فهرست طبقات
شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۱ ۱۵
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YfYstmK2YbZhyDZg9ix2K8g27HbsduwINmF2YrZhNmK2KfYsdivINix2YrYp9mE2Yog2KjYsdin2Yog2KjZh9iz2KfYstmKINm+2YrYp9iv2Ycg2LHZiNmH2KfZiiDZhdmG2LfZgtmHINiz2Ycg2K/YsSDbtiDZhdin2YfZhyDZhtiu2LPYqiDbsdu027DbsA==

شهردار منطقه سه مشهد مقدس خبر داد؛

هزینه کرد ۱۱۰ میلیارد ریالی برای بهسازی پیاده روهای منطقه سه در ۶ ماهه نخست ۱۴۰۰

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از هزینه کرد ۱۱۰ میلیارد ریالی برای بهسازی پیاده روهای این منطقه در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، امید رضا رحمانیان به اعلام این خبر افزود: منطقه سه با هدف تسهیل عبور و مرور شهروندان نابینا و کم بینا به خصوص ساکنان حاشیه شهر، پروژه های بهسازی پیاده رو ها با اجرای خط بساوایی از جمله پیاده روسازی خیابان های گاز، مسلم، بلال و قائم را در دست اجرا دارد.

وی ادامه داد: برای مجموع این پروژه ها، ۱۱۰ میلیارد ریال در ۶ ماهه نخست سال جاری هزینه شده است.

رحمانیان تصریح کرد: پروژه پیاده روسازی خیابان گاز دارای پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصدی بوده که در ۶ ماهه سال جاری، ۲۵ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.

وی خاطرنشان ساخت: پیاده روسازی خیابان مسلم نیز که ۱۸ میلیارد ریال طی سال جاری برای آن هزینه شده است، از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخودار است.

شهردار منطقه سه مشهد مقدس بیان کرد: بهسازی پیاده روهای بلال نیز با پیشرفت ۷۵ درصدی و خیابان قائم با پیشرفت ۷۸ درصدی نیز با هزینه کرد ۴۷ میلیارد ریالی در سال جاری در حال انجام است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: