فهرست طبقات
شنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶ ۸۰
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KzZhdi5INii2YjYsdmKINio2YrYtCDYp9iyIDE2MDAg2KrZhiDYrtin2YMg2Ygg2YbYrtin2YTZhyDYp9iyINin2LHYp9i22Yog2LHZh9inINiv2LEg2YXZhti32YLZhzMg2YXYtNmH2K8=

قصه هزار مشکل زمین های رها در حاشیه شهر؛

جمع آوری بیش از 1600 تن خاک و نخاله از اراضی رها در منطقه3 مشهد

رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه سه مشهد مقدس از جمع آوری و پاکسازی هزار و 600 تن خاک و نخاله از بولوار شهیدان موسوی بایگی و زمین های رها در مقابل میدان بار ولیعصر این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مجتبی زمانی با اعلام این خبر افزود: وجود اراضی رها و بایر فراوان در حاشیه شهر به خصوص منطقه۳ که محلی برای تخلیه غیر مجاز خاک و نخاله و حتی زباله و همچنین تجمع معتادان متجاهر شده است، یکی از معضلاتی است که بیش از پیش، لزوم همکاری همه دستگاه ها و مالکان برای تعیین تکلیف آن ها و فرهنگسازی در این خصوص را می طلبد.

وی ادامه داد: در راستای رفع این مشکل، علاوه بر اخطار به مالکان برای محصور سازی و رصد زمین‌های رها برای جلوگیری از تخلیه غیر مجاز خاک و نخاله، توسط اکیپ های شهرداری و همچنین گزارش های مردمی به مرکز 137، جمع آوری و پاکسازی مستمر این اراضی از شر خاک و نخاله نیز در دستور کار قرار دارد.

زمانی عنوان کرد: جمع آوری ۱۶۰۰ تن خاک و نخاله از بولوار شهیدان موسوی بایگی و زمین های رها در مقابل میدان بار ولیعصر طی 13 روز اخیر با مشارکت یک دستگاه لودر، یک دستگاه تریلر و دو دستگاه بازو غلطان و بخشی از پاکبانان منطقه سه از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا بوده است.

رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه سه مشهد مقدس در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه ما ایجاد شهری زیبا و مناسب برای زندگی راحت شهروندان است و به رغم وجود مشکلات فراوان در بافت های فرسوده و حاشیه شهر منطقه سه، تلاش ما ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفی بوده است تا از این دریچه بتوانیم به بیشترین میزان رضایتمندی شهروندان دست یابیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.5563198725382
Qt: 0.69551181793213