فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۶ ۹۴
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KfZiNmE2YjZitiqINmF2Kcg2KrZg9ix2YrZhSDZiCDYrtiv2YXYp9iqINix2LPYp9mG2Yog2KjZh9iq2LEg2Ygg2KjZiti02KrYsSDYqNmHINmF2LHYr9mFINin2LPYqiAvINmF2YbYt9mC2Ycg2LPZhyAxMSDZh9iy2KfYsSDZh9mD2KrYp9ixINit2LHZitmFINiv2KfYsdiv

در جلسه تودیع و معارفه شهردار منطقه سه مطرح شد؛

اولویت ما تکریم و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم است / منطقه سه 11 هزار هکتار حریم دارد

شهردار منطقه سه مشهد مقدس گفت: اولویت ما تکریم و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم است.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، مهدی خداشناس در آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه سه و مدیر عامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد که با حضور شهردار مشهد الرضا علیه السلام، اعضای شورای شهر مشهد و مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: فرصتی شد تا به مردم حاشیه و زائران امام مهربانی ها خدمت کنیم و امیدوارم بتوانیم با کمک همکاران نکات مطرح شده در جلسه را به بهترین نحو اجرایی کنیم. اولویت ما تکریم و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم است.

در ادامه، امیدرضا رحمانیان، شهردار سابق منطقه سه مشهد نیز گفت: خداوند را شاکرم که 23 سال توفیق خدمت در شهر امام رضا (ع) را داشته ام و از سال 77 که وارد شهرداری شدم با تلاش خود به این مقطع رسیدم.

وی افزود: 13 مهر ماه سال گذشته که در منطقه سه آغاز به کار کردم، مدیر وقت به ما دستور دادند که بدون توجه به درآمد مسائل اجرایی را در اولویت کار خود قرار دهیم. در آن مقطع زمانی اعتبار بودجه ۳۰ میلیارد تومان بود که در اصلاح بودجه 70 میلیارد دیگر اضافه شد و تا عید 100 میلیارد تومان جذب و رتبه دوم در پیشرفت فیزیکی را کسب کردیم.

شهردار سابق منطقه سه بیان کرد: خیابان آیت الله شیرازی سه ماه زودتر از موعد به اتمام رسید که حاصل تلاش شبانه روزی همکاران ما است. از جمله مشکلات منطقه سه می توان به پروژه جنات، سامان بهمن و... اشاره کرد که از سال 92 معطل مانده بود و توانستیم آن را به سرانجام برسانیم.

رحمانیان خاطرنشان کرد: 6 ماه اول سال تمام رتبه های یک اجرایی در جذب اعتبار و پیشرفت های فیزیکی را کسب کردیم. همچنین ماه گذشته در جلسه ای به شهردار مشهد قول دادم که مسائل درآمدی را ظرف دو ماه سامان دهیم که امروز پس از گذشت یک ماه 10 درصد درآمد بیشتر کسب کرده ایم.

وی اضافه کرد: مدیریت در منطقه سه سخت از سایر مناطق شهری است؛ زیرا ۱۱ هزار هکتار حریم دارد و در یک سال گذشته اجازه ندادیم یک ساخت و ساز غیر مجاز در این فضا انجام شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 4.0842512448629
Qt: 2.740483045578