پنجشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳ ۲۴
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
دعوت از بی سرپناه ها برای استفاده از گرم خانه

دعوت از بی سرپناه ها برای استفاده از گرم خانه

با توجه به برودت هوا و شیوع ویروس کرونا ، برنامه بازدید و شناسایی بی سرپناه ها و دعوت به استفاده از گرم خانه ها توسط شهردار منطقه 3 انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 ، امید رضا رحمانیان سرپرست منطقه 3 با همراهی رضا دانای سیج ، معاون اداری مالی و سرپرست اجتماعی سازمان فرهنگی و روسای ادارات مربوطه و همچنین تیم خانه سبز ساعت 20 شب سه شنبه 27 آبان با حضور در بیابان های مهر مادر و حاشیه کال های سیس آباد و دروی از کارتن خواب ها و معتادین متجاهر برای حضور و استفاده از گرم خانه ها دعوت شد .

در این بازدید که تا ساعت 24 به طول انجامید ، به بیش از 40نفر ماسک و دستکش و غذای گرم داده شد و این اطمینان خاطر نیز داده شد که میتوانند فقط شب را در گرم خانه و خانه سبز بگذرانند و صبح خارج شوند .

امید رضا رحمانیان ضمن دعوت از تمامی افراد بی سرپناه برای حضور در گرم خانه های سطح منطقه افزود : هدف ما در مدیریت شهری حفظ و ارتقای کرامت انسانی میباشد و این امر باعث میشود که از اجبار افراد جلوگیری شود

با این حال به این افراد اعلام شد که در صورت تجدید نظر میتوانند با شماره گیری 137 و یا مراجعه به مساجد و اعضای شورای اجتماعی محلات از گرم خانه ها استفاده کنند .

منبع: