چهارشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱ ۱۳
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
بهترین و کاملترین برنامه های زمانبندی پروژه ها و قراردادها در منطقه 3

بهترین و کاملترین برنامه های زمانبندی پروژه ها و قراردادها در منطقه 3

بر اساس آخرین گزارش عملکرد مناطق در سامانه مدیریت و کنترل پروژه از ابتدای سال جاری منطقه 3 رتبه برتر را در خصوص بهترین و کاملترین برنامه های زمانبندی پروژه ها و قرارداد ها به خود اختصاص داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 ، امید رضا رحمانیان با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به گزارش مقایسه‌ای و ارزیابی انجام شده از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، این منطقه توانست رتبه برتر را درخصوص بهترین و کاملترین برنامه های زمانبندی پروژه ها و قراردادهای پروژه‌های عمرانی در سامانه مدیریت و کنترل پروژه شهرداری کسب کند.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی و زمان‌بندی درست و بعد هم مدیریت زمان مناسب برای موفقیت پروژه‌ها ضروری‌ست. برای داشتن یک زمان‌بندی درست باید از اشتباهات معمولی مثل تعریف نکردن اهداف پروژه، مشخص نکردن خروجی‌ها، پیش‌بینی‌های بدون دلیل، تخمین‌های غیردقیق و عدم توجه به مدیریت ریسک اجتناب کنیم. با توجه به این اشتباهات در کارمان به عنوان یک مدیر حرفه‌ای پروژه بسیار موثرتر خواهیم بود.

سرپرست شهرداری منطقه 3 مشهد با اشاره به اینکه تاکنون پروژه‌های مختلفی در این منطقه اجراشده، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 99 عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی تعریف شده در منطقه با جدیت و سرعت بالا اجراشد و تاکنون تعداد زیادی از آن‌ها به اتمام رسیده است.

منبع: