فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۵ ۶۱
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YPYp9mEINiz2YrYp9iz2YMg2b7ZiNiz2Kog2KfZhtiv2KfYstmKINmD2LHYrw==

شهردار منطقه سه مشهد؛

کال سیاسک پوست اندازی کرد

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از لایروبی مسیل کال سیاسک به طول 500 متر در راستای جلوگیری از تجمع لای و لجن، انتشار آلودگی و ایجاد بوی نامطبوع، جمع آوری آبهای سطحی و پیشگیری از آبگرفتگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مهدی خداشناس با اعلام این خبر افزود: در پی درخواستهای شهروندی، با نیاز سنجیهای تخصصی صورت گرفته توسط کارشناسان ذیربط، این پروژه با هدف پیشگیری و کنترل آب گرفتگی های احتمالی کال سیاسک و کاهش رسوب لای و لجن، عملیاتی شد.

وی ادامه داد: کال سیاسک یکی از مسیل های منطقه سه مشهد است که جمع آوری و هدایت آب های سطحی ناحیه 4 را بر عهده دارد. مشکلات فنی در پایین دست این کال، باعث تجمع لای و لجن در آن و مشکلات بعدی می شود که به همت خدمات شهری شهرداری منطقه سه، موضوع بهسازی کال و لایروبی آن در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد .

خداشناس عنوان کرد: لایروبی مسیل به طول 500 متر، جمع آوری و خارج سازی بیش از 300 تن لجن و رسوب ، کف سازی و بدنه سازی موقت به مساحت 50 متر مربع، اجرای دبی مینیمم سرپوشیده به طول 70 متر و ... از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.

وی با تاکید بر نقش شهروندان در زیبایی و پاکیزگی شهر، گفت: شهروندان میتوانند در حفظ پاکیزگی شهر مؤثر باشند بنابراین از شهروندان درخواست می کنیم شهرداری را در راستای نظافت و پاکیزگی هر چه بیشتر منطقه به خصوص با عدم رهاسازی فاضلاب در معابر و کانال ها، یاری رسانند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 6.6022686958313
Qt: 2.4986782073975