فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۵ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۲۳ ۶۷
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YbZh9i22Kog2KLYs9mB2KfZhNiqINmF2LnYp9io2LEg2K7Yp9mD2Yog2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHINiz2Ycg2YPZhNmK2K8g2YXZiuKAjNiu2YjYsdiv

شهردار منطقه سه مشهد در نشست با معتمدین محلات مهرگان و قرقی؛

نهضت آسفالت معابر خاکی در منطقه سه کلید می‌خورد

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از برنامه ریزی برای آغاز نهضت آسفالت معابر خاکی در این منطقه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مهدی خداشناس در نشست با معتمدین و شورای اجتماعی محلات قرقی و مهرگان که با حضور مجید طهوریان عسکری، عضور هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر برگزار شد، اظهار داشت: نگاه ویژه ای به آسفالت معابر در منطقه سه به خصوص معابر خاکی داریم و در تلاشیم تا به زودی نهضت آسفالت را در این منطقه و محدوده‌های حاشیه شهر آغاز نماییم.

وی ادامه داد: محور رسالت، یکی از دغدغه‌های شهردار مشهد و اعضای شورای اسلامی شهر در این دوره است که ما نیز در منطقه سه بر اساس همین دغدغه، تمام همت خود را برای بهبود اوضاع این محور و ساماندهی آن به کار خواهیم بست.

خداشناس با بیان این مطلب که طرح های متنوعی برای استقبال از بهار 1401 در محدوده قرقی و مهرگان در نظر گرفته شده است، افزود: آماده ایم تا از مشارکت شهروندان برای سرعت بخشی به پروژه های سطح منطقه بهره ببریم.

استقبال از بهاری متفاوت در مهرگان و قرقی خواهیم داشت

وی با اشاره به اینکه به زودی مشکل نامگذاری و نصب تابلو معابر مهرگان حل می شود، اذعان داشت: پیش بینی اعتبار 40 میلیارد ریالی برای اجرای پروژه جمع آوری آبهای سطحی بولوار شهید کشمیری، برنامه ریزی برای ایجاد تحول در فضای سبز فاز دو مهرگان در سال آینده، نصب دوربین های نظارتی ترافیکی، پیگیری دریافت سرانه های خدماتی شهرک مهرگان از راه و شهرسازی و ... از جمله برنامه های در دست اقدام می باشد.

لازم به ذکر است در این نشست، معتمدین و اعضای شورای اجتماعی محلات قرقی و مهرگان به بیان دیدگاه‌ها، مشکلات و پیشنهادات خود در جهت بهبود وضعیت محله پرداختند.

اجرای طرح اگو در قرقی و مهرگان، برنامه‌ریزی و اجرای آموزش‌های مهارتی به شهروندان، استفاده گرفتن از ظرفیت مساجد برای آموزش جوانان، اضافه کردن خط اتوبوس، ساخت زمین ورزشی چمن مصنوعی، احداث فرهنگسرا در محله، افزایش المان‌های شهری و هنری، بوی نامطبوع کارخانه ایزوگام پلاستیک، کمبود فضای سبز، تسهیل دریافت تجاری کسبه، تدبیر برای باغداران و دامداران قرقی، حاضر بودن شهروندان برای مشارکت در پروژه‌های عمرانی شهرداری با آورده نقدی یا اجرا، کوچه‌های خاکی، نداشتن حس و حال شهری در محور رسالت و ... از مهمترین موضوعات مطرح شده در این نشست از سوی شهروندان بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0072813034058
Qt: 2.3786358833313