فهرست طبقات
شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴ ۳۳
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2b7Ysdiv2KfYrtiq2YYg2KjZhyDYp9mI2YTZiNmK2Kog2YfYp9mKINmI2KfZgti52Yog2LTZh9ixINiv2LEg2K/Ys9iq2YjYsSDZg9in2LEg2KfYtdmE2Yog2LTZiNix2KfZiiDYtNi02YU=

در بازدید عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از منطقه سه مطرح شد؛

پرداختن به اولویت های واقعی شهر در دستور کار اصلی شورای ششم

مقرر شده است تصمیمات اتخاذ شده در هر بازدید، پیگیری شود که یا در سال جاری اجرایی شده و یا با پیگیری اعضای شورای شهر، در هنگام تدوین بودجه، در بودجه سال 1401 شهرداری گنجانده شود. بخشی از مسائل نیز راسا توسط منطقه حل خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: اولویت این دوره شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، در دستور کار قرار دادن نیازهای واقعی شهر و شهروندان در حوزه مدیریت شهری است.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، مجید طهوریان عسگری در حاشیه بازدید 6 ساعته خود از منطقه سه به خصوص محله قرقی و کلاته بوغا، اظهار داشت: در این بازدید به دنبال یافتن کارهای قفل شده هستیم تا با پیگیری ویژه، از این پروژه ها و امور، گره گشایی شده و در نهایت بتوانیم رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری را در 4 سال پیش رو افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه کارهای برزمین مانده از گذشته در شهرداری به صورت ویژه در این دوره پیگیری خواهد شد، ادامه داد: برآیند شورای ششم، پرداختن به اولویت های واقعی شهر است.

طهوریان عسگری عنوان کرد: مقرر شده است تصمیمات اتخاذ شده در هر بازدید، پیگیری شود که یا در سال جاری اجرایی شده و یا با پیگیری اعضای شورای شهر، در هنگام تدوین بودجه، در بودجه سال 1401 شهرداری گنجانده شود. بخشی از مسائل نیز راسا توسط منطقه حل خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که مراحل بررسی مجدد طرح تفصیلی شمال شرق مشهد با حضور نمایندگان مردم و به سرعت در شورای شهر در حال انجام است و امیدواریم تا چند ماه آینده تصویب و اجرایی شود، اذعان داشت: نیازمند تشکیل کمیته ای ویژه برای موضوع ساماندهی معتادان متجاهر به خصوص در محدوده قبرستان کلاته بوغا هستیم که هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ امنیتی، باعث ایجاد اختلال در سطح منطقه سه می شوند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: