فهرست طبقات
شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ۳۵
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KLZhdin2K/ar9mKINio2LHYp9mKINin2K3Yr9in2Ksg2b7Yp9ix2YMg2K/YsSDZhdit2YTZhyDZgtix2YLZiiDYr9ixINi12YjYsdiqINiq2KfZhdmK2YYg2LLZhdmK2YY=

شهردار منطقه سه مشهد در حاشیه بازدید عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از این منطقه عنوان کرد؛

آمادگی برای احداث پارک در محله قرقی در صورت تامین زمین

از مهمترین اولویت های منطقه سه می توان به تکمیل بولوار ابوطالب شمالی، بازگشایی محور رسالت، تکمیل بوستان بهار، احداث دوربرگردان غیرهمسطح بزرگراه شهید میرزایی، تکمیل بدنه سازی و پارک خطی کال دروی، بازگشایی راستگردهای شرقی و غربی پل نوغان و ... اشاره کرد.

شهردار منطقه سه مشهد مقدس گفت: آماده احداث فضای سبز و پارک در محله قرقی در صورت تامین زمین هستیم.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، امید رضا رحمانیان در حاشیه بازدید 6 ساعته مجید طهوریان عسگری، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر از منطقه سه به خصوص محله قرقی و کلاته بوغا، اظهار داشت: خوشبختانه در سال جاری با تلاش شبانه روزی مجموعه همکارانمان در منطقه سه توانسته ایم رتبه نخست از حیث پیشرفت فیزیکی، ریالی و کمترین تاخیر در پروژه های عمرانی طی شش ماهه نخست سال را به خود اختصاص داده و ادارات فضای سبز و خدمات شهری نیز در رتبه اول و عمران، حمل و نقل و ترافیک نیز در رتبه دوم در بین مناطق سیزده گانه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از مهمترین اولویت های منطقه سه می توان به تکمیل بولوار ابوطالب شمالی، بازگشایی محور رسالت، تکمیل بوستان بهار، احداث دوربرگردان غیرهمسطح بزرگراه شهید میرزایی، تکمیل بدنه سازی و پارک خطی کال دروی، بازگشایی راستگردهای شرقی و غربی پل نوغان و ... اشاره کرد.

وی در مورد مشکلات اصلی ناحیه منفصل قرقی نیز گفت: تنها سالن ورزشی سرپوشیده این ناحیه با تکمیل سوله بحران مهرگان، تامین خواهد شد، اما یکی از مشکلات اصلی قرقی که کمبود فضای سبز است به علت عدم وجود زمین، حل نشده باقیمانده است که به محض تامین زمین، شهرداری منطقه آماده احداث پارک و فضای سبز در این محدوده می باشد.

رحمانیان با اشاره به اینکه اراضی رها و اراضی وقفی، از مهمترین مشکلات منطقه به شمار می رود، اضافه کرد: با تصویب و ابلاغ طرح تفصیلی، پاسخگویی به شهروندان و انجام بسیاری از پروژه ها، تعیین و تکلیف خواهد شد.

لازم به ذکر است این بازدید با حضور تعدادی از معاونان، مدیران منطقه سه شهرداری مشهد مقدس و با همراهی تعدادی از اعضای شورای اجتماعی محله قرقی و محله مهرگان انجام شد.

آدرس کوتاه شده: