فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱ ۳۳
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2K/ZiNmE2Kog2Ygg2YXYrNmE2LPYjCDZvtin2Yog2YPYp9ixINit2YQg2YXYtNmD2YTYp9iqINit2KfYtNmK2Ycg2LTZh9ixINmF2LTZh9ivINio2YrYp9mK2YbYrw==

رئیس کمیسیون ویژه حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در بازدید از منطقه سه:

دولت و مجلس، پای کار حل مشکلات حاشیه شهر مشهد بیایند

متاسفانه مشکلات، معضلات و کمبود اساسی زیرساخت ها در محله های حاشیه شهر به خصوص در منطقه سه وجود دارد که جا دارد مجلس و دولت پای کار حل مشکلات و کمک به رفع معضلات و نیازهای جهان شهر مشهد به خصوص حاشیه شهر بیایند.

رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر مشهد مقدس گفت: برای حل مشکلات شهر مشهد به خصوص حاشیه شهر، باید دولت و مجلس هم پای کار بیایند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، سید ابراهیم علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه های پیشنهادی زودبازده منطقه سه که با همراهی شهردار و تنی چند از معاونان و مدیران منطقه سه، اعضای دفاتر توسعه محله، شورای اجتماعی محلات و ... برگزار شد، اظهار کرد: امروز همراه با اعضای کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر، از پروژه های زودبازده پیشنهادی در محله های خواجه ربیع، مهر مادر، مهر مادر شمالی، بهمن و بلال بازدید کردیم تا با تصویب این پروژه ها که از سوی دفاتر توسعه محله، شورای اجتماعی محلات، معتمدان محل و ... برای حل برخی از مشکلات و معضلات محله پیشنهاد شده است، به روند اجرایی شدن مصوبه سرعت بخشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه مشکلات، معضلات و کمبود اساسی زیرساخت ها در محله های حاشیه شهر به خصوص در منطقه سه وجود دارد که جا دارد مجلس و دولت پای کار حل مشکلات و کمک به رفع معضلات و نیازهای جهان شهر مشهد به خصوص حاشیه شهر بیایند.

علیزاده افزود: با گشت و گذاری در کوچه پس کوچه های حاشه شهر مشهد، با حجم انبوهی از معضلات و مشکلات مواجه می شویم که انسان را متالم و متاسف می کند و یقینا حل این مشکلات با بودجه اندک شهرداری مشهد، زمان زیادی خواهد برد و به درازا خواهد انجامید.

وی خاطرنشان ساخت: شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با مصوبه خود برای اجرای پروژه های زودبازده در محلات هدف، به دنبال حل برخی از مشکلات در حاشیه شهر است اما متاسفانه نبود زمین آماده متعلق به شهرداری در این محدوده ها و پربودن بافت مسکونی شکل گرفته، کار را برای سرعت دادن به تعریف و اجرای پروژه ها، با مشکل مواجه می کند زیرا انجام تملکات برای اجرای پروژه ها بسیار پر هزینه است.

رئیس کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اضافه کرد: باید همه دستگاه ها، ارگان ها و نهادها از جمله راه و شهرسازی، استانداری و در مجموع مجلس و دولت در حل مشکلات حاشیه شهر، سهیم شده و مدیریت شهری را یاری نمایند زیرا مشهدالرضا (ع)، نگین کشورمان بوده و وضعیت موجود در حاشیه شهر، برازنده این شهر نیست.

علیزاده گفت: امیدواریم بتوانیم در این دوره شورای اسلامی شهر، بتوانیم خدمات ارزنده ای را به شهروندانمان ارائه نماییم و شرمنده آنها نباشیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: