فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷ ۲۱
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
2YfYr9mBINin2LIg2KfYsdin2KbZhyDYqtiu2YHZitmBINmIINiq2YLYs9mK2Lcg2KjYr9mH2YrYjCDYqti02YjZitmCINi02YfYsdmI2YbYr9in2YYg2KjZhyDYrdix2YPYqiDYr9ixINmF2LPZitixINmC2KfZhtmI2YYg2KfYs9iqIC8g2YPYsdin2YXYqiDZhdit2YjYsdmK2Iwg2KfZiNmE2YjZitiqINin2LXZhNmKINm+2KfYs9iu2q/ZiNmK2Yog2KjZhyDYtNmH2LHZiNmG2K/Yp9mGINiv2LEg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yo=

در کمیته نظارتی شماره پنج شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مطرح شد:

هدف از ارائه تخفیف و تقسیط بدهی، تشویق شهروندان به حرکت در مسیر قانون است / کرامت محوری، اولویت اصلی پاسخگویی به شهروندان در شهرداری

رئیس کمیته نظارتی شماره پنج شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: هدف ما از ارائه بخشودگی مالی، تخفیف و یا تقسیط بدهی در کمیته های نظارتی به برخی از شهروندان، تشویق نمودن آنها برای حرکت در مسیر قانونی برای انجام کارهایشان است.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد مقدس، سید ابراهیم علیزاده در حاشیه جلسه کمیته نظارتی شماره پنج که در منطقه سه شهرداری برگزار شده بود، اظهار داشت: امروز با هدف گره گشایی از درخواست های شهروندان، در منطقه سه شهرداری مشهد، 9 پرونده شهروندی بررسی و با مصوبه هایی همچون ارائه بخشودگی، تخفیف یا تقسیط بدهی و یا تفویض اختیار به منطقه، تعیین تکلیف شد.

رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: هدف اصلی ما از ارائه بخشودگی و تخفیف برای بخشی از بدهی برخی از شهروندان به خصوص بعضی ساکنان حاشیه شهر که توان پرداخت ندارند و یا تقسطی بدهی برخی از این شهروندان تا حد ممکن، تشویق عموم شهروندان به حرکت در مسیر قانون برای انجام کلیه کارهای مرتبط خود با شهرداری از جمله انجام ساخت و ساز با دریافت پروانه و رعایت ضوابط می باشد.

علیزاده گفت: در این دوره مدیریت شهری تاکید داریم که باید انجام کار شهروندان با نهایت تسهیل و با نیت گره گشایی صورت گیرد و با دید مثبت به ارباب رجوع پاسخگویی شود.

کرامت محوری، اولویت اصلی پاسخگویی به شهروندان در حوزه شهرسازی

سید حسین علوی مقدم، نایب رئیس کمیته نظارتی شماره پنج شورای اسلامی شهر مشهد مقدس نیز گفت: کرامت محوری به خصوص در حوزه شهرسازی، از مهمترین و اصلی ترین اولویت های این دوره مدیریت شهری برای پاسخگویی به شهروندان است که شهردار مشهد نیز بر این مهم تاکید فراوان دارد.

وی افزود: با توجه با مدت باقیمانده برای استفاده شهروندان از تخفیف 35 درصدی صدور تجاری دائم برای دارندگان تجاری موقت، لازم است به گونه ای برنامه ریزی شود تا اطلاع رسانی لازم به همه شهروندانی که می توانند از این فرصت بهره مند شوند صورت گیرد.

رتبه نخست منطقه سه در پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های عمرانی

امید رضا رحمانیان، شهرداری منطقه سه مشهد نیز در حاشیه این جلسه کمیته نظارتی گفت: همواره یکی از تاکیدات ما، پاسخگویی سریع و صحیح با حفظ کرامت و حسن اخلاق به شهروندان و ارباب رجوع بوده است که خوشبختانه این مهم، الگوی همکاران ما در منطقه سه قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: با سرلوحه قراردادن این مهم و با تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیران، کارشناسان و کارکنان این منطقه، توانسته ایم از ابتدای سال جاری تا 26 شهریورماه جاری، رتبه نخست در میان مناطق سیزده گانه از حیث پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی و پیشرفت ریالی این پروژه ها را به خود اختصاص دهیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: