فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷ ۱۵
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2LLZitix2LPYp9iy2Yog2Ygg2KLYs9mB2KfZhNiqINio2YrYtCDYp9iyIDcwMDAg2YXYqtix2YXYsdio2Lkg2KfYsiDZhdi52KfYqNixINiu2KfZg9mKINmC2LHZgtmKINmF2YbYt9mC2Ycg2LPZhw==

در راستای خدمت به ساکنین حاشیه شهر صورت گرفت؛

زیرسازی و آسفالت بیش از 7000 مترمربع از معابر خاکی قرقی منطقه سه

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از زیرسازی و آسفالت هفت هزار و چهارصدو ده متر مربع از معابر خاکی محله قرقی در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، امیدرضا رحمانیان با اشاره به اینکه وجود معابر خاکی یکی از معضلات اصلی منطقه می باشد، خاطر نشان کرد خدمت رسانی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان با رویکرد افزایش ضریب ایمنی و مناسب سازی، یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می ‏شود؛ در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت خیابان ها و معابر سطح منطقه با هدف افزایش رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری درحال اجرا است.

شهردار منطقه عنوان کرد: محدوده ناحیه منفصل قرقی دارای بیشترین میزان معابر خاکی در منطقه سه می باشد لذا در پی درخواست های مردمی و با توجه به اولویت بندی صورت گرفته عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت 7هزار و چهارصد و ده متر مربع از معابر خاکی شهیدکشمیری 18/62 واقع در شهرک قرقی انجام شد .

رحمانیان با اشاره به این موضوع رضایتمندی شهروندان را در راس اقدامات شهرداری عنوان و تصریح کرد: ما در مجموعه شهرداری همه تلاش خود را برای خدمت رسانی هر چه بهتر و با کیفیت تر به شهروندان به کار خواهیم بست تا بتوانیم رضایت مندی و امیدواری شهروندان را رقم بزنیم.

وی در ادامه اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که با انجام خدمات و پاسخگویی به موقع به شهروندان موجبات رضایتمندی آنان را فراهم سازیم.

آدرس کوتاه شده: