فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲ ۱۴
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2KjYsdm+2KfZitmKINmG2YXYp9mK2LTar9in2Ycg2LnYt9ix2LPZitioINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYs9mHINmF2LTZh9iv

برپایی نمایشگاه عطرسیب در منطقه سه مشهد

نمایشگاه عطرسیب به همت اداره فرهنگی اجتماعی منطقه بامشارکت ستادازدواج آسان محله راه آهن، جبهه فرهنگی مکتب نرجس و دبیرخانه شوراهای اجتماعی محلات منطقه سه دایر شده است.

شهردارمنطقه سه مشهد از برپایی نمایشگاه عطرسیب به مناسبت ایام دهه پایانی ماه صفردر عرصه میدان راه آهن خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، امیدرضارحمانیان شهردارمنطقه با بیان این مطلب اظهارداشت: همزمان با ایام دهه پایانی ماه صفر، نمایشگاه عطر سیب با محوریت معرفی سبک و سیره حسینی بر پا شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در عرصه میدان راه آهن و در مسیر ورود زائران به مشهد الرضا دایر است، تصریح کرد: این نمایشگاه از دهم مهرماه آغاز شده و تا پانزدهم مهرماه آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران حریم رضوی است.

شهردارمنطقه سه با اشاره به اینکه این نمایشگاه با مشارکت گروه های مردمی برپا شده، تصریح کرد: نمایشگاه عطرسیب به همت اداره فرهنگی اجتماعی منطقه بامشارکت ستادازدواج آسان محله راه آهن، جبهه فرهنگی مکتب نرجس و دبیرخانه شوراهای اجتماعی محلات منطقه سه دایر شده است.

وی افزود: غرفه قاصدک شو ویژه کودکان و نوجوانان، قرارگاه آسمانی ها بامحوریت ثبت تصاویر یادگاری با شهدا، طب الرضا در قالب مشاوره و عرضه داروهای طب اسلامی، خانه دوست با محوریت ارائه مشاوره دینی به زائران و مجاوران، غرفه کارآفرینی در قالب ارائه دستاوردهای هنری بانوان و چارچوب عاشقی با رویکرد رادیو زائر و معرفی سیره و سبک حسینی آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان است.

گفتنی است درحاشیه این نمایشگاه و تا پانزدهم مهرماه مراسم عزاداری دهه آخر صفر به همت هیئت فداییان حضرت زینب (س) برگزارمی شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: