چهارشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ۴۵۹
طبقه بندی:
  • اخبارمنطقه
  • فرهنگی اجتماعی
چچ
شهدا بهترین الگوی ایثارند

شهردار منطقه سه در دیدار با خانواده شهیدان محله رسالت عنوان کرد؛

شهدا بهترین الگوی ایثارند

مجتبی زمانیان شهردار منطقه3 و حجت الاسلام ملکی رئیس بنیادشهید منطقه2 مشهد به دیدار خانواده شهیدان رجبی و عبدی رفتند.

 شهردار منطقه3 مشهد در این دیدارها اظهار کرد: شهدا بهترین الگوی ایثارند و پیروی از راه و منش آنها برای همه آحاد جامعه راهگشاست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3مشهد، مجتبی زمانیان با اعلام این موضوع گفت: دیدار امروز ما با خانواده شهیدان بزرگوار محله رسالت انگیزه ای است برای ادامه کار و خدمت رسانی پر انرژی به شهروندان.
شهردار منطقه3 مشهد شهیدان را بهترین الگوی ایثار عنوان کرد و گفت: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا ما در امنیت و آرامش باشیم و وظیفه ما این است راه آن ها را ادامه دهیم.
وی با تمجید از شیوه ی تربیتی شهیدان برومند توسط خانواده های آنان تصریح کرد: شهدا ویژگی های ممتازی دارند و با آن که می دانند به شهادت می رسند این مسیر را بر می گزینند. وقتی وصایا و یادداشت های شهدا را می خوانم احساس می کنم که شهیدان قبل از شهادت از آن مطلعند.
زمانیان پیرامون تاکید شهرداری منطقه3 برای دیدارهای هفتگی در روزهای سه شنبه گفت: سرکشی به خانواده شهدا یک وظیفه است و این حداقل کاری است که می‌‏‌‌‏ توانیم انجام دهیم که ثمراتش بسیار پسندیده و خیر است و برنامه ی سه شنبه های عطرآگین نیز منبعث از همین دیگاه است.
حجت الاسلام ملکی رئیس بنیادشهید منطقه2 مشهد نیز با اشاره به جانفشانی شهدا در هشت سال دفاع مقدس گفت: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه برای کار بیشتر می‌گیرند.
گفتنی است شهید خلیل الله رئوف عبدی متولد 2 آذر 1350 بود که در منطقه عملیاتی جزیره مجنون و به سال 1367 به مقام منیع شهادت نائل آمد. همچنین شهید محمدمهدی رجبی که تنها 16 بهار از عمر شریف اش گذشته بود در منطقه عملیاتی هورالعظیم و به سال 1360 به شهادت رسید.

گزارش تصویری دیدار شهردار منطقه3 مشهد با خانواده شهیدان محله رسالت

منبع: