فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ۲۰۰
طبقه بندی:
  • اخبارمنطقه
  • فرهنگی اجتماعی
چچ
محله به محله مهر در منطقه ۳

محله به محله مهر در منطقه ۳

شهردار منطقه سه مشهد اعلام کرد :‌در راستای همدلی و مواسات، در طرح محله به محله مهر ، ۵۰۰ بسته معیشتی و ۷۰۰ عدد ماسک توسط خیرین ، مسجد پنجتن و شواری اجتماعی محله گاز تهیه و به اقشار آسیب پذیر محله اهدا شد.

 به گزارش روابط عمومی ، حجت فرقانی با اشاره به اقدامات حوزه فرهنگی شهرداری منطقه سه ، از اجرای طرح محله به محله مهر خبر داد و گفت: این طرح توسط حوزه فرهنگی و با همکاری خیرین و اعضای شورای اجتماعی محلات انجام میشود .

شهردار منطقه سه از تولید روزانه ۵۰۰ عدد ماسک و توزیع بین شهروندان خبر داد و افزود: تمام ماسک ها در شرایط کاملا ایزوله تولید و به تایید شبکه بهداشت رسیده است؛ لذا تمامی ماسک‌ها بصورت رایگاه بین شهروندان آسیب پذیر و بیمارستانها توزیع میشود .

فرقانی در ادامه به رزمایش کمک مومنانه هم اشاره و اضافه کرد:‌در راستای همدلی و مواسات، تا به امروز ۵۰۰۰ بسته معیشتی تهیه و به جامعه هدف و قشر آسیب پذیر این منطقه کم برخوردار اهدا شد.

وی در پایان با یادآوری این مطلب که شهرداری با مردم و برای مردم است، گفت: به شهروندان ولایتمدار و فهیم قول می‌دهیم که به فضل الهی تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کنار آن‌ها هستیم و پشتیبانشان خواهیم بود.
✅روابط عمومی شهرداری #منطقه۳
 

منبع: