فهرست طبقات
شنبه, ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۴ ۱۰۳
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KfYsdin2LbZiiDYqNiy2LHaryDZhdmC2YrYp9iz2Iwg2LjYsdmB2YrYqtmKINio2KfZhNmC2YjZhyDYqNix2KfZiiDYqtmI2LPYudmHINmF2YbYt9mC2Ycg2LPZhyAvINmG2q/Yp9mHINmH2KfZiiDZhdit2K/ZiNivINmD2YbZhtiv2Ycg2KjZhyDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2q/YsNin2LHYp9mGINix2YHYuSDYtNmI2K8=

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد در جلسه تکریم و معارفه شهردار منطقه سه تاکید کرد؛

اراضی بزرگ مقیاس، ظرفیتی بالقوه برای توسعه منطقه سه / نگاه های محدود کننده به سرمایه گذاران رفع شود

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد بر استفاده از اراضی بزرگ مقیاس به عنوان ظرفیت بالقوه برای توسعه منطقه سه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی علوی مقدم در جلسه تکریم و معارفه شهرداراران سابق و جدید منطقه سه، با تشکر از تلاش های خستگی ناپذیر امیدرضا رحمانیان، اظهار کرد: ما علاوه بر مسئولیت اداری خود، مسئولیت های انسانی نیز داریم که به گواه همکاران، اخلاق نیکو و مردمداری، از خصایص اخلاقی مثبت شهردار سابق منطقه سه بوده است.

وی ادامه داد: تلاشمان این است تا بیشترین استفاده از ظرفیت های داخلی شهرداری صورت گیرد که در همین راستا، مهدی خداشناس، از جوانان خلاق و با دانش مجموعه شهرداری به عنوان شهردار منطقه سه منصوب شد.

در مواجهه با مردم، صبور باشید

علوی مقدم در ادامه با اشاره به اینکه یکی از شعارهای اصلی شورای ششم و این دوره مدیریت شهری، رسیدگی به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر بود و منطقه سه نیز بخشی از حاشیه شهر مشهد در خود گنجانده است لذا باید برای حل مشکلات موجود در این محدوده و رفع محرومیت ها و عقب ماندگی ها، برنامه ریزی و تلاش کنیم.

وی زمین های بزرگ مقیاس را یکی از ظرفیت های بالقوه منطقه سه برشمرد و تاکید کرد: نگاه تعاملی با شهروندان تاکید بعدی این دوره مدیریت شهری است زیرا در حال حاضر، به دلیل مشکلات اقتصادی و روحی حاصل از کرونا، آستانه تحمل مردم پایین آمده است و بسیاری از کسب و کارها آسیب دیده اند که این مهم در حاشیه شهر چند برابر شدت دارد.

تفویض گسترده اختیارات به مناطق به عنوان پیشانی پاسخگویی به شهروندان

این مقام مسئول تصریح کرد: پس لازم است ما در مواجهه با مردم، صبر و شکیبایی بیشتری به خرج داده و حتی جواب منفی درخواست های غیر ممکن و نشدنی را هم با سعه صدر و برخورد رضایت آور، بدهیم.

وی با بیان این مطلب که، تفویض بسیاری از اختیارات به مناطق، از مهترین سیاست های این دوره مدیریت شهری است، ادامه داد: اعتقاد داریم مناطق پیشانی کار و پاسخگویی به مردم هستند لذا در حال تدوین دستورالعمل های این تفویض اختیارات هستیم، البته در مقابل باید مناطق نیز ظرفیت استفاده از این اختیارات را ایجاد نمایند.

با جذب سرمایه گذار، درآمدهای پایدار شهرداری را افزایش دهیم

مدیر کل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد اضافه کرد: نگاه به سرمایه و جذب سرمایه، رویکرد بعدی ما در این دوره است زیرا توسعه شهر با منابع محدود موجود، ممکن نیست پس با رفع نگاه های محدود کننده به سرمایه گذاران، باید آنها را برای سرمایه گذاری در شهر تشویق نماییم تا ضمن توسعه شهر، درآمدهای پایدار شهرداری نیز افزایش یابد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم که در سالن جلسات شهرداری منطقه سه برگزار شد، از زحمات امیدرضا رحمانیان، به عنوان شهردار سابق منطقه سه تقدیر و مهدی خداشناس، به عنوان شهردار جدید این منطقه، به معاونان و مدیران منطقه معارفه شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.511104742686
Qt: 1.5703012943268