فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۱ ۱۴
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KrYs9mH2YrZhCDZiNix2LLYtCDZiCDYqNin2LLZiiDYqtmI2KfZhtmK2KfYqNin2YYg2K/YsSDYqNmI2LPYqtin2YYg2KjYstix2q8g2KjZh9in2LE=

شهردار منطقه سه مشهد مقدس خبر داد:

تسهیل ورزش و بازی توانیابان در بوستان بزرگ بهار

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از احداث زمین بازی و زمین ورزشی توانیابان در بوستان بزرگ بهار با اعتبار 6 میلیارد و 250 میلیون ریالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، امید رضا رحمانیان با اعلام این خبر افزود: توجه به شهروندان دارای معلولیت و توانیابان همواره مورد تاکید مدیریت شهری بوده است که در این دوره مدیریت شهری، از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

وی افزود: در همین راستا و برای تسهیل حضور این قشر از جامعه در میان سایر شهروندان و استفاده از خدمات و سرانه های شهرداری در حوزه های مختلف، احداث زمین بازی و ورزشی توانیابان منطقه سه در ضلع شمال شرقی بوستان بهار، کنار پارک بانوان، در زمینی به وسعت 900 مترمربع در دست احداث می باشد.

رحمانیان خاطرنشان کرد: 240 مترمربع از این پروژه به زمین بازی با 6 دستگاه استانداردهای روز شامل تاب، چرخ و فلک، الاکلنگ، واکر سرعتی، توپ متحرک و توپ آویز و همچنین بخش دیگر دارای 5 دستگاه بدنسازی می باشد.

وی اذعان داشت: استقرار نیمکت، میز پیک نیک و آبخوری سه سطحی مختص توانیابان و تامین سیستم روشنایی در عرصه مورد نظر و همچنین احداث دو چشمه سرویس بهداشتی توانیابان کنار ساختمان مسجد با درنظرگیری مسیر حرکتی ایمن و معابر دسترسی با در نظر گیری سامانه ویلچر رو به زمین بازی و مسجد، از دیگر امکانات در نظر گرفته شده در این پروژه است.

لازم به ذکر است احداث پروژه زمین بازی و ورزشی توان یابان بوستان بزرگ بهار منطقه سه با اعتبار 6 میلیارد و 250 میلیون ریالی در حال انجام است تا هر چه زودتر در اختیار شهروندان دارای معلولیت قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده: