دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ۴۵۴
طبقه بندی:
  • اخبارمنطقه
  • فرهنگی اجتماعی
چچ
حضور شهردار منطقه سه در جشن های مردمی نیمه شعبان

حضور شهردار منطقه سه در جشن های مردمی نیمه شعبان

همزمان با جشن های شعبانیه فعالیت های فرهنگی گسترده ای در سطح منطقه سه همراه با برنامه های متنوعی مانند سخنرانی، تواشیح، سرود، اجرای برنامه های شاد و نور افشانی انجام گردید.

  به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه و ولادت امام زمان (عج) گفت: این برنامه ها با هدف ترویج فرهنگ والای مهدوی و زیباسازی سیمای زندگی شهری، ارتقای سطح زیبایی های بصری، نشاط و شادابی بین شهروندان در سطح منطقه و درآستانه ایام ولادت مصلح موعود برگزار شده است.
شهردار منطقه 3 در ادامه اظهار کرد: در بیش از 61 مسجد، مدرسه و پایگاه فرهنگی سطح منطقه جشن به صورت عمومی و خیابانی برگزار گردید که از آن میان می توان به جشن بزرگ نیمه شعبان در مسجد حسین بن علی (ع) و مسجد الرضا(ع) در طبرسی شمالی و مسجد صاحب الزمان(عج) محله رسالت و مسجد جوادالائمه(ع) خیابان شهید یوسف باری در محله خواجه ربیع و همچنین مسجد جامع قرقی در محله شهید شهریاری اشاره کرد.
گفتنی است شهردار منطقه سه با حضور در جمع شهروندان در برخی از مساجد محلی علاوه بر شادباش ایام میلاد درباره پاره ای از اقدامات شهرداری در محدوده منطقه3 توضیحاتی ارائه نمود.
همچنین به همین مناسبت آذین بندی گسترده ای در سطح منطقه 3 انجام پذیرفت.
بیش از 5700 متر ریسه رنگی در معابر اصلی منطقه مانند میدان امام حسین(ع)، میدان بار نوغان، زیرگذر هاشمی نژاد، تقاطع غیرهمسطح رسالت و... از جمله اماکنی بود که ریسه های رنگی در آن اکران گردیده است.
500 پرچم هم به همین مناسبت بر سر درب مغازه ها و معابر خیابان آیت الله شیرازی، خیابان شهید هاشمی نژاد، بلوار شهید کشمیری، خیابان شهید محسن کاشانی و.. نصب گردید.

منبع: