فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۷ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱ ۳۸
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YTYp9mK2LHZiNio2Yog2KjZiti0INin2LIgMjEwMCDZhdiq2LEg2YPYp9mG2KfZhCDYrNmF2Lkg2KLZiNix2Yog2KLYqCDZh9in2Yog2LPYt9it2Yog2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHINiz2Yc=

در آذر ماه سال جاری صورت گرفت؛

لایروبی بیش از 2100 متر کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه سه

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از لایروبی دو هزار و 100 متر کانال جمع آوری آب های سطحی در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مهدی خداشناس با اعلام این خبر اظهار داشت: لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه با هدف ارتقاء سطح سلامت و بهداشت شهروندان، روان سازی و دفع پساب ها، جلوگیری از بوی نامطبوع و به همچنین به منظور جلوگیری از بروز آب گرفتگی خیابان‌ها و معابر، به دو روش دستی و مکانیزه اجرایی شد.

وی اظهار کرد: در این راستا، لایروبی و پاکسازی کانال‌ و جوی‌های معابر سطح منطقه به طول 2 هزار و 100متر طول به صورت مکانیزه و سنتی صورت گرفته است.

خداشناس با تاکید بر اینکه انجام اقدامات پیشگیرانه هزینه کمتری دارد، اظهار کرد: انجام لایروبی به طور مستمر در منطقه و توسط اداره خدمات شهری به منظور اقدامات بهداشتی، جلوگیری از خسارت‌های احتمالی و آبگرفتگی معابر اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین حجم کار در این خصوص در معابری چون بولوار الغدیر، بولوار شهید کامیاب و خیابان مسلم بوده است، ادامه داد: در معابری که امکان احداث کانال جمعآوری آب‌های سطحی وجود ندارد، این مهم با حفر چاه چذبی صورت می‌گیرد که در این خصوص نیز 2 چاه جذبی جدید طی آذر ماه 1400 در خیابان شهید کشمیری 31 و مقابل درمانگاه سیلو حفر شده است.

شهردار منطقه سه مشهد با تاکید بر اینکه شهروندان در ایجاد شهری پاک و ایمن باید شهرداری را یاری رسانند، خاطر نشان کرد: مردم با همکاری خود با مدیریت شهری می‌توانند در کاهش خطرات و هزینه‌های نگهداشت شهر نقش اساسی ایفا کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.3402746518453
Qt: 2.0080831050873