اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
    تعداد بازدید: 126
    کد: 181519
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

    نشست بررسی روند پروژه های عمرانی شهرداری منطقه3 با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد

    به منظور رفع مشکلات پروژه های عمرانی سطح شهرداری منطقه 3 و اجرای این پروژه ها ،گردهمایی مسئولین مرتبط با جناب دکتر کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با محوریت تعیین و تصحیح سطح اعتبار ، رفع موانع و تسریع مراحل برگزار گردید.
    نشست بررسی روند پروژه های عمرانی شهرداری منطقه3 با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی، حجت فرقانی با اشاره به کم برخورداری منطقه 3 مشهد گفت: 65 پروژه فعال در منطقه وجود دارد و حدود 19 میلیارد تومان منابع مالی تا به حال صرف آن ها شده است. این پروژه ها شامل جمع آوری آب های سطحی، بهبود وضعیت کانال های آب، تصحیح و تسطیح معابر، جدول گذاری و عملیات آسفالت در معابر خاکی می باشد.
    وی افزود منطقه 3 حجم زیادی از معابر خاکی را در برگرفته است که نیازمند توجه و اقدام فوری می باشد، اما به دلیل ناکافی بودن منابع آسفالت، اجرای پروژه های گاها از سرعت پیشرفت کافی برخوردار نیست. میزان آسفالت اختصاص یافته به منطقه 3 ، هفت هزار تن بوده است که بر اساس اولویت بندی در معابر خاکی استفاده می شود.
    از موارد مورد بحث دیگر میتوان به وضعیت کانال یوسف زاده در رسالت 82، نیاز به آسانسور جهت رفاه حال عابرین پیاده در بولوار رسالت و 22 بهمن و بهبود وضعیت کال دروی اشاره کرد.
    خلیل الله کاظمی در بررسی روند پروژه های عمرانی گفت: با توجه به حجم معابر خاکی و اولویت نیازهای مردمی، مقرر می گردد متناسب با نیازهای منطقه 3 تا سقف 1500 تن آسفالت و جهت تسریع پروژه های در حال اجرا روزانه 100 تن آسفالت در اختیار شهرداری منطقه 3 قرار گیرد.
    وی افزود منابع مالی جهت تکمیل پروژه کانال یوسف زاده پس از بررسی به شهرداری منطقه 3 تخصیص یافته، و آسانسور به دلیل حجم درخواست های مردمی در اولویت قرار گیرد. پروژه کال دروی نیز جهت تکمیل در سال آتی جزو اولویت های منطقه قرار گرفته و به آن رسیدگی خواهد شد.
     

    تعداد بازدید: 126
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر