فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۳۶ ۱۱۷۹۱
طبقه بندی: اخبارمنطقه
چچ
INix2KfYs9iq2q/YsdivINis2YbZiNio2Yog2KrZgtin2LfYuSDYsdiz2KfZhNiqINiv2LEg2LXZiNix2Kog2YXYtNin2LHZg9iqINmD2LPYqNmHINiq2Kcg2LPYp9mEIDk1INio2KfYstqv2LTYp9mK2Yog2YXZiuKAjNi02YjYrw==

راستگرد جنوبی تقاطع رسالت در صورت مشارکت کسبه تا سال 95 بازگشایی می‌شود

در حال حاضر جلساتی با کسبه این بخش برگزار شده که طی آن 50 درصد از هزینه‌های تملک به صورت نقدی و 50 درصد به صورت غیرنقدی پرداخت شود.

شهردار منطقه 3 مشهد گفت: به صورت مشارکت کسبه راستگرد جنوبی تقاطع رسالت تا نیمه سال 95 بازگشایی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی یوسف‌زاده در نشست خبری مشاور و رییس حوزه شهردار و شهرداران مناطق مشهد که در آستانه دهه فجر برگزار شد، بیان کرد: راستگرد تقاطع غیرهمسطح رسالت (نوغان) در نیمه شمال شرقی، سال گذشته با اعتبار 22 میلیارد تومان بازگشایی شد.
وی افزود: راستگرد بخش جنوبی این تقاطع غیرهمسطح هنوز بازگشایی نشده که در گرو مشارکت شهروندان است.
شهردار منطقه 3 مشهد گفت: در حال حاضر جلساتی با کسبه این بخش برگزار شده که طی آن 50 درصد از هزینه‌های تملک به صورت نقدی و 50 درصد به صورت غیرنقدی پرداخت شود که در صورت موافقت کسبه تا شهریور ماه سال 95 این راستگرد بازگشایی خواهد شد.
یوسف‌زاده در ادامه به موضوع ارائه خدمات شهرداری به ساکنان شهرک مهرگان اشاره کرد و گفت: منطقه مهرگان به عنوان ناحیه منفصل شهری در فروردین ماه سال 92 به محدوده خدماتی شهرداری منطقه 3 افزوده شده است.
وی تصریح کرد: شهرک مهرگان در سه فاز اجرایی شده که فاز سوم آن تعطیل شده اما با وجود اینکه فاز اول و دوم آن هنوز به طور رسمی به شهرداری مشهد تحویل داده نشده شهرداری منطقه 3 به این بخش خدمت‌رسانی می‌کند.
شهردار منطقه 3 مشهد در بخش دیگر به پلاک گذاری و نامگذاری معابر منطقه نیز اشاره کرد و گفت: تا پایان سال آینده تمام معابر منطقه نامگذاری و طرح پلاک گذاری نیز تمکیل خواهد شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: