یکشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸ ۱۱
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
آمادگی شهرداری منطقه ۳ در مواجهه با بارندگی های احتمالی

آمادگی شهرداری منطقه ۳ در مواجهه با بارندگی های احتمالی

سرپرست شهرداری منطقه ۳ مشهد از آمادگی کامل نیروهای اجرایی و خدمات شهری در مواجهه به بارندگی های احتمالی پاییزی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی منطفه ۳ ، امید رضا رحمانیان با بیان اینکه اقدامات گسترده‌ای درخصوص رفع نواقص و روان‌سازی آب‌های سطحی انجام شده است، گفت: شهرداری منطقه ۳ آمادگی کامل در مواجهه با مشکلات ناشی از بارش‌ها را دارد، و زیرساخت‌های شهری برای فصل بارش آماده تر از سالهای گذشته است.

سرپرست منطقه ۳ همچنین اظهار کرد: با توجه به ورود به فصل پاییز و شروع بارندگی‌ها، شهرداری منطقه سه مشهد طبق سنوات گذشته اقداماتی را در دستور کار قرار داد تا شهروندان روزهای پیش‌رو را با کمترین خسارت و مشکل بگذرانند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته چندین نقطه حادثه خیز در سطح منطقه شناسایی شده بود، گفت: امسال به منظور روان‌سازی آب‌های سطحی و عدم بروز خسارت به سازه‌های شهری، همان نقاط عیب‌یابی و اصلاح شد.

وی با اشاره به اینکه بیشتر مشکل آب‌گرفتگی در این نقاط مربوط به زیر پل‌ها می‌شود، ابراز کرد: خدمات شهری شهرداری منطقه سع با حدود ۲۰۰ نیروی آماده و تجهیزات و ماشین‌آلات متعدد آماده مواجهه با هرگونه مشکل احتمالی خواهد بود و ماشین آلات در طول این چند روز به صورت دائم در جایگاه های خود قرار گرفته و برای آمادگی کامل با بحران در محل استقرار یافته اند.

رحمانیان با تاکید بر اینکه کارشناسان حوزه خدمات شهری در روزهای گذشته تمامی معابر سطح منطقه را زیرنظر داشته و به طور منظم بازرسی کرده‌اند، بیان کرد: تمامی جوی ها و کانالها به صورت کامل پاکسازی و لایروبی و زباله‌ها و موانع موجود در آن‌ها به طور کامل برداشته شده است.
روابط عمومی شهرداری # منطقه ۳

منبع: