فهرست طبقات
شنبه, ۲۵ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ۴۲
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2K7YtyDbtNu0INiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYs9mHINio2Ycg2YXYrdiv2YjYr9mHINmC2LHZgtmKINix2LPZitiv

برای افزایش دسترسی ساکنان حاشیه شهر به حمل و نقل عمومی؛

خط ۴۴ در منطقه سه به محدوده قرقی رسید

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از انجام اصلاحات در خط اتوبوسرانی ۴۴ با توجه به درخواست اهالی قرقی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مهدی خداشناس با اعلام این خبر افزود: به منظور تسهیل دسترسی شهروندان و یکپارچگی حمل ونقل عمومی درون شهری، اصلاحاتی در خطوط اتوبوسرانی ۴۴، ۷۰ و ۱۰۶۶ انجام شد.

وی ادامه داد: مسیر خط ۷۰ که از پایانه مصلی تا انتهای طرق سرویس دهی می کرد از این پس توقف انتهای خط در ایستگاه زائر شهر انجام و با این تصمیم هیچ ایستگاهی حذف نشده است، همچنین زائرین مستقر در این شهرک می توانند با استفاده از این خط از مجموعه بازارهای محدوه ۱۷ شهریور و از ایستگاه میدان شهدای گوهرشاد نیز به حرم مطهر دسترسی داشته باشند .

خداشناس خاطر نشان کرد: با توجه به درخواست اهالی قرقی از این پس، خط ۴۴ که پیش از این تا بلوار شهید کشمیری سرویس دهی می کرد؛ از کشمیری ۶۲ به سمت محله قرقی و در ادامه مسیر از مهرگان ۲۱ به سمت الغدیر ۲۵ تردد و در نهایت به پایانه مراجعه می کند.

وی افزود: با توجه به درخواست مردمی در خصوص اصلاح مبدا خط از پایانه خطی معراج به پایانه فردوسی، از ابتدای بهمن ماه خط ۱۰۶۶ پس از خروج از خیابان شهید طرحچی به سمت میدان شهید فهمیده، بلوار توس ، بلوار خیام، بلوار فردوسی و سپس به سمت پایانه فردوسی ادامه مسیر می کند، همچنین به جهت ایجاد رضایتمندی اهالی، تردد مینی بوس ها تا انتهای خین عرب تردد می کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1908000310262
Qt: 2.2895777225494