فهرست طبقات
شنبه, ۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰ ۵۴
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2b7ZhNmF2KggMTUg2KfZhtio2KfYsSDYutmK2LEg2YXYrNin2LIg2LbYp9mK2LnYp9iqINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYs9mHINmF2LTZh9iv

طی آذرماه سال جاری صورت گرفت ؛

پلمب 15 انبار غیر مجاز ضایعات در منطقه سه مشهد

شهردار منطقه سه مشهد از پلمب 15 انبار غیر مجاز ضایعات در سطح منطقه طی آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه شهرداری مشهد مقدس؛ مهدی خداشناس با اعلام این خبر افزود: با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، برخورد با پدیده زباله گردی و همچنین فعالیت انبارهای غیرمجاز خرید و فروش ضایعات در بافت های مسکونی که مشکلات بهداشتی بسیاری را برای شهروندان ایجاد می کند، در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به پیام‌های مردمی ۱۳۷ و اعلام نارضایتی شهروندان از فعالیت این انبارها، خاطرنشان کرد: با هدف سامان‌دهی مدیریت پسماند، کاهش مشکلات بهداشتی، رفع سد معبر و بهبود سیما و منظر شهری، در آذر ماه امسال، 15 انبار غیر مجاز ضایعات در سطح این منطقه، شناسایی و پلمب شده و 12 خودرو حمل کننده ضایعات نیز متوقف شدند.

خداشناس بیان کرد: در پی توقیف و پلمب این تعداد خودرو و انبار ضایعات، دوهزار و چهارصد و هشتاد کیلوگرم ضایعات جمع آوری و به سازمان مدیریت پسماند تحویل شد.

شهردار منطقه سه با اشاره به لزوم گسترش فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ، از شهروندان درخواست کرد با رعایت زمانبندی گذاشتن زباله در درب منازل، استفاده از بازیافت هوشمند و گزارش مشکلات حوزه فعالیت انبارهای غیرمجاز ضایعات در بافت های مسکونی به مرکز 137، شهرداری این منطقه را بیش از پیش در ارائه خدمات مطلوبتر یاری نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.2845813433329
Qt: 2.112247467041