اوقات شرعی
  • چهارشنبه،14 خرداد 1399
  • ورود
 
       
      •  
        منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
        تعداد بازدید: 136
        کد: 182085
        تاریخ انتشار:
        ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
        به منظور رصد پروژه های اجرایی و عمرانی

        برگزاری جلسه کمیته اجرایی در شهرداری منطقه 3

        نشست کمیته اجرایی با حضور مسئولین منطقه به منظور رصد پروژه های عمرانی ، رسیدگی به مشکلات احتمالی و رفع موانع مطابق هر هفته برگزار گردید .
        برگزاری جلسه کمیته اجرایی در شهرداری منطقه 3

        نشست کمیته اجرایی با حضور مسئولین منطقه به منظور رصد پروژه های عمرانی ، رسیدگی به مشکلات احتمالی و رفع موانع مطابق هر هفته برگزار گردید .
        به گزارش روابط عمومی، حجت فرقانی در جلسه اجرایی گفت: شهرداری منطقه 3 از مناطق کم برخوردار شهری است که با توجه به جمعیت مهاجر و رشد سریع جمعیت در ای منطقه همواره می بایست سرانه های خدماتی برابر با رشد جمعیت افزایش یابد، به این منظور مدیریت شهری تلاش می نماید تا با تعریف مستمر پروژه های عمرانی و اجرایی، همگام با رشد جمعیت و توسعه شهری، کمبودی در سرانه های شهری ایجاد نشود. در راستای این هدف سال جاری تا کنون 194 میلیارد ریال اعتبار به شهرداری منطقه تفویض شده است و همکاران شهرداری منطقه 3 در تلاش هستند با جذب حداکثری بودجه، بیش از 60 میلیارد اعتبار مضاعف در اصلاح بودجه به شهرداری منطقه 3 تفویض گردد.
        شهردار منطقه 3 افزود از کل بودجه جاری و عمرانی منطقه ، 194 میلیارد ریال مربوط به پروژه های عمرانی و فضای سبز می باشد که 110 میلیارد ریال در بخش عمرانی شامل جمع آوری آب های سطحی، پیاده رو سازی، اصلاح هندسی، جدول، آسفالت و ... می باشد. حدود 80 میلیارد ریال از آن در حوزه توسعه فضای سبز در حال اجرا می باشد که شامل 6 پروژه احداث فضای سبز و پارک می باشد.
        وی در ادامه اضافه کرد جلسات کارگاهی و اجرایی منطقه به صورت مستمر جهت رصد نحوه فعالیت و رفع موانع اجرایی، هر هفته در دستور کار منطقه قرار دارد تا با حداکثر توان اجرای کل بودجه تفویضی جذب گردد و در اصلاح بودجه نیز بتوانیم بودجه مضاعفی را برای این منطقه در حال رشد جذب کنیم.
        حجت فرقانی در نهایت افزود: در حوزه عمرانی و به ویژه در بخش آبگرفتگی شهری مشکلات حاد وجود دارد، برخی از پروژه ها از حدود 10 سال گذشته بنا به دلایل مشکلاتی متوقف شده بودند که با پیگیری های انجام شده، 2 پروژه ار هفته آتی مجددا به فعالیت خود ادامه خواهند داد و امید است با برنامه ریزی های انجام شده ظرف مدت 2 ماه به بهره برداری برسند. سایر پروژه های اجرایی متوقف شده در دست پیگیری هستند و انتظار می رود با رایزنی های انجام شده تا پایان سال جاری به سرانجام برسند و بخش زیادی از مشکلات آبگرفتگی معابر حل شوند
         

        تعداد بازدید: 136
        نام:
        پست الکترونیک:
        شرح نظر:
        کد امنیتی:
         
        1 0
        آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر