کنم که روزنامه هر روز بروز میشه ودانلود می کنم وبعدا می خونم.
    منطقه هشت
    07:43  1395/10/08
    26 10
    اینجا چیکار میکنید شما؟ اونم ساعت نه و سی دو دقیقه!!! در اوج ساعت کاری؟؟؟؟؟
    همکار
    08:21  1395/10/08
    21 7
    اون احتراممممم که بعد از سلام نوشتید مارو کشته!!!!!!!!!!!!!!
    همکار
    08:53  1395/10/09
    17 6
    حالا شما از کجا مطمئن شدین که بقیه چکار میکنن؟ خب شاید بقیه هم مثل شما دانلود میکنن و بعدا میخونن... با این تفاوت که اینقدر بیکار نیستن که مثل شما بیان همچین پیامی هم بنویسن ... و اونوقت یکی مثل من یا شخص دیگه هم مجبور شیم وقت بزاریم و جواب شما رو بدیم.
    علی کهن
    09:07  1395/10/09
    17 3
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان گرامی من به دلیل احترام به آرای شما نظرات تون رو منتشر کردم.اما خواهشمندم لطفاً این موضوع را ادامه ندهید.
    هر یک از دوستان همکار، خود بر اوقات کاری و فراغت شان واقف هستند و ان شاء الله منطبق با قوانین و شرع پس از انجام امور کاری،برنامه ریزی برای مطالعه روزنامه ها خواهند داشت.
    ناشناس
    09:40  1395/10/06
    پاسخ 1 0
    با سلام
    چرا بعضی اوقات روزنامه خراسان نسخه جدیدش را باز نمیکند و روزنامه هفته گذشته اش قابل رویت است
    علی کهن
    13:41  1395/10/06
    3 1
    با سلام و احترام
    بعضاً بارگزاری روزنامه ها به تدریج انجام می پذیرد و به همین دلیل ممکن است در یک روز روزنامه های شرق و کیهان در ساعت 8 به روز رسانی شود و روزنامه خراسان به دلیل حجم بالاتر ساعت 8:30
    همکار
    08:24  1395/10/05
    پاسخ 0 0
    با تشکر از زحمات شما....چرا مجلاتی که گذاشتین به روز نیست.اگر امکانش هست آخرین نسخه مجلات رو بگذارین...ممنون.........
    علی کهن
    09:26  1395/10/05
    2 0
    باسلام و احترام
    متاسفانه نسخه الکترونیکی به روز این مجلات در دسترس نیست و با توجه به ماهیت این سه مجله که بخش عمده آنها به موضوعاتی اختصاص دارد که خارج از قالب زمانی است این مجلات در سایت بارگزاری گردیده است.
    همکار
    12:16  1395/10/01
    پاسخ 1 0
    سلام ضمن تشکر مجله دانستنیها و سرزمین من باز نمیشه قفل میشه
    علی کهن
    07:38  1395/10/02
    2 0
    با سلام و احترام
    لینک ها چک شد و ایرادی ندارد...
    احتمالا به دلیل حجم بالای تصاویر موجود در این دو نشریه امکان رویت آن دشوار است.
    پیشنهاد می شود یا مرورگر خود را عوض کنید و از Google Chrome استفاده نمایید و یا فایل PDF را با نرم افزار دیگری باز نمایید.
    همکار
    12:15  1395/10/01
    پاسخ 0 0
    مجله دانستینها وسرزمین من چند روز چک کردیم باز نمیشه دانستنیها صفحه اول باز میشه صفحه دوم قفل میشه لطفا پیگیری کنید
    دهقان
    12:08  1395/09/30
    پاسخ 1 0
    با سلام. آقای کهن سپاس از مهرتان.
    احمدی
    09:13  1395/09/30
    پاسخ 2 0
    با سلام و خداقوت کار بجا و بسیار عالی کردید از سایت خدمت که امیدی نیست. تشکر از زحماتتان.
    ناشناس
    15:44  1395/09/24
    پاسخ 1 0
    جناب آقای علی کهن
    درود بیکران به شما بزرگوار و سپاس فراوان از این حرکت ارزشمندتان.آیا امکان دارد مجله ماهنامه فیلم را هم جهت مطالعه بگذارید؟
    علی کهن
    08:38  1395/09/25
    2 0
    سلام و وقت بخیر
    متاسفانه نسخه الکترونیکی این مجله در دسترس نیست.
    فروزان رضاییان
    12:02  1395/09/24
    پاسخ 1 0
    سلام - چرا روزنامه خراسان نیازمندی نداره ؟
    علی کهن
    12:56  1395/09/24
    1 0
    با سلام و احترام
    در صفحه 32 الی آخر نسخه روز 4 شنبه 24 آذر نیازمندی ها قابل رویت است.
    حسین
    13:21  1395/09/23
    پاسخ 0 0
    با سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان خدوم روابط عمومی منطقه 3 درصورت امکان ضمایم خراسان و ورزشی روزنامه قدس را هم در فایل pdf روزنامه قرار دهید.متشکرم
    علی کهن
    08:33  1395/09/24
    2 0
    با سلام و سپاس از ابراز لطف شما
    ضمایم روزنامه خراسان همه روزه در صورت عدم تداخل با حجم استاندارد برای بارگزاری فایل، در سایت قرار می گیرد، ضمناً صفحه ورزشی روزنامه قدس از امروز افزوده شد.
    ناشناس
    16:58  1395/09/22
    پاسخ 0 0
    باسلام
    چرا روزنامه ها باز نمیشودو هر روزنامه ای را که میزنیم میره روی سایت شهرداری منطقه3
    علی کهن
    09:52  1395/09/23
    1 0
    با سلام و احترام
    لطفا بر روی روز جاری کلیلک فرمایید تا صفحه روزنامه باز شود.(امروز 3شنبه)
    ناشناس
    11:53  1395/09/22
    پاسخ 1 0
    بسیار عالی - از زحنمات و توجه عالیتان نهایت تشکر را دارم
    احمری
    11:05  1395/09/22
    پاسخ 2 0
    با سلام خسته نباشید از اینکه به پیشنهاد ها ارزش قائل هستید ممنونم در ضمن درمورد ارشیوی که گذاشتید ممنونم باز هم خدا قوت برادر
    ناشناس
    13:47  1395/09/21
    پاسخ 0 0
    سلام و عرض خسته نباشید
    چرا نیازمندیها حذف شد
    علی کهن
    09:54  1395/09/23
    1 0
    با سلام و احترام
    برخی روزها به دلیل حجم بالای صفحه نیازمندی ها یا صفحات تبلیغات برخی روزنامه ها این صفحات حذف میشود تا بارگزاری صفحات اصلی روزنامه با اختلال روبه رو نشود.
    همکار منطقه یازده
    13:36  1395/09/21
    پاسخ 3 0
    باسلام وخداقوت
    با سلام وخدا قوت به تمامی عزیزانیکه در این امر سهیم هستند. خداراشکر که شهرداری بعداز این همه غیبت و کوتاهی فراوان نسبت به بروزرسانی مجدد جراید کشور، جهت خیل عظیم همکاران شهرداری با سلایق مختلف سیاسی اجتماعی فرهنگی و ورزشی اقدام کرد. امیدوارم که در مرحله اول این روند تداوم داشته باشد و مقطعی نباشد. و در مرحله بعد هم انشالله نسبت به افزایش سطح کیفی و کمی آن اقدام گردد.خداقوت .موفق باشید.
    ناشناس
    10:25  1395/09/21
    پاسخ 0 0
    چرا روزنامه شرق رو میزنی میره رو کیهان؟
    علی کهن
    11:09  1395/09/21
    1 0
    با سلام و احترام و سپاس از حسن توجه تان
    با توجه به تغییرات، ایراداتی وجود داشت که اصلاح گزدید.
    ناشناس
    12:05  1395/09/18
    پاسخ 3 0
    خیلی ممنون از اینکه به نظرات همکاران اهمیت میدهید و تشکر از پاسخگویی سریع تان
    مجید ایرانی دیسفانی
    11:41  1395/09/18
    پاسخ 0 11
    با سلام
    جناب آقای کهن عجب کار ارزنده ای انجام دادین. ولی کاش یادی هم از پیشنهاددهنده این طرح میکردین. و میگفتین روزی مهندس ایرانی داخل اتاقم بود و این پیشنهاد رو داد.
    علی کهن
    12:22  1395/09/18
    2 1
    سلام و رحمت الله
    البته بنده چنین چیزی را در ذهن ندارم لیکن اگر می فرمایید ایده اولیه از جانب شما بوده است جا دارد از طرف خودم و سایر همکاران از شما تشکر داشته باشم.
    همکار
    10:12  1395/09/17
    پاسخ 2 1
    سپاس از به روز بودن نشریات
    از همکاران
    13:26  1395/09/16
    پاسخ 3 1
    بابت آپلود رزونامه ها کمال تشکر از شما همکار محترم را دارم.ممنونم
    ناشناس
    13:22  1395/09/16
    پاسخ 0 3
    آقا یک لطف کن مجله جدول رو هم بزار بیکاریم بشینیم جدول حل کنیم...
    حتما سودوکو هم داشته باشه
    ممنون
    علی کهن
    08:30  1395/09/17
    2 1
    با سلام و احترام
    همکار گرامی برخی ملاحظات مانع از انجام این امر می شود.
    همکار
    12:33  1395/09/16
    پاسخ 4 1
    با سلام و خسته نباشید این کار جالبتون باعث شده همکاران سایر مناطق هرروز حتما سری به پورتال منطقه 3 بزنن
    ناشناس
    12:24  1395/09/16
    پاسخ 3 1
    با سلام
    تشکر فراوان ازاینهمه احساس مسولیت در بارگزاری روزنامه ها . ممنونم
    محمد رضا رحیمی
    12:16  1395/09/16
    پاسخ 3 1
    خدا خیرتان بده ممنون از زحمات یکایک شما عزیزان موفق باشید .
    ناشناس
    10:50  1395/09/16
    پاسخ 2 1
    سلام : لطف میکنید مجله سلامت هم بگذارید. باز هم ممنون از زحماتتون
    علی کهن
    08:32  1395/09/17
    1 1
    سلام و سپاس از شما
    هم اکنون مجله سلامت پزشکی دکتر کرمانی قرار گرفته است و در آینده از سایر مجلات نیز استفاده خواهد شد.
    ناشناس
    10:46  1395/09/16
    پاسخ 2 1
    با تشکر از شما.چرا بقیه مجله ها باز نمی شه.
    علی کهن
    08:33  1395/09/17
    1 1
    سلام و احترام
    لینک ها چک شد و در حال حاضربرای دانلود از اینترانت اداری شهرداری مشهد مشکلی ندارد...
    ناشناس
    15:12  1395/09/15
    پاسخ 4 1
    باتشکرمجدد از زحمات عزیزان
    یک درخواست : اگر امکان دارد مجلیه فیلم را هم اضافه نمایید.
    ناشناس
    10:57  1395/09/15
    پاسخ 6 1
    هزار تا لایک ...............
    رضا محترم
    11:20  1395/09/14
    پاسخ 6 1
    باسلام و عرض ادب
    از اقدام ارزنده دست اندرکاران ، کمال امتنان را دارم.
    باقری -تامین نیرو
    10:00  1395/09/11
    پاسخ 5 1
    لطفاً : روزنامه های که در آرشیو به روز می گذارید حداقل روزنامه های یک هفته گذشته را نیز بارگذاری نمائید تا در صورت لزوم استفاده گردد . بازهم از این ابتکار عمل تان تشکر می نمایئم روزنامه قدس را هم لطفاً به ارشیوتان اضافه فرمائید.
    علی کهن
    11:11  1395/09/11
    6 1
    سلام و وقت عالی بخیر و شادی
    متاسفانه در حال حاضر امکان این موضوع وجود ندارد.
    روزنامه قدس هم ان شاء الله به زودی
    جمعی از پرسنل شهرداری
    08:58  1395/09/11
    پاسخ 1 8
    باسلام و احترام و خداقوت روزنامه ها به روز نیست امروز پنج شنبه 11 آذر روزنامه سه شنبه را نشان می دهد و این از لحاظ منظر عمومی خوشایند نیست لطفا" در این رابطه بررسی دقیقتر صورت گیرد با عرض تشکر
    علی کهن
    09:40  1395/09/11
    7 2
    با سلام و احترام
    دوست بزرگوار در ابتدای صفحه توضیح داده شد که تمامی روزنامه ها به جز ایران ورزشی امروز 5 شنبه 11 آذر منتشر نشده اند.
    *
    11:56  1395/09/11
    11 1
    همکاران گرامی لطفا طلبکار نباشید
    همکار منطقه 11
    13:37  1395/09/09
    پاسخ 5 2
    با سلام و احترام؛ همانطور که مشاهده می گردد با واگذاری بارگذاری روزنامه ها به منطقه سه، بصورت مرتب و متنوع این مهم در حال انجام می باشد.متأسفانه در خصوص سایر امور انجامی در ستاد نیز عدم انجام به موقع و مناسب وظایف قابل مصداق می باشد. لذا بهتر است سایر امور نیز به مناطق واگذار گردد تامنظم و صحیح انجام پذیرد. جهت پویایی یک ابر سازمان مشابه شهرداری به ازاء هر نیروی ستاد باید حداقل ده نیروی صف موجود باشد که با تجمع نیروها در ستادهای مرکزی شهرداری و سازمانها این امکان پذیر نمی باشد.
