فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ۴۸
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINin2K3Yr9in2Ksg2LPZiNmE2Ycg2KjYrdix2KfZhiDZhdmH2LHar9in2YYg2KjZhyA2MCDYr9ix2LXYryDYsdiz2YrYrw==

افزایش آمادگی منطقه سه در مقابل بحران‌ها؛

پیشرفت احداث سوله بحران مهرگان به 60 درصد رسید

شهردارمنطقه سه مشهد مقدس از پیشرفت 60 درصدی پروژه احداث سوله پایگاه چند منظوره مدیریت بحران مهرگان در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه مشهد مقدس؛ امیدرضا رحمانیان با بیان این مطلب که پروژه‌های عمرانی متعددی در این منطقه در حال اجراست، گفت: پایگاه چند منظوره مدیریت بحران مهرگان یکی از ده‌ها پروژه عمرانی در حال انجام این منطقه می باشد تا ضمن توسعه زیرساخت‌ها، آمادگی این بخش از حاشیه شهر برای مواقع بحرانی افزایش یابد.

وی با اشاره به کاربردهای این سوله چند منظوره عنوان داشت: این پایگاه با دو کاربرد در جهت استفاده ورزشی و پرنمودن اوقات فراغت جوانان و خانواده‌ها با برگزاری جشن‌ها به مناسبت‌های مختلف در زمان آرامش و نبود مشکلات و همچنین با کارکرد اصلی یعنی استفاده از آن به عنوان محیطی امن برای خدمت‌رسانی به شهروندان در زمان بحران و بروز مشکلاتی همچون زلزله، سیل و... در حال احداث است.

رحمانیان همچنین در خصوص پایگاه چند منظوره بحران مهرگان تصریح کرد: این پروژه در مساحت 1000 متر مربع در حال احداث است که سازه و سقف آن اجراشده و در مرحله تکمیل دیوارها، نازک کاری و اجرای تاسیسات می‌باشد.

لازم به ذکر است کل اعتبار این پروژه که از اسفندماه سال گذشته کلید خورده است 140 میلیارد ریال بوده و تا کنون 85 میلیارد ریال از این اعتبار هزینه شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.296658039093
Qt: 1.096889257431