فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۵ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵ ۷۲
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YXYrdmI2LEg2LHYs9in2YTYqiDYs9in2YXYp9mGINmF2Yog2YrYp9io2K8=

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در نشست با معتمدین محلات مهرگان و قرقی؛

محور رسالت سامان می یابد

در نشست هم اندیشی معتمدین محلات قرقی و مهرگان با عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر و شهردار منطقه سه، بر ساماندهی و بهسازی محور رسالت در این دوره شورای اسلامی شهر تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مجید طهوریان عسکری در نشست با معتمدین و شورای اجتماعی محلات قرقی و مهرگان، اظهار داشت: خوشبختانه قاطبه مردم ساکن در منطقه سه، دلداده انقلاب هستند اما چون در دوره های گذشته، همه توجه مدیریت شهری به غرب شهر بوده است لذا میزان رشد مناطق حاشیه‌ای به کل شهر نه تنها افزایش نداشته که شاهد پسرفت نیز بوده‌ایم.

وی ادامه داد: در حاشیه شهر مشهد شاهد آن هستیم مطالبه مردم، آسفالت شدن کوچه خاکی محل سکونتشان، بعد از سال‌ها در نوبت و اولویت بودن است در صورتی که در برخی مناطق برخوردار شهر، یک پیاده‌رو در طی چند سال، بارها بهسازی و بازسازی می‌شود.

عسکری با اشاره به اینکه یکی از مشکلات منطقه سه، بولوار رسالت از میدان بار نوغان تا شهرک مهرگان است که تمام تلاش خود را برای ساماندهی این محدوده در این دوره مدیریت شهری به کار خواهیم بست.

وی با اشاره به اینکه ارتباط محله رسالت با طبرسی شمالی، از اتفاقات مبارکی است که با احداث پل رسالت 91 در حال انجام است، تاکید کرد: برای تکمیل این پروژه و رفع معارضات آن یقینا مشارکت شهروندان می تواند بسیار گره گشا باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.355920791626
Qt: 1.9303343296051