    ناشناس
    12:32  1395/09/09
    پاسخ 5 0
    با سلام
    اگر مقدر هست لطفا ضمیمه زندگی سلام را هم در دسترس قرار دهید
    قدردان زحمات شما هستیم
    علی کهن
    13:40  1395/09/09
    4 0
    با سلام و احترام
    ان شاء الله در روزهای آتی...
    البته ناگفته نماند حجم فایل PDF روزنامه خراسان هم اکنون نیز به دلیل قرارگرفتن ضمایم ورزشی،خراسان رضوی و نیازمندی ها بسیار بالاست و این امر در کیفیت بارگزاری و دانلود روزنامه نیز موثر خواهد بود.
    کارمند رسمی
    13:36  1395/09/07
    پاسخ 4 4
    باسلام و عرض ادب و احترام : تا الان ما روزنامه ها را رؤیت نکرده ایم و از طریق یکی از همکاران خیلی خوبمان از طریق همکاری ایشان روزنامه را مشاهده کردیم اما سایت خدمت یا ارور می دهد یا پیامهای انگلیسی می دهد و باز نمی کند لطفا" این به روزرسانی را برای همه قسمت ها انجام دهید ، قبلا" از همکاری که دراین رابطه خواهید فرمود سپاسگزاریم.
    همکار
    13:01  1395/09/07
    پاسخ 6 0
    باسلام و تشکر
    اقا کهن از اینکه به نظر همکاران احترام می گذازید وبه این سرعت مجله اطلاعات هفتگی را جایگزین کردید کمال تشکر و قدردانی را دارم امیدوارم همیشه موفق و موید باشید.
    امیری
    11:29  1395/09/07
    پاسخ 7 1
    این سایت خدمت جمع بشه خیلی بهتره.قرن اطلاعات و فناوری ولی اینا از یه آپلود روزنامه ناتوان.دست مریزاد به شما.
    احمری
    10:27  1395/09/07
    پاسخ 5 0
    با سلام خسته نباشی خدمت روابط عمومی منطقه3 ممنون سپاس از خلاقیت جنابعالی اگه امکانش باشه ارشیو ی داشته باشیدحدااقل روزنامه های پنچ روز گذشته در بایگانی داشته باشیم با تشکر
    علی کهن
    11:11  1395/09/07
    2 0
    سلام و وقت عالی بخیر و شادی
    متاسفانه در حال حاضر امکان این موضوع وجود ندارد.
    همکار
    07:40  1395/09/07
    پاسخ 4 0
    با سلام و خداقوت خدمت روابط عمومی منطقه سه - لطف کنید روزنامه های هم که بیشتر مباحثشون فرهنگی -هنری -علمی تاریخی و داستانی- مذهبی و .. هم هست نیز در لیست تون بیارید چون تمام روزنامه های بالا سیاسی است و اجتماعی و بیشتر مشکلات را عنوان میکنه ولی از نظر روحی بیشتر انرژی منفی القا میشه ممنون از لطفتون
    علی کهن
    09:02  1395/09/07
    5 0
    سلام و سپاس از توجه شما
    متاسفانه روزنامه ای با این عناوین موجود نیست، و عمده مجلات با موضوعات مورد نظر شما نیز دارای نسخه الکترونیک مناسب نیستند با این حال مجله اطلاعات هفتگی که از قدیمی ترین مجلات ایران است جایگزین گردید.
    همکار
    09:17  1395/09/06
    پاسخ 6 0
    با سلام وخدا قوت ، از اینکه روزنامه جدیداً سریع به روز رسانی می شود ممنونم
    ناشناس
    08:41  1395/09/06
    پاسخ 4 0
    8-29 از شما
    علی کهن
    12:32  1395/09/13
    1 0
    با سلام و احترام
    سپاس از شما سید بزرگوار
    حسین
    11:01  1395/09/04
    پاسخ 4 0
    با سلام و خسته نباشید خدمت روابط عمومی منطقه 3 به خاطر این کار ارزنده شون در صورت امکان فایل روزنامه قدس رو هم در لیست روزنامه هاتون بگنجانید.متشکرم
    ناشناس
    09:45  1395/09/04
    پاسخ 9 0
    سلام ممنون و تشکر فراوان از زحمات
    ناشناس
    10:33  1395/09/03
    پاسخ 6 0
    با تشکر از زحمت شما - کارتون واقعا حرف نداشت - سایت خدمت به روز که نمیکنه یکی یکی داره قسمت ها مختلف رو حذف میکنه
    ناشناس
    14:02  1395/09/02
    پاسخ 6 1
    اگر زحمت بکشید شهرآرا محله ها رو هم که هرروز چاپ میشه باشهرآرا بزارید خیلی خدمتتون عالی ترمیشه
    همکار
    12:41  1395/09/03
    6 0
    آقا شهرآرا رو میخوای چیکار؟
    این بنا بوده روزنامه شهری باشه الان از همه روزنامه های سیاسی هم سبقت گرفته... با پول بیت المال دارن...
    ناشناس
    12:51  1395/09/02
    پاسخ 8 0
    آفرین به این خدمتتون سایت خدمت کشک وبلوف و..
    همکار
    10:17  1395/09/02
    پاسخ 7 0
    با تشکر از زحمات و عرض تبریک به خاطر کار عالیتون به ویژه روزنامه خراسان که خیلی کامل گذاشتید فقط روزنامه شهرآرا ناقص و صفحات نا مرتب است.
    ناشناس
    09:10  1395/09/02
    پاسخ 8 0
    باسلام سعی کنید بروز رسانی راصبح اول وقت انجام بدین وجهت صرفه جویی در هزینه ها کلیه روزنامه های مدیران ومناطق وسازمانها روقطع کنن همکاران همه سیستم دارن به خودشون زحمت بدن از این امکانات خوب وراحتی که شما فراهم کردید استفاده کنن ضمنا در مصرف کاغذ نیز کلی صرفه جویی میشه
    علی کهن
    09:51  1395/09/02
    8 0
    با سلام و احترام و سپاس از توجه شما
    سعی می شود بروزرسانی در ساعات اولیه صبح انجام شود ولی گاهی نسخه الکترونیک روزنامه ها دیرتر ارسال می شود که این امر موجب تاخیر و تعلل در بارگزاری روزنامه ها می شود.
    8
    10:08  1395/09/02
    12 0
    بنده خدا سایت خدمت که هنوز از شش آذر واسش نسخه الکترونیک نرسیده!!!!
    یک
    10:25  1395/09/02
    23 0
    یه مجله خانواده سبز هم بذارین دیگه کامل میشه :D :D :D :D
    ناشناس
    08:54  1395/09/02
    پاسخ 10 0
    بابا ایئل دارین خدایی
    احمری
    07:21  1395/09/02
    پاسخ 10 0
    باسلام خسته نباشی
    واقعا"دستتون درد نکنه ممنون ومتشکریم
    علی کهن
    12:56  1395/09/06
    8 0
    با سلام و احترام
    سپاس از توجه شما...
    ناشناس
    13:07  1395/09/01
    پاسخ 11 0
    سلام کارتون بیست است
    احمری
    11:03  1395/09/01
    پاسخ 12 0
    باسلام واقعا" کولاک کردین ایی ولله داره
    صدیقه حسینی
    08:53  1395/09/01
    پاسخ 17 0
    واقعا متشکریم
    کارتون شایسته ی تقدیره
    ناشناس
    17:09  1395/08/29
    پاسخ 10 1
    با سلام. تشکر و سپاس فراوان
    ناشناس
    17:08  1395/08/29
    پاسخ 14 1
    با سلام و سپاس فراوان
    ناشناس
    11:51  1395/08/29
    پاسخ 16 1
    با سلام
    لطفا در صورت امکان تمام ضمائم روزنامه خراسان را بارگذاری کنید
    باتشکر
    کاربر
    11:14  1395/08/29
    پاسخ 30 2
    آقا ما هول شدیم , چقدر روزنامه هست اینجا , کدومو اول بخونیم :D
    همکار
    09:58  1395/08/29
    پاسخ 17 0
    با سلام؛
    خدا قوت
    خسته نباشید
    ناشناس
    09:13  1395/08/29
    پاسخ 17 0
    با تشکر از حسن توجه شما بابت اضافه شدن قسمت نیازمندی ها.
    منطقه هشت
    08:14  1395/08/29
    پاسخ 36 0
    خیلی ممنونم از بروزرسانی و با کامنت بالا موافقم در خصوص سایت خدمت, واقعا آپلود کردن سه روزنامه چقدر زمان بر بوده از تاریخ ششم آبان تا امروز که بیست و نهم آبان است؟!!!!!!
    ناشناس
    08:09  1395/08/29
    پاسخ 23 0
    آفرین خیلی عالیه
    نیروی شرکتی
    08:05  1395/08/29
    پاسخ 23 3
    باسلام وخسته نباشید بسیار کار جالبی انجام دادین