شنبه, ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵ ۱۲
طبقه بندی: اطلاعیه
چچ
2YPYp9ix2YPZhtin2YYg2YXZhNiy2YUg2KjZhyDYp9ix2KfYptmHINmD2KfYsdiqINmI2KfZg9iz2YrZhtin2LPZitmI2YYg2YPYsdmI2YbYpyDYqNmHINmI2KfYrdiv2YfYp9mKINin2K/Yp9ix2Yog2YXYrdmEINiu2K/ZhdiqINmH2LPYqtmG2K8=

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

کارکنان ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا به واحدهای اداری محل خدمت هستند

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به ابلاغیه معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور تمامی کارکنان مجموعه شهرداری ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا به واحدهای اداری محل خدمت هستند.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان دراین خصوص، افزود: در راستای پیشگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا بخش نامه ای از سوی معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به کلیه دستگاه ها و سازمان های اجرایی و خدماتی ابلاغ شده است که براساس آن همه کارکنان ملزم به ارائه کارت واکسیناسون کرونا شده اند.

وی اضافه کرد: برهمین اساس از تمامی همکاران فعال در بخش های مختلف ستاد، شهرداری های مناطق، سازمانها و شرکت های وابسته درخواست می شود تا برای جلوگیری از ایجاد وقفه در فعالیت، هرچه سریعتر نسبت به ارائه کارت انجام واکسیناسیون کرونا به واحدهای اداری اقدام کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد ادامه داد: همکاران محترم می توانند با مراجعه به سایت salmat.gov.ir نسبت به دریافت کارت واکسن خود اقدام کنند.

مهربان گفت: براساس بخش نامه سازمان اداری و استخدامی کشور تمامی همکاران موظف هستند از ساعت 7:30 تا 14:30 درمحل کار خود حضور داشته باشند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